Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Καλησπέρα... να και η εργαζόμενη μάνα.

Ολα καλά λοιπόν σήμερα, έφυγα και πιο νωρίς διοτι ακόμα δεν έχει στρώσει το ωράριο στο σπίτι....

Αλλά γενικά καλα....

Λοιπόν, για το στοιχημα δεν ξέρω τι να ποντάρω... μου θυμισε βέβαια ένα τραγουδάκι της Κωνσταντινας που λεγόταν "Θα φύγω με τους φίλους μου για Κάιρο" και μετά έλεγε 38+8, 39+9...... Οπότε που να ποντάρω; Θα ρωτήσω την Αγοράκια πότε θα φτιάξει μαρμελάδα και θα σας πω!

sevi-gio, αντε να μάθουμε και τα δικά σου

Laerta, λες να ξέρω τον Αγιο Φανούριο; Μπα... Κατάλαβα τι έκανε ο καλός μου. Τα είχε κάνει ναι μενμπακ-απ στο σκληρό του, αλλά μετά τα αντέγραψε΄λάθος στο δικό μου. Πολύ ωραία.

Νακι, ναι, στον 2ο κάναμε όλες το 1ο εμβόλιο. Εμείς όχι μόνο καναμε το 6πλο, αλλά κάναμε και τον πνευμονιοκοκκο μαζί. Οπότε μην ανησυχείς, απλά μετά ίσως έχουν γκρίνια και πυρετό

Jas, κατ' αρχήν να σε συγχαρώ για τη διάνοιά μας και να σε συμπόνέσω. Ουρολοίμωξη από κρέας δεν έχω ξανακούσει... αλλά όλα γίνονται τελικά

Φρόσω καλή επιστροφή. Ελπίζω όλα καλά στις καινούριες συνθήκες.

Ρε κορίτσια, πολλή ζέστη δεν έχει;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Τι κάνετε?

Εμείς σήμερα βγήκαμε βολτούλα και μάλιστα κάναμε βόλτες με το καρότσι μας και έτσι έκανα κι εγώ γυμναστική!

Αύριο λέει ο μπαμπάς ότι θα μας πάρει βόλτα με το αυτοκίνητο!

Nufi μπορείς να πάρεις μίας χρήσεως από το jumbo ή από τα είδη πάρτυ. Θα κάνουν κι αυτά λογικά...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ καλο μηνα σε ολες!!!

Σημερα εχουμε υπερηχο παλι κ πιστευω να μας πει ημερομηνια για την καισαρικη!!!!!!

Στοιχηματα διαβαζω για το Κατερινακι....για μενα ποτε λετε;;;;

38.

για πες, πως πηγε?

Το Τζάντε δεν μας ξετρέλανε. Βέβαια κινηθήκαμε μόνο στην περιοχή του Βασιλικού και πήγαμε 3 φορες στην πόλη. Πουθενά αλλού.

Υπάρχουν πολύ καλύτερα μέρη και με καλύτερο φαγητό. Μόνο μακαρόνια, πίτσες και γουρουνόπουλα. Ψάρι ούτε για δείγμα :shock:.

Τα παιδιά όμως το ευχαριστήθηκαν. Όλη μέρα στη θάλασσα. Πήγαιναν και οι 3 μαζί θάλασσα, άμμο και κουβαδάκια. Εμείς στις ξαπλώστρες και τους παρακολουθούσαμε.

Απλά απίστευτο! Δεν το περιμέναμε ότι θα ήταν τόσο ήσυχοι!

Οσο αφορά την κλυσματοσυζήτηση εγώ που γέννησα στο Αττικό μου το έκαναν το βράδυ και μέχρι το πρωί δεν έφαγα πάλι τίποτα. Οπότε έκαναν και τα ντουζάκια μου και όλα.

γιατι βρε μονο στο βασιλικο? βασικα εχουν τα ιταλακια τουριστες σωριδον, οποτε οι πιτσες κ οι παστες ειναι κανονας δυστυχως. γουρουνοπουλα: εθιμοτυπικα απο την απεναντι πλευρα.

καλα βρε ενα κοκορα κρασατο με μακαροναδα, δεν χτυπησατε?!

ουτε κανενα κουνελι κοκκινιστο? (απλα θεϊκο)

στου μποχαλη καμια βολτα?

αλλα τι λεω! με τρια παιδια κ εσεις....!

καλησπερα και απο μενα κοριτσια, καλε ποσο πολυ γραφετε λιγες μερουλες μονο δεν μπηκα και ειχαν μαζευτει 6 σελιδες τις οποιες της διαβασα ολες βεβαια και γελασα παρα πολυ εχουν πολυ πλακα τα ζουζουνια σας με της ζαβολιες που κανουν και λεω αχ ποτε θα τα ζησω και εγω, μου φαινονται αιωνας οι εβδομαδες που μου εμειναν.

να ρωτησω τα πρωτα ψωνια για τα μωρακια ποτε αρχισατε να τα κανετε?

τα απλα πραγματα οπως κορμακια και τετοια ειναι νωρις για να αρχισω να αγοραζω? επειδη δεν εχω παρει τιποτα μεχρι τωρα.

ε! ξεκινα αγαλι αγαλι να περνεις. οντως ειναι καλη ευκαιρια οι εκπτωσεις.

Τα κρατάμε όσο μπορούμε, αλλά πατάνε τα κλάματα όταν πεινάνε και δεν θέλω να τα ταλαιπορώ. Τις αγκαλιές τις μάθαμε έτσι κι αλλιώς οπότε να δω τι θα κάνω όταν μείνω μόνη μου σε 5 μέρες....

Τουίνς, εύχομαι η πρώτη μέρα στη δουλειά να πέρασε ευχάριστα..

Εμένα με ειδοποίησαν από τη σχολή ότι παίρνω παράταση μόνο μέχρι 30 Σεπτ... Φρίκη....

:shock::shock::shock:πωπωππωππω!

μου θυμησες εμενα. που εφυγε η μανα μου στις 20 μερες ηταν? για ενα δικαστηριο στα γιαννενα. δεν ειχα κανεναν για βοηθεια το βραδυ. ο χασμπανος μου εσπαγε τα νευρα ολε ολε ολε!!! ασε που κοιμοταν ορθιος! κ ερχοταν η πεθερα μου για τρεις μερες τα πρωινα. (γιατι ο χασμπανος πηγαινε κεσεν) πραγματικα πεθανα για λιγο κ μετα αναστηθηκα εκεινες τις μερες. μηπως να με πω λαζαρο?!

καλα κουραγια λαετρακι!!!

kαλησπερουδια...

τα διαβασα ολα, δε θυμαμαι να σχολιασω δυστυχως...

εχω τα νουφακια με σιναχακι ολιγο βηχαλακι κ βραδινη γκρινια,οποτε τα μεσημερια ειδικα που ειχα χρονο κ εγραφα, οριζοντιωνομαι δυο μερες τωρα κ βλεπω "τολμη κ γοητεια" στην ετ3!!!! ε?ε? σαπιιιιιζωωωω

ερωτηση

επειδη το καλοκαιρι τελειωνει κ θα σταματησω καποια στιγμη να ταιζω στο μπαλκονι, κ επειδη τα νουφακια απο σαβουαρ βιβρ στο τραπεζι, δενννν......

που θα μπορουσα να βρω κατι σαν τα χαρτινα μιας χρησης τραπεζομαντηλα που εχει στις ταβερνες για να στρωνω κατω απ τα καρεκλακια??????

μιση ωρα ταιζω κ 1ωρα καθαριζω καρεκλακια κ πατωμα, δε λεει!!!!!!!!!!!!

ωχ! αρρωστακια ειναι? περαστικα σας!

μα καλα μαρη, τολμη κ γοητεια?!

πως κ δεν ξεθαψανε καμια δυναστεια?!

σε μαγαζια με ειδη χαρτικων-απορ/κων?

μπαι δε γει: καθοοοολου κακη η ιδεα σου! μερσω!

Ρε κορίτσια, πολλή ζέστη δεν έχει;

εγω παντως ελιωσα!

κ που εισαι αυριο να με δεις!

πουρνο πουρνο στα συνεργεια!

ρε παιδια δεν εβγαλα την οροφομπαγαζιερα. δεν πιστευω να μην χωραει η μαουνα? τι στο δια δεν θα το βγαλουν αυτοι, αν τυχει κατι τετοιο?

τζας μπραβο στον τσιπιρικο! αν ''το εχει'' απο τωρα, ξεκινατο. θα σωθεις. οχι σαν τη συλια, που μολις της βαλω πανα το μεσημερι...πιφ τα αμολαει! κ ειμαστε κ φαγωμενες!!!!!!!!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Yo sevi-gio 36+5!!!

twins2010 πως ήταν η δουλειά?

Πως είσαι τζινιώ, τρεχάλες?

Εγώ έκανα καλό συμμάζεμα χτες!! γύρισε η πεθερά από διακοπές της πήγα τα μπεμπέ και έκανα πιο επισταμένο καθάρισμα. 2μιση ώρες στην μπρίζα και πόσες δουλειές ακόμα...απαπαπαπα!! και το βράδυ μας απαπαπαπαπα ξανά!! η μπέμπα έβγαλε και το τεταρτο επάνω και τώρα μάλλον σκάνε τα πάνω του μπέμπη!!

Λοιπόν, πάμε την πρωϊνή μας βόλτα σούπερ και φούρνο και γυρνάμε!!!

τατα


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα διδυμομανουλες κ μελλουσες!!! φυσικα κ στο ξωτικοζευγαρο που το χασαμε!!!

Εμεις δεν πηγαμε στο γιατρο εχθες γιατι ειχε γεννα κ θα τρεχω σημερα στο μαιευτηριο να με δει!!! Ελπιζω να μας πει τπτ....

Κοριτσια πολυ δεν λετε;;; Tzini 38 εβδ.......;;;;;;:shock:

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση, Νουνού, γουστάρω τις βολτίτσες σας τις πρωινές! Εγώ δεν έκλεισα μάτι όλο το βράδυ αν εξαιρέσω 3-3,45 γιατί η μαμά ανέβασε πίεση και κοιμήθηκε, κι έτσι έπαιζα μπάλα μόνη μου. Προβλέπω να μου βγαίνει η Παναγία σε λίγες μέρες.. Κι αφού τα μωρά μάθανε χέρια, λέω να αγοράσω μάρσιπο να μπορώ να κάνω καμιά δουλειά. Τι λέτε??? Τι προτείνετε??


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, τι κανετε;

φουρνο ε; αχ κατσε να παω κ εγω μια βολτουλα εξω τωρα που ακομα δεν εχει πιασει πολυ ζεστη.

Σεβη σε βλεπω να γεννας πιο νορις απο εμενα, εσυ δεν κρατιεσε.

laerta ανα ποση ωρα ξυπνανε τα μικρα;


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια, τι κανετε;

φουρνο ε; αχ κατσε να παω κ εγω μια βολτουλα εξω τωρα που ακομα δεν εχει πιασει πολυ ζεστη.

Σεβη σε βλεπω να γεννας πιο νορις απο εμενα, εσυ δεν κρατιεσε.

laerta ανα ποση ωρα ξυπνανε τα μικρα;

κάθε 1,5-2,5 ώρες, κι αυτό όταν κοιμούνται και δεν νιαουρίζουν, χαιρετάνε, τρώνε κοκ...


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε νουνουκα με τις βολτες σου!

Καλημερα διδυμομανουλες κ μελλουσες!!! φυσικα κ στο ξωτικοζευγαρο που το χασαμε!!!

Εμεις δεν πηγαμε στο γιατρο εχθες γιατι ειχε γεννα κ θα τρεχω σημερα στο μαιευτηριο να με δει!!! Ελπιζω να μας πει τπτ....

Κοριτσια πολυ δεν λετε;;; Tzini 38 εβδ.......;;;;;;:shock:

Αν δεν συντρεχει καποιος λογος που θα σου πει ο ντοκης σου γιατι οχι?! Αφειστετα μεσα σου λεω κι αλλο. Θα με θυμηθεις!

Καλή φάση, Νουνού, γουστάρω τις βολτίτσες σας τις πρωινές! Εγώ δεν έκλεισα μάτι όλο το βράδυ αν εξαιρέσω 3-3,45 γιατί η μαμά ανέβασε πίεση και κοιμήθηκε, κι έτσι έπαιζα μπάλα μόνη μου. Προβλέπω να μου βγαίνει η Παναγία σε λίγες μέρες.. Κι αφού τα μωρά μάθανε χέρια, λέω να αγοράσω μάρσιπο να μπορώ να κάνω καμιά δουλειά. Τι λέτε??? Τι προτείνετε??

Λαερτη πως κ προεκυψε κ θα μεινεις μονη με τα μπεμπεγια?

Για το μαρσιπο ναι να παρεις. Αλλα ρωτα τον παιδοντοκ αν κανει. Δεν θυμαμαι το βαρος τους, γι αυτο στο λεω. Δεν αφηνουν ολοι οι παιδιατροι μαρσιπο κ ριλαξ αν δεν κλεισουν καποιοιυς μηνες, η΄αν δεν πιασουν καποια κιλα.

κατερινιω κομον σαβα?

πως εισαι?

υγ: η ολγα καλε που ειναι?!

Ριβι να μην τυχει να μπεις να μου πεις οτι τα σηκωνουν κ ψηλα τα τοτογια στο σερβις?

Ευτυχως θα βγαλουν την μπαγαζιερα αυτοι!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε νουνουκα με τις βολτες σου!

Αν δεν συντρεχει καποιος λογος που θα σου πει ο ντοκης σου γιατι οχι?! Αφειστετα μεσα σου λεω κι αλλο. Θα με θυμηθεις!

Λαερτη πως κ προεκυψε κ θα μεινεις μονη με τα μπεμπεγια?

Για το μαρσιπο ναι να παρεις. Αλλα ρωτα τον παιδοντοκ αν κανει. Δεν θυμαμαι το βαρος τους, γι αυτο στο λεω. Δεν αφηνουν ολοι οι παιδιατροι μαρσιπο κ ριλαξ αν δεν κλεισουν καποιοιυς μηνες, η΄αν δεν πιασουν καποια κιλα.

κατερινιω κομον σαβα?

πως εισαι?

υγ: η ολγα καλε που ειναι?!

Ριβι να μην τυχει να μπεις να μου πεις οτι τα σηκωνουν κ ψηλα τα τοτογια στο σερβις?

Ευτυχως θα βγαλουν την μπαγαζιερα αυτοι!

Θα ρωτήσω σίγουρα. Θηλάζω μόνο τη μικρή 1-2 φορές την ημέρα για να ηρεμήσει αν έχει τα νεύρα της, γιατί για να φάει δεν της φτάνει ούτε για ζήτω.. Ο μικρόε ιδέα δεν έχει τι κάνει η θηλή στο στόμα του και τι πρέπει να την κάνει. Νευριάζει κι αυτός οπότε τελικά πίνει αυτό που βασανίζομαι να βγάλω όλη μέρα με το θήλαστρο σε ένα γεύμα αλλά επειδή του αρέσει πολύ, θα το κρατήσω το θήλαστρο κι αυτό το μήνα. Επίσης, επειδή μισώ την περίοδο, προτιμώ να κάνω αντλήσεις παρά να πονάω...


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...