Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά με μπερδεύει ο τρόπος χορήγησης.

π.χ αν τα παίρνω πρωι πρωί το φολικό με το σίδηρο κ ενα χυμό πορτοκάλι....κοιμάμαι κ μετά οταν φάω κάτι η με το μεσημεριανό πάρω το ασβέστιο? κ το μαγνήσιο το πάρω το απογευματάκι κ το βράδυ πιο το γάλα μου? ειναι καλός αυτός ο προγραμματισμός?μέχρι να βγούν τα αποτελέσματα του αίματος μου κ αλλάξουν οι δόσεις? σε υπέρευχαριστώ!

Απλα το μεσημεριανο αν εχει κοκκινο κρεας,φακες,σπανακι καλυτερα οχι ασβεστιο αλλα μαγνησιο.κ παρε το ασβεστιο απογευματακι τουλ 2ωρες μετα(δ ξερω αν επηρεαζονται να σαι καλλυμενη).το βραδυ που θα πιεις γαλα θα παρεις παλι σιδηρο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

μπουγκο μου!!!!! κοριτσια μου!!!!! ολες καλα!!!!!

εμεις οπως κι εσεις μεγαλωνουμε!!!!!!! ο 1 εβγαλε και τα τεσσερα δοντια!!!! ο 2 εσκασε το ουλο μονο ενα κατω δοντακι δεν ξερω τι θα γινει τις επομενες μερες!!!!!

λογακια φθογγους γελακια... ξεκαρδισματα.... στρατες δυο ...καροτσια δυο μονα... παρκο... ρηλαξ δυο... παντου σκονταφτεις καπου..... στη σαλονοκουζινα!!!!!!!

ολα τελεια ονειρεμενα... πηραμε και αμαξι....ηκορη εχει τρελαθει με τα μικρα... ο αντρολης το ιδιο,.... εγω... ολοι!!!!!

κουραση απιστευτη.... αλλα χαλαλι!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Χαθήκαμε! Οι περισσότερες τα λεμε απο την κλειστή ομάδα που έχουμε κανει στο fb. Ελάτε οποια θέλει εκει ειναι ολες οι διδυμομανουλες.

Κι εμεις καλα ειμαστε. Η κούραση εννοειται οτι συνεχίζεται ομως απο τα 2,5 και μετα σταδιακά φτιάχνουν τα πράγματα. Τα μικρα ειναι ενθουσιασμένα με τον παιδικό το ιδιο κι εγω (αν εξαιρέσουμε τις αρρώστιες που στην αρχη ηταν συνεχόμενες τωρα ψιλοστρωσαμε). Μαθαίνουν ωραια πράγματα ανεξαρτητοποιουνται και ολα τα καλα. Σας φιλω ολες και ευχομαι χρονια πολλα καλα Χριστούγεννα και κάθε ευτυχία στα σπίτια σας!

  • Μου αρέσει 1

OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα κοριτσια! Χαθήκαμε! Οι περισσότερες τα λεμε απο την κλειστή ομάδα που έχουμε κανει στο fb. Ελάτε οποια θέλει εκει ειναι ολες οι διδυμομανουλες.

Κι εμεις καλα ειμαστε. Η κούραση εννοειται οτι συνεχίζεται ομως απο τα 2,5 και μετα σταδιακά φτιάχνουν τα πράγματα. Τα μικρα ειναι ενθουσιασμένα με τον παιδικό το ιδιο κι εγω (αν εξαιρέσουμε τις αρρώστιες που στην αρχη ηταν συνεχόμενες τωρα ψιλοστρωσαμε). Μαθαίνουν ωραια πράγματα ανεξαρτητοποιουνται και ολα τα καλα. Σας φιλω ολες και ευχομαι χρονια πολλα καλα Χριστούγεννα και κάθε ευτυχία στα σπίτια σας!

μαριλακι μου!!!! εγω δεν εχω fb!!!!:cry: κουραση ε?????? χμμμμ!!! δεν θα τελειωσει ποτε!!!! και οταν θα περπατησουν τι θα κανω????? μεχρι τον ιουνιο που δινει η κορη μου πανελληνιες βοηθεια σχεδον μηδενικη!!!!!

χαιρομαι που τα μικρουλια σου τα πανε καλα με τον σταθμο!!!!

κι εγω ευχομαι με την σειρα μου ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε ολες μας!!!!!

η μνημη του ερχομου του σωτηρα στον κοσμο.... ας ειναι η αφορμη να του χαρισουμε σαν μαγοι και εμεις δωρο... την καλυτερη και μεγαλυτερη θεση στην καρδια μας... για να μας γεμισει απο ειρηνη και ελπιδα!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα! Μήνες έχω να μπω κ βλέπω πως τελικά (μάλλον) καμία μας δεν προλαβαίνει! Όταν το δείτε πείτε μου ποια είναι αυτή η ομάδα αν κ πιθανότατα θα είμαι αλλά κ πώς τα λέτε με τις υπόλοιπες αφού εδώ είμαστε με ψευδώνυμα; εννοώ πώς αναγνωριστήκατε; ή τα λέτε πάλι στα τυφλά;

On 11/12/2016 at 9:29 ΜΜ, Mariliw είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Χαθήκαμε! Οι περισσότερες τα λεμε απο την κλειστή ομάδα που έχουμε κανει στο fb. Ελάτε οποια θέλει εκει ειναι ολες οι διδυμομανουλες.

Κι εμεις καλα ειμαστε. Η κούραση εννοειται οτι συνεχίζεται ομως απο τα 2,5 και μετα σταδιακά φτιάχνουν τα πράγματα. Τα μικρα ειναι ενθουσιασμένα με τον παιδικό το ιδιο κι εγω (αν εξαιρέσουμε τις αρρώστιες που στην αρχη ηταν συνεχόμενες τωρα ψιλοστρωσαμε). Μαθαίνουν ωραια πράγματα ανεξαρτητοποιουνται και ολα τα καλα. Σας φιλω ολες και ευχομαι χρονια πολλα καλα Χριστούγεννα και κάθε ευτυχία στα σπίτια σας!

Καλησπέρα! Μήνες έχω να μπω κ βλέπω πως τελικά (μάλλον) καμία μας δεν προλαβαίνει! Όταν το δείτε πείτε μου ποια είναι αυτή η ομάδα αν κ πιθανότατα θα είμαι αλλά κ πώς τα λέτε με τις υπόλοιπες αφού εδώ είμαστε με ψευδώνυμα; εννοώ πώς αναγνωριστήκατε; ή τα λέτε πάλι στα τυφλά;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...