Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

κορίτσια...να ρωτήσω κάτι (επειδή πάω γαι εξωσωματική) πόσα από τα ζουζουνοδιδυμάκια σας από εξωσωματική....γαιτι ο γιατρός μου με πειραζει και μου λέει "ωχ σε βλέπω με τρια!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Πώς είστε? Εγώ τελείως χάλια ψυχολογικά..κάτι έγινε οικογενειακό (τσακωμός) και με έχει ταράξει άσχημα. Με την αδερφή μου κυρίως. Τουλάχιστον εύχομαι τα μωράκια μου να είναι καλά και να μην επηρεστούν από την δική μου ψυχολογία γιατί τουλάχιστον για τις επόμενες ημέρες δεν με βλέπω να ηρεμώ. Ο αντρούλης μου προσπαθεί να με ηρεμήσει να με κάνει να ξεχαστώ, αλλά τίποτα..

Φανταστείτε ότι δεν έφαγα τίποτα όλη μέρα και τώρα έφτιαξα τοστ και νιώθω πάλι να κοινούνται τα αγοράκια μου. Μάλλον πεινάσανε. Εγώ δεν έχω όρεξη για φαγητό..θέλω ποτό και τσιγάρο...αλλά για τα μωρά μου και μόνο τρώω και δεν βάζω ένα μπουκάλι ουίσκι να πιώ...

σε παρακαλώ ηρέμησε και σκέψου ότι μόνο η υγεία σου και τα μωρακια σου εχουν σημασία! συγγνώμη καλέ...ποιός σε συγχίζει στην καταστασή σου????

Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα! Πως είστε; Καλό μήνα σε όλες.

Τι έγινε στο "μέλλουσα διδυμομαμα"; Μας είπαν να αποχωρήσουμε ευγενικά ή μου φαίνεται; Εγώ συνεχίζω να θέλω να τα διαβάζω όλα... έχω τόσα ακόμα να μάθω!!! Τελικά που θα επικοινωνούμε; Έχω ολίγον μπερδευτεί...


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαλλον απο δω μιας και το αλλο κλειδωθηκε κ δεν μπορουμε να γραφουμε!!!!

Φυσικα ομως κ μπορεις να το διαβασεις ολο απο την αρχη,δε χανεται το θεμα!!!!

Γιώτα, πως πάει η δουλειά; Πως τα καταφέρνεις με δύο άντρες στην κοιλιά, με δύο στο σπίτι και με την δουλειά επιπλέον;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι...τα καταφερνω προς το παρον....μαγειρευω απο το βραδυ,σηκωνομαι στις 05 00 καθημερινως...και τα σαββατοκυριακα,επιστρεφω στις 14 30 κ απολαμβανω τον Τασουλη.....ειμαι ψιλοπτωμα αλλα σε γενικες γραμμες ακομη αντεχω....αν δω οτι ζοριζομαι πολυ θα σταματησω!

Αυριο εχω ρεπο,τεταρτη-πεμπτη δουλευω απογευμα που σημαινει οτι θα επιστρεψω 22 30....αλλα ετσι ειναι η δουλεια μου!!!!!Δε γινεται διαφορετικα!!!!!!

Πως θα μεγαλωσω τρια αγορια????χαχαχαχαχα

Εσυ ολα καλα????Δε θυμαμαι να σε εχω ρωτησει....Εισαι Αθηνα?

Γενναμε σχεδον μαζι....


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό κουράγιο Γιώτα... θαυμάζω πως τα καταφέρνεις όλα! Και το λέω αυτό γιατί είμαι σε άδεια και δεν νομίζω να τα κατάφερνα και πολύ καλά αν πήγαινα στη δουλειά...

Ναι, και εγώ στην Αθήνα είμαι και θα γεννήσουμε και μαζί... Στην τελευταία επίσκεψη μου είπε για 10-25 Ιουλίου εκτός απροόπτου.

Να σε ρωτήσω κάτι; Την β-επιπέδου πότε θα την κάνεις; Μου είπαν για την 22η εβδομάδα, η οποία όμως μέτρησα και μου βγαίνει μέσα στις διακοπές του Πάσχα. Πήρα και τηλέφωνο σήμερα να κλείσω και μου είπαν να πάρω πιο μετά ώστε να έχει βγει το πρόγραμμα των αδειών. Μου φαίνεται ότι θα πάμε και αντί για υπερηχογράφημα θα τσουγκρίσουμε αυγά με τα δίδυμα!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα.....για Β-Επιπεδου δεν κανονισα ακομη....

Κανονικα γινεται 20-22 εβδομαδα (απ οτι θυμαμαι) αλλα ο ιατρος μου ειπε να παω να με δει πριν το Πασχα,μαλλον Μ.Τριτη.....

Πιστευω θα κανονισω για β-επιπεδου αμεσως μετα το Πασχα.Ισως επειδη ειναι διδυμα κ στριμωχνονται λιγο να πρεπει να παμε κατα την 22η εβδομαδα για να γινουν καλυτερα οι μετρησεις!

Που θα γεννησεις?Εγω στο Ιασω.


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

σε παρακαλώ ηρέμησε και σκέψου ότι μόνο η υγεία σου και τα μωρακια σου εχουν σημασία! συγγνώμη καλέ...ποιός σε συγχίζει στην καταστασή σου????

Αστα, η αδερφή μου μαζί μου με τον γαμπρό μου...:cry::twisted::twisted::cry::?:?


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια νόμιζα πως επειδή είναι δική μου η δουλειά θα εχω την ευκαιρία να πηγαίνω όποτε μπορώ αλλά τελικά... ξεκίνησα σήμερα (με χώσανε) και δούλευα από τις 6:50πμ μέχρι τις 9:10μμ. Μιλάμε πέθανα στην κούραση.. Να δούμε πώς θα τα καταφέρω με καθημερινό τέτοιο ωράριο..


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι κάνετε κοριτσακια μου?Εγω ειμαι ενα πτωμα.Εχουμε αρκετη γκρίνια.Μια εχουν πονακια,μια φευγει η πιπιλα(κακός τους την εδωσα)και τσιριζουν.Πάθαμε και μια αλλεργεια στο γαλα και απο σήμερα ξεκινησαμε υποαλλεργικό.Ελπίζω να περασει γρήγορα.Κατα τα άλλα ολα καλα.Φτασαμε 3125 και 3225.Απο την μερα που ηρθαμε στο σπιτι πηραμε 1 κιλό!

jasmini μου μην αφήνεις κανέναν να σου χαλαει την ψυχολογία και να σε εκνευρίζει.Εσύ να σκέφτεσαι μόνο τα μωράκια σου!!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια...να ρωτήσω κάτι (επειδή πάω γαι εξωσωματική) πόσα από τα ζουζουνοδιδυμάκια σας από εξωσωματική....γαιτι ο γιατρός μου με πειραζει και μου λέει "ωχ σε βλέπω με τρια!!!!"

Γεια!!!:)

Εγω ειμαι απο εξωσωματική!


u1117860.png

Link to comment
Share on other sites

@frosobal: Δεν είμαστε 100% σίγουροι ακόμα, αλλά μάλλον 1&1 φαίνονται να είναι.

@giota: Ευτυχώς και οι 2 δεν είμαστε τόσο ψυχωτικοί με το συμμάζεμα και την καθαριότητα. ( μεταξύ μας, έχω αρκετά μεγάλο πρόβλημα με τα μπαλκόνια και τα φυτά. χαχα )

Πάντως, αν ξανακούσω κάποιον να στέλνει γυναίκα οδηγό "να πλένει πιάτα και να κάνει κεφτεδάκια", θα του συστήσω να το δοκιμάσει, γιατί μου φαίνεται υπερβολικά πιο δύσκολο από το οδήγημα !!

@AthinaP: Ευχαριστώ !!

Όντως πολύ βοήθεια ο υπέρηχος. Μετά την μερική αποκόλληση, το μόνο που μας ενδιέφερε ήταν να φτάσουμε στην κλινική και να δούμε τις καρδούλες τους να χτυπάνε !

@ΠίτερΠαν: Στα δείχνει ανάποδα επειδή δεν είναι forum. Θεωρείται chatroom και σου δείχνει το τελευταίο πάνω-πάνω.

@Chryssaki: 2 στα 2 είχαμε εμείς. Δλδ, 9 ωάρια είχαμε, τα 7 γονιμοποιήθηκαν, μας έβαλαν 2 στην εμβρυομεταφορά, τα οποία έπιασαν και τα 2.

Τα υπόλοιπα 5 μπήκαν στην κατάψυξη για μελλοντική "χρήση"


d6vPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...