Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

κατι λεγατε για κρεμουλες συγκαματων..

εμεις βαζουμε τωρα μια της fissan που μου φαινεται αρκετα ηπια, μια κ δε την εχουμε τοση αναγκη πια..

παλιοτερα βαζαμε sudocrem που ειναι πολυ καλη, αλλα μαλλον πολυ δυνατη κ ισως too much για τωρα..

εχετε βρει καμια αλλη καλη?

καλα, η witch χρησιμοποιει την παραγωγη της!!

Εμείς συνεχίζουμε sudocrem και δεν είχουμε παράπονο, αν εξαιρέσεις τότε με την αντιβίωση της μπέμπας που χρειαστηκαμε kenakob.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Τα μικρά όμως έχουν αρκετή γκρίνια και δεν με αφήνουν λεπτό. Για να μαγειρέψω ευτυχώς ήταν εδώ ο σύζυξ και τα απασχολούσε. Έφτιαξα λαζάνια σπέσιαλ και μαντέψτε.....δεν έκοψα ακόμα άλλο δάχτυλο :)

Ναι ρε βρε witch, έλα να με τρίψεις εσύ, γιατί ο άντρας μου βαριέται και εγώ υποφέρω...

Εγώ χρησιμοποιώ την κρέμα της frezyderm η οποία είναι πάρα πολύ καλή αλλά λίγο ακριβή γμτ.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορητσια!Ευχαριστω για το καλοσορισμα!Περαστικουλια στα αροστουλια αγγελακια σας!Σας διαβαζω οσο συχνα μπωρω και μου ανεβαζετε συχνα το ηθικο με την σκεψη οτι πρωτα ο Θεος θα μπω και 'γω στην θεση σας.μετρω της μερες μεχρη να κανω την αυκενικη διαφανεια στης 2 δεκεμβριου.Εσεις σ=ποσες ευδομαδες εισασταν οταν την κανατε αυτη την εξεταση?Εγω θα ειμαι 11 ευδομαδες και 4 μερουλες.Θα φανει και το ρινικο οστο?

Εγώ την έκανα στις 12 και κάτι εβδομάδες. Ναι, φυσικά θα φανεί ο ρινικό οστό.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:) :) :)

Παρέλαβα τα χαλιά μου και έστρωσα το πρώτο μου χαλί, στο σαλόνι!!!

Έβαλα και την πρώτη πινελιά Χριστουγέννων, στολίζοντας ένα έλκηθρο κηροπήγιο!!! :)

Με γειες, με γειές.

Και σε ευχαριστούμε που μας θύμισες ότι κοντεύουν τα Χριστούγεννα!!!!!!!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

μα ποσο ωραια ειναι τα χριστουγεννα με ολα αυτα τα λαμπακια!!!!σαν να εχει καθυστερησει φετος η διακοσμηση και μαλλον θα φταιει η ζεστη-κριση.

μια πολυ ωραια ελαφρια κρεμουλα με βαση το λαδι (για να μην ξεχνιομαστε) ειναι της johnson's soothing naturals και πολυ οικονομικη.στον σκλαβενιτη ειχα παρει 2 στην τιμη της μιας.

θελετε να βαλω τη χυτρα μου και να φτιαξω σε ολες σας κρεμουλα?θα βαλω και ετικετα witch baby cream!

nufi πιστευεις πραγματικα οτι δεν θα ειχα κανει κατι τετοιο στον γαμο μου???????μονο που δεν προλαβα να κεντησω τα all star οπως το ειχα σκεφτει για να τα κανω νυφικα οποτε φορεσα ασημι μποτακι adidas.


age.png
Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ witch baby cream.

Σας είπα για την πίτσα που έφτιαξα χτες; Εβλεπα τώρα το τοπ σεφ που φτιάχνανε πίτσες και η δική μας ΄(γιατί την έφτιαξα μαζί με το μάγουλο) ήταν σαφώς ανώτερη. Πίτσα 4 εποχές.... φθινόπωρο: ζαμπον μανιτάρια, χειμώνας: ζαμπόν - μήλο, άνοιξη: μπέικον (γιατί έμοιαζε με κόκκινα λουλουδάκια) και καλοκαίρι: τόνος.

Και τώρα θα φάω μια φέτα τσουρέκι από το παρασκευαστήριο με καραμελωμένα αμύγδαλα.

Θα με χωράει μετά ή πόρτα;;;;:rolleyes:


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Witch, όντως πολύ ωραία τα χαλιά. Τα πρώτα που παρέλαβα από το www.carpetstore.gr για σαλόνι, κουζίνα και κρεβατοκάμαρα και το παιδικό το παρήγγειλα από τον velentzas.gr . Το τελευταίο ακόμα δεν το παρέλαβα. Είναι τα site που σύστησε η Όλγα μας.

Twins, master chef... σταμάτα να μας παρασύρεις, μου άνοιξες την όρεξη και τώρα θέλω τσουρέκι σιροπιαστό με αμύγδαλα. Μιαμ μιαμ. Και θέλω και την πίτσα..κομμάτι καλοκαιρινό όμως γιατί μ' αρέσει ο τόνος.

Λοιπόν, πραγματικά τα Χριστούγεννα πλησιάζουν και φέτος είναι η πρώτη χρονιά που τα περιμένω με λαχτάρα...θα στολίσω σύντομα, θα ντύσουμε έναν γνωστό Άγιο Βασίλη και θα αγοράσω κάτι στολίδια που αποτυπώνεις το χέρι του μωρού ή την πατούσα και το βάζεις στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο και τα οποία ξετρύπωσα στο cosycorner.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσίνια και μπεμπίνια γεια σας!!!!!!!!

Επιτέλους διάβασα τα νέα σας και είμαι σε θέση να δηλώσω συμμετοχή σε θέματα που προέκυψαν!

Κατ' αρχήν, εξηγούμαι: Επιχειρώ αυτές τις μέρες να τα καταφέρω μόνη μου σε περισσότερα επίπεδα, δηλαδή παιδιά + σπίτι (εννοώ σπίτι πιο εντατικά). Η αλήθεια είναι ότι είμαι ένα ερείπιο σε συνδυασμό με την γκρινίτσα (δυσκοιλιότητα, δοντάκια, απλά νευράκια). Αλλά, πού θα μου πάει, θα τα καταφέρω!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πριν απ' όλα, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!! :)

Τα φετινά γενέθλια ήταν ξεχωριστά, όπως επεσήμανε και μια ξεδέλφη μου. Έσβησα κεράκι σε προφιτερόλ οικογενειακό (έχει η σημειολογία του το μέγεθος) αγκαλιά με τα αγόρια μου... Ο ένας έκλαιγε κι ο άλλος κοιμόταν. Όχι ιδανική πόζα, αλλά δεν γινόταν αλλιώς!!!! :)

Καλωσορίζω κι εγώ όλες τις διδυμομέλλουσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό, όλα δεξιά κοριτσάκια μου και δυο γερά, στρουμπουλά και χαρούμενα μωράκια στην αγκαλιά σας!!!

Απαντάω σε κάποιες ερωτήσεις, που θυμάμαι!

Αυχενική έκανα στην 12η εβδομάδα και γέννησα 35+3.

Jasminaki, περαστικά βρε κοριτσάκι μου! Ελπίζω όλα να είναι καλύτερα σήμερα, δαχτυλάκια, παιδάκια, συναχάκια :)

Έχουμε κι εμείς συναχάκι (τους κόλλησε ο άντρας μου...). Ο μεγάλος φτερνίζεται και, ταυτόχρονα, του φεύγουν και μύξες!

Επίσης, περαστικά σε όλα τα μωρουλίνια της συντροφιάς μας!!!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nufaki, χρόνια πολλά για τα μηνογενέθλιά σας!! Κι εμείς το Σάββατο γίναμε τριών μηνών :)

Τα γιορτάσαμε (κατά κάποιο τρόπο :) ) στο χωριό μου. Με ρώτησες πώς είναι το ταξίδι με τα σποράκια μας. Λοιπόν, η διαδρομή είναι κανονικά (και με ένα σχετικό τρέξιμο) 3 με 3,5 ώρες. Την πρώτη φορά περιμέναμε να ταΐσουμε και μετά ξεκινήσαμε. Με δεδομένο, όμως, ότι στις 3 ώρες τρώνε, μόλις φτάσαμε Λαμία δεν κρατιόντουσαν με τίποτα. Βλέπεις ξεκινήσαμε με την ελπίδα ότι θα ξαναέτρωγαν πια στο χωριό (γι' αυτό και ταΐσαμε και φύγαμε αμέσως). Έτσι, απλά ταΐσαμε στη Λαμία! Είχαμε λίγη πλάκα, βέβαια, διότι είχαμε μεριμνήσει να έχουμε μαζί μας τα πάντα, μόνο που δεν είχαμε σκεφτεί πού θα κρυώναμε το γάλα, καθώς στο θερμός εγώ η έξυπνη είχα βάλει (φυσικά) βραστό νερό! Έτσι, βάλαμε τα μπιμπερό με το γάλα στην οροφή του αυτοκινήτου και περιμέναμε να κρυώσει....................! Ευτυχώς, ήταν τότε που είχε ψυχράνει ο καιρός, έξω είχε 10 βαθμούς (τα ανυπόμονα μωρά μου ούρλιαζαν, ωστόσο) και δεν χρειάστηκε να περιμένουμε πολύ. Ταΐσαμε και ξεκινήσαμε ξανά. Κάναμε δηλαδή περίπου 4 ώρες (1/2 ώρα στάση). Το ίδιο κάναμε και στην επιστροφή, με μία επιπλέον στάση για άλλαγμα, γιατί ο μεγάλος τα είχε κάνει και δεν περίμενε με τίποτα. 4 ώρες και κάτι! :)

Όμως, αυτή τη φορά τα αλλάξαμε το πλάνο!


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

jas ωραια τα χαλια δηλαδη?ικανοποιημενη απο ποιοτητα κτλ?θελω να παραγγειλω κι εγω ενα απο εκει αλλα αν σου πω ποιο θα με κραζεις!

Μην μου πεις ότι έχει της ομάδας;; :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...