Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ουάου, θέλω μόνο 17 μηνυματάκαι για να φτάσω την Ολγα!!!!!!!!

Οπότε ξεκινάω: I love twinsakia.......

Μα πώς, βρε Twinsaki;;;;

Εμένα μου δείχνει ότι η Όλγα έχει 3000 μηνύματα. Και για να πω την αλήθεια, μόλις αναρωτιόμουν πώς τα έφτασε τόσα πολλά! :)


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τεσπα βαρέθηκα και έχω και απορία.....

Τα τουινσάκια λοιπόν εδώ και μια βδομάδα έχουν περίεργο πρόγραμμα... κοιμούνται στις 8-9 το βράδυ, τα ταίζω κοιμισμένα στις 12:00 και μετά ξυπνάνε στις 5. Πως θα μπορούσα να τα κάνω να κοιμούνται στις δώδεκα μια και καλή και να ξυπνάνε στις 8;

Εντωμεταξύ η κρεμολαγνεία συνεχίζεται με το σημερινό αποκορύφωμα του μπέμπη να μη θέλει να πιεί καθόλου γάλα και να πετάει το κεφάλι του πίσω. Αμα εμφανίζεται όμως η κρέμα, είτε στο πιάτο, είτε στο μπιμπερό, τα ξεχνάει όλα και τρώει με μανία....


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα πώς, βρε Twinsaki;;;;

Εμένα μου δείχνει ότι η Όλγα έχει 3000 μηνύματα. Και για να πω την αλήθεια, μόλις αναρωτιόμουν πώς τα έφτασε τόσα πολλά! :)

Ω... όχι, δεν μιλάμε για τα συνολικά μηνύματα, μιλάμε για τα μηνύματα στο καφέ μας. Παραθέτω τη χρυσή δεκάδα:

ΟΛΓΑ79 1.447

twins2010 1.429

Jasmini 1.244

witch 1.127

AGORAKIA 1.103

nufi 1.097

nunu 972

glorr 927

giota. 752

joy79 406


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κανε υπομονη με το βραδινο.Μολις αρχισει να τα καλυπτει το γαλα που πινουν μεσα στην μερα θα κοιμηθουν το βραδυ

Ναι, αυτό είναι γεγονός. Όσο έτρωγαν ικανοποιητικά την ημέρα, το βράδυ πήγαινε σούπερ. Το θέμα είναι ότι αυτό το σπορ το σταμάτησαν πια :)

Twinsaki, καμιά ιδέα; Άρχισαν κι εμένα δίαιτα :)

Α, δεν σας είπα κιλά. Την Τετάρτη ο μεγάλος 5285 και ο μικρός 5950. Από ύψος, πριν από 15 μέρες, που τους μέτρησε η γιατρός στο εμβόλιο, ο μεγάλος ήταν 58 και ο μικρός 62.


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

μην δοκιμασεις παντως να τα κρατησεις ξυπνια γιατι θα εκνευριστουν και θα ειναι χειροτερα

Με τον καιρο θα τρωνε μια και καλη 8:30 και μετα το πρωι.Δοκιμασε να μην τα ταισεις στις 12 μια μερα να δεις


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μην δοκιμασεις παντως να τα κρατησεις ξυπνια γιατι θα εκνευριστουν και θα ειναι χειροτερα

Με τον καιρο θα τρωνε μια και καλη 8:30 και μετα το πρωι.Δοκιμασε να μην τα ταισεις στις 12 μια μερα να δεις

Μα το πρόγραμμά μας κάπως έτσι είναι και, χμ..., δεν είναι κακή ιδέα αυτό με τα μεσάνυχτα... Θα το δοκιμάσουμε απόψε κιόλας, δεν χάνουμε τίποτα! Έτσι κι αλλιώς δεν βλέπω να το πηγαίνουν σερί. Για τον ύπνο, πάντως, τους έχουμε εντελώς ελεύθερους μέσα στην ημέρα. Όποτε θέλουν κοιμούνται, όποτε θέλουν ξυπνάνε.


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό είναι γεγονός. Όσο έτρωγαν ικανοποιητικά την ημέρα, το βράδυ πήγαινε σούπερ. Το θέμα είναι ότι αυτό το σπορ το σταμάτησαν πια :)

Twinsaki, καμιά ιδέα; Άρχισαν κι εμένα δίαιτα :)

Α, δεν σας είπα κιλά. Την Τετάρτη ο μεγάλος 5285 και ο μικρός 5950. Από ύψος, πριν από 15 μέρες, που τους μέτρησε η γιατρός στο εμβόλιο, ο μεγάλος ήταν 58 και ο μικρός 62.

Αυτή η δίαιτα, δυστυχώς είναι ένα φαινόμενο για όλα τα παιδιά. Πάντως από την ΄τουινσο-πείρα μου, το μόνο που έχω να προτείνω είναι μήπως έχουν βαρεθεί το συγκεκριμένο γάλα. Βρε Agorakia, το AR έχει άρωμα ψαρίλα, δεν μου φεύγει απ' το μυαλο!

μην δοκιμασεις παντως να τα κρατησεις ξυπνια γιατι θα εκνευριστουν και θα ειναι χειροτερα

Με τον καιρο θα τρωνε μια και καλη 8:30 και μετα το πρωι.Δοκιμασε να μην τα ταισεις στις 12 μια μερα να δεις

Εχεις δίκιο. Μια φορά δοκίμασα να μην τα ταίσω στις 12 ξυπνησαν πάλι στις 5 σαν τα ρομποτάκια (τοτε ήταν και η καλοκαιρινή ώρα και ήταν 06:00). Αλλά δεν είναι λίγο μικρά για να τα αφήνω νηστικά τόση ώρα;


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

μην δοκιμασεις παντως να τα κρατησεις ξυπνια γιατι θα εκνευριστουν και θα ειναι χειροτερα

Με τον καιρο θα τρωνε μια και καλη 8:30 και μετα το πρωι.Δοκιμασε να μην τα ταισεις στις 12 μια μερα να δεις

Ωστόσο, από τις 8.30 μέχρι το πρωί πολύ δεν είναι;


rPPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...