Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΝΑΥΤΙΚΟ


Recommended Posts

καθε μερα που τον βλεπω,στενοχωριεμαι ολο και περισσοτερο.οσο τον βλεπω αδιαφορο και σταθερο στα δικα του μονο θελω τρελαινομαι.εδω και 2 μηνες,κλαιω στα τρελη,πεταω πραγματα,χτυπαω τα χερια μου στα επιπλα ,τσιριζω.κι εκεινος εκει στα θελω του,οτι πρεπει να τον ακολουθω σε αυτα που θελει.

εχω παθει εξαρτηση απο αυτον,δικια μου ζωη δεν εχω,δεν εχω εναν ανθρωπο κοντα μου να βγω.μονο εκεινος,ολη μερα το μυαλο μου γυρω απο εκεινον.και παλι οι γονεις του,οτι θελει μια φυσιολογικη ζωη (δηλαδη κολλητηλικια με τους δικους του.

χθες που ειπε οτι χωριζουμε τον επιασαν τα κλαματα αλλα παρολα αυτα ο εγωισμος στα υψη.

εχω χα;σει αξιοπρεπεια,δεχομαι προσβολες και βρισιες,πιεση και οτι φταιω για ολα.οτι πρεπει να αλλαξω και να διορθωθω για να συνεχισουμε.εγω εγω εγω.

Κοριτσακι μου...το θεμα ειναι οτι ολα γυριζουν γυρω απο εκεινον και εσυ που εισαι???Στο πουθενα???

Δεν ειπαμε να κοιτας το "εγω" σου αλλα εσυ δεν εισαι πουθενα...Ολα εκεινος???Ακομα και στη σχεση μανας-παιδιου ,η μανα φροντιζει να ειναι καλα για να μπορει να εχει και το παιδι της καλα...Δεν ειναι εγωισμος...

Μηπως θα επρεπε να σκεφτεις τα θελω σου...???Τα οποια μεταξυ μας ειναι βασικες ανθρωπινες αναγκες,δεν ειναι υπερβολες.

Εκτιμηση-σεβασμος-ειλικρινεια-αγαπη-τρυφεροτητα και φροντιδα!!!

Γιατι αλλιως πως μπορει μια σχεση να ειναι βιωσιμη???


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 139
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και σε ξαναρωταω ...Εσυ ,τι σκεφτεσαι να κανεις???

Γιατι η δικη μου ας πουμε αποψη θα ειναι εκ του ασφαλους...

Εσυ...Τι σκεφτεσαι να κανεις???


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε και διάβασε τι έγραψες πριν 10 μέρες....

Καλησπέρα,

εδώ και 2 βδομάδες γύρισε ο άντρας μου,κάνοντας μου έκπληξη.

μιλήσαμε,μαλώσαμε ,μου δήλωσε ότι φταίνε κι οι γονεις του κι οι γονεις μ κι εγώ κι εκείνος που επηρεαζόταν από τη μάνα του που τον έπαιρνε και του ελεγε αυτα που γίνονταν με ασχημο τροπο.μαλωσε αγρια και με τους γονεις του.ειναι μαζι μου συνεχεια και μπορει καθε 3 μερες να πηγαινει να δει και τους δικους του για κανα 2ωρο.

κάθε μέρα συζηταμε,με αγαπαει και το δειχνει αυτον τον καιρο.μετα δεν ξερω......

προς το παρον θετουμε κι οι 2 όρους και δείχνουμε ο ενας στον αλλο αγαπη.

... και διάβασε ποια είναι η κατάσταση τώρα...

Γεια σας,

τελικά πηγα και μιλησα με τη μανα του επειδη το ηθελε ο αντρας μου και τα ειπα χυμα και τσουβαλατα.

με στηριξε σε πολλα ο αντρας μου ,και σε καποια στηριξε τη μανα του.όμως ενώ μου ειχε πει οτι αν καναμε αυτη τη συζητηση δε θα με πιεζε να εχω σχεση με τους γονεις του αν δεν ηθελα,παλι το απαιτει.τη μια μου ειπε οτι πηγα στη μανα του προκατειλημενη,την αλλη οτι μπραβο που της τα ειπα χυμα.

καθε μερα αναφερεται στους γονεις μου και κατηγορει και βριζει και μου λεει οτι οι γονεις του θελουν σχεσεις μαζι μου ενω εγω ειμαι "κακια" και δεν θελω.οταν ειπα να παμε και στους γονεις μου,η αρχικη απαντηση του ηταν "δε θα παω να παρακαλεσω εγω τους δικους σου,να μου ζητησουν εκεινοι συγνωμη".μετα δεχτηκε να παμε αλλα θα παει για να κατηγορησει.

τη μια θελει παιδι την αλλη να χωρισουμε.

εχει φαγωθει να αγορασει κατι πανω απο 20.000 κι επειδη εγω ειμαι εναντιον,ειμαι παλι συμφεροντολογα γιατι οταν θελει κατι εκεινος αντιδρω ενω εκεινος απο τοτε που γυρισε εχει ξοδεψει χρηματα και οπου παμε τα πληρωνει εκεινος ,ενω εγω δεν βαζω το χερι στην τσεπη.

α ναι !κ δεν του κανω. και τωρα αν θελω να ειμαστε μαζι ισχυουν νεοι οροι:1.να εχουμε σχεσεις με τους δικους του και 2. να του δωσω εγω τα χρηματα για την αγορα κι ετσι θα του αποδειξω οτι πρεπει να μ εχει εμπιστοσυνη ,οτι και τα λεφτα μου ειναι κοινα και οτι τον αγαπαω!!!!!

πεσατε απο τα συννεφα?κι εγω.

εχω αρρωστησει πλεον.

εχει 2 μερες που μπαινοβγαινουμε στο σπιτι και βριζομαστε ή δε μιλιομαστε.

εχω χασει πασα ιδεα για εκεινον.

ειμαι ολομοναχη εδω που ειμαι.

ποιος βαζει τους γονεις του απο πανω απο το γαμο μας;

γιατι λεει ακομα οτι η μανα μου μου κανει κουμαντο.κι οτι δε θελω να μιλησω με τους γονεις του γιατι υπερασπιζομαι τους γονεις μου.δεν καταλαβαινει οτι δε θελω γιατι με προσβαλανε κι εβρισαν τους γονεις μου.εγω δεν τους προσβαλα.

λυπαμαι παρα πολυ ,παρα πολυ.εχω καταληξει να βγαινω μονη μου και να περπαταω για ωρες ή να παιρνω το αμαξι και να κανω γυρους.

Τεράστια αλλαγή από μέρους του μέσα σε 10 μέρες, δεν νομίζεις; Δεν σου αξίζει να ζεις κάτι τέτοιο. Καλύτερα να το τελειώσεις εδώ και τώρα. Πώς μπορείς να βασιστείς και να κάνεις παιδί μ εναν άνθρωπο που αλλάζει γνώμη και συμπεριφορά τόσο εύκολα;

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ Διόρθωση: ούτε 10 μέρες δεν έχει που τα έγραφες αυτά. Επίσης έχω να σχολιάσω ότι είναι απαράδεκτο να σου το "χτυπάει" ότι ξοδεύει για σένα και να απαιτεί να του δώσεις 20 χιλιάρικα για να πάρει κάτι που θέλει, τη στιγμή που εδύ διαφωνείς. Αν τα έχει τα λεφτά, ας πάει να το πάρει μόνος του. Αν δεν τα έχει, να μην σε πρήζει.

Link to comment
Share on other sites

γυρισα σπιτι απο τη δουλεια και αφαντος.μου ντυθηκε καλα,μου πηρε και το αυτοκινητο του(αυτο του δινει αξια νομιζει )και πού ειναι αγνωστο.

κι εγω μονη στο σπιτι χωρις κανεναν.ουτε για εναν καφε δεν εχω καποιον για να παω.η ξαδελφη μου που ειναι η μονη που εχω εδω απεχει 1,5 ωρα με συγκοινωνια.

δεν αντεχω αλλο,εχω τρελαθει.

πρεπει να τελειωνει,φοβαμαι πλεον μην κανω κακο στον εαυτο μου.παντα ημουν ηρεμη ,παντα.

δε με αναγνωριζω πια.

και μου λεει οτι εγω πρεπει να διορθωθω κι οτι δεν μπορει να μου εχει εμπιστοσυνη...............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάπου που προφανώς έχει λιμάνι. Γιατί ρωτάς; Θα της ζητήσεις ραντεβού;

Καλησπερα Newbie G!

Τι κάνεις βρε; Χάθηκες τοσο καιρο!

Γιατι δεν απαντας πια στα Νήματα μου;

Αφου γνωριζεις οτι η συνδρομή σου ειναι πολύτιμη!

-------------------

Oso για την απορια μου προς το girl30 - νομιζω μπορεί να απαντήσει απο μονη της, ετσι δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Newbie G!

Τι κάνεις βρε; Χάθηκες τοσο καιρο!

Γιατι δεν απαντας πια στα Νήματα μου;

Γιατί σε βαρέθηκα, όλο τα ίδια και τα ίδια.

Αφου γνωριζεις οτι η συνδρομή σου ειναι πολύτιμη!

-------------------

Oso για την απορια μου προς το girl30 - νομιζω μπορεί να απαντήσει απο μονη της, ετσι δεν ειναι;

Φυσικά και μπορεί ν΄απαντήσει, αλλά κι εγώ μπορώ να εκφράσω μια απορία. Τι σε νοιάζει σε ποια πόλη είναι; Λέγε... θα της ζητήσεις να βγείτε για καφέ; :tongue:

Link to comment
Share on other sites

..κι εγώ μπορώ να εκφράσω μια απορία.

Οταν απαντήσει η girl30 τότε θα σου λυθεί η απορία γιατι την ρωτάω!

Υ.Γ.:

Εδω δεν ήπιαμε μαζι καφε, που μενουμε στην ίδια πόλη, και θα πιω με την Girl που θα μενει εκαντοταδες χιλιομετρα μακρια απο την θεσ/νικη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατι δεν απαντας πια στα Νήματα μου;

Γιατί σε βαρέθηκα, όλο τα ίδια και τα ίδια.

Δεν εισαι ειλικρινης!

Αφου ειμαι βαρετος τύπος γιατι τα νήματα μου εχουνε παντοτε ρεκορ επισκεψιμότητας;

Πως το εξηγεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι ειλικρινης!

Αφου ειμαι βαρετος τύπος γιατι τα νήματα μου εχουνε παντοτε ρεκορ επισκεψιμότητας;

Πως το εξηγεις;

Ειλικρινέστατη είμαι, την αλήθεια σου λέω, σε βαρέθηκα. Το "ρεκόρ" επισκεψιμότητας (συ είπας!) μπορεί να προκύπτει κι από τον εαυτό σου, μπορεί να κάνεις 800 κλικ την ίδια σελίδα, όλα είναι πιθανά. Ή μπορεί πολύ απλά αυτά που εμένα μου φαίνονται βαρετά, κάποιες άλλες να τις διασκεδάζουν, να τους προκαλούν σοκ και δέος ή απλά να μην μπορούν ν αποφασίσουν αν κάνεις πλάκα ή αν τα εννοείς και μπαίνουν και ξαναμπαίνουν πριν καταλήξουν τι απ' τα δυο ισχύει. Ξέρω κι εγώ; Ρώτα τες γιατί σε διαβάζουν. Αλλά σε παρακαλώ, ας μη χαλάσουμε το θέμα της κοπέλας, να το σταματήσουμε εδώ καλύτερα. Εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

Αλλά σε παρακαλώ, ας μη χαλάσουμε το θέμα της κοπέλας, να το σταματήσουμε εδώ καλύτερα. Εντάξει;

Εσυ το ξεκινησες!

Υποθετω οτι απο μονος σου δεν μπορεις να κάνεις κλικ στην σελιδα.

Για δοκιμασε το!

Ανοιξε τυχαια ενα θεμα.

Μπες και ξαναβγες - δεν νομιζω αυτο να επηρέαζει την επισκεψιμοτητα.

Εξαλλου αν ήτανε ετσι - το μονο ευκολο!

Αν περνουσε απο το χερι μου, θα ειχα 100.000 κλικ!

Για τον καφε το αφησες ασχολιαστο!

Εννοω οι δυο μας - ΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ πας οτι απο κοντα θα ειχαμε πολλα να πουμε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...