Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εγκαταλειψη λιγο πριν μπω στον μηνα μου


Recommended Posts

Καλησπερα!ειπα κ εγω να πω τον πονο μου μιας κ δεν εχω πλεον που να μιλησω.Μετα απο εναν ασχημο καυγα με τον αντρα μου λογω του οτι εβριζε με πολυ ασχημες εκφρασεις εμενα και την οικογενεια μου κ μετα απο απειλες που δεχτηκα για μενα και την οικογενεια μου,ο καλος αυτος ανθρωπος με παρατησε και πηγε στην οικογενεια του απο την κυριακη που μας περασε.εχει παρει μονο ενα τηλεφωνο για να δει τι κανει ο σκυλος μας.η αληθεια ειναι οτι απο την αρχη της σχεσης μας δεν ειχε καλη σχεση με την οικογενεια μου αλλα δε μπορω να ανεκτω να συνεχισει να τους βριζει ακομα κ τωρα που κανουμε το δικο μας παιδακι.βλεπετε οτι διαφορες κ αν εχουμε μαζι τους δε θα ηθελα το παιδι μου να ακουει τον πατερα του να βριζει το σοι μου.επισης μου απαγορευσε το να ερθουν ξανα στο σπιτι μας.τον απειλησα κ εγω οτι θα του εκανα καταγγελια για ψυχολογικη ενδοοικογενειακη βια κ απο εκει κ περα αγριεψε ακομα περισσοτερο.σε 5 μερες μπαινω στο μηνα μου κ φοβαμαι πολυ μονη μου,εχουν ξεκινησει τα εντονα πονακια κ φοβαμαι ακομα περισσοτερο.αλλα δε ξερω τι να κανω πλεον.το προβλημα διαιωνιζεται κ μου φαινεται οτι ειναι αργα πλεον να του αλλαξω την συμπειφορα στο συγκεκριμενο θεμα.ξεχασα να σας πω το θεικο,οτι μολις πηγε στη μανα του με πηρε εξαλη τηλεφωνο να μου πει οτι θελω ψυχολογο που φωναζα στο γιο της οτι θα του κανω καταγγελια.δε την πειραξε του με φωναζε καρ...λα κ τον ακουγε η γειτονια.δε ξερω πραγματικα τι να κανω πλεον.

συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε μπορω να καταλαβω πρωτον...τι καυγας ηταν αυτος που οπως λες ξεκινησε με το να βριζει τους γονεις σου κ κατεληξε με το να σε αποκαλει ετσι

δευτερον...οκ,δε παει τους γονεις σου,φανταζομαι εχουν γινει διαφορα...δεν καταλαβα ομως τι ηταν αυτο που τον εξοργισε τοσο,εγινε κατι?

τριτον....θα του κανεις καταγγελια...το παρατραβηξες

δε λες γιατι σου απαγορεψε να ερχονται οι γονεις σου...τον βριζουν,του μιλανε ασχημα?δε μπορει...αλλιως ειναι τρελος κ παει αλλου το θεμα

απαραδεκτο που εισαι ετοιμογεννη κ γινονται τετοια σκηνικα

φταιτε ομως κ οι δυο..κανεις σας δε σκεφτηκε τη κατασταση σου

να μιλησετε ηρεμα κ να βρειτε μια λυση...δε παιζει?

δε λες τι ξεκινησε τον καυγα...ας λυσετε πρωτα το δικα σας θεματα κ μετα με τους υπολοιπους....εσενα γιατι σε εβριζε?

Link to comment
Share on other sites

ο καυγας ξεκινησε γιατι εβριζε τους δικους μου χωρις λογο.χωρις να εχει προηγηθει κατι...εμενα με εβριζε γιατι του ειπα οτι δε θα ανεχτω να υπαρχει παιδι μεσα στο σπιτι κ εκεινος να μιλαει ετσι.και ναι θα του κανω καταγγελια.δε μπορει να απειλει τη ζωη μου κ ταυτοχρονα οτι θα μου παρει το παιδι κ θα εξαφανιστει.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι δεν μπορει να σε απειλει οτι θα παρει το παιδι κ θα φυγει,ακομα δε γεννησες...αλλα ρε παιδι μου,να σου πω κατι...ξεκιναει ενας καυγας...γιατι στη θεση που εισαι δεν ειπες το απλο..ξερεις κατι,δεν ειναι καλο να ταραζομαι,ας αφησουμε αυτο το θεμα κ περασες στην αντιπερα οχθη με την καταγγελια

το ξερω οτι δεν ειναι ευκολο,αλλα αν σκεφτεις καπου εχεις κ συ ενα μεριδιο ευθυνης για την εξελιξη του καυγα...ετσι δεν ειναι?

αν λοιπον πιστευεις οτι καπου συνεβαλλες κ συ,κανε τη πρωτη κινηση,οχι παρακαλωντας,απλα πες του να βγειτε για ενα καφε να μιλησετε γιατι δε σου αρεσει η ολη κατασταση

κ εκει....χωσε

τωρα βγαινει κατι?εισαι κ μονη σου ετοιμογεννη...για σκεψου το λιγο...

λες οτι το προβλημα διαιωνιζεται...θα μου επιτρεψεις να σου πω,οτι φταιτε κ οι δυο

δεν λες λεπτομερειες για τη σχεση γονιων-γαμπρου,τι παραπονα εχει ο συζυγος κ που φταις εσυ για τα παραπονα,οποτε δε μπορω να σου πω πολλα

αν φταις,που,κ πως μπορεις να τα συμβιβασεις

σε εβριζε αφου του ειπες για τη καταγγελια η κ πριν?

γενικα,δε μιλας ουτε κ για τη δικη σας σχεση...μπορει πχ το σκηνικο βρισιεςκλπ που περιγραφεις να ειναι ρουτινα για εσας,δε μπορω να σου πω πολλα κ πιο σωστα

Link to comment
Share on other sites

tatianats χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη.

η nansy2 έχει ένα δίκιο ως προς το ότι δε λες στοιχεία για τη σχέση σας.

σε έβριζε πάντα;είναι εγωιστής;

βάζει τη μάνα του πάνω από σένα;γενικά σε στηρίζει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν είναι τέτοιος χαρακτήρας με τέτοια ξεσπάσματα θα αγρίεψει ακόμη περισσότερο με τον ερχομό του μωρου γκρίνια ξενύχτια κτλ. Καλά έκανες και ξεκαθαρισεσ τη θέση και τις προθεσεις σου.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Τατιανα μου ειλικρινα δεν εχω λογια...

Ο ερχομος ενος μωρου ειναι ευλογια και περα απο οτι συμβαινει θα ελεγα να επικεντρωθεις σε αυτη την ευλογια και σε αυτο το πλασμα που ισως και τωρα που σου γραφω να ειναι στην αγκαλιτσα σου!!!

Φροντισε τον εαυτο σου οσο εσυ ξερεις καλυτερα ,για να μπορεις να προσφερεις και στο πλασματακι σου.Οταν η μαμα-Τατιανα ειναι καλα,θα ειναι και το μωρακι της!!!

Να προσεχετε...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...