Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

oneiraki από συμπτώματα πως πας?

εγώ σαν τώρα το θυμάμαι μόλις είχα πάρει τη χοριακή στα χερια μου το πρώτο πράγμα που ευχήθηκα ήτανε να έχω αναγούλες να είμαι χαλια και να μη θέλω ούτε να μυρίσω τσιγάρο όχι να το καπνίσω και όλας:rolleyes::rolleyes:.γιατί κακά τα ψέματα πολύ φοβόμουν ότι όταν έρθει η ώρα να το κόψω δεν θα τα καταφέρω,και όμως.

και δεν ευχόμουν τίποτα καλύτερο...:evil::evil:

μου τα έδωσε όλα ο θεός και αναγούλες και ζαλάδες και αδιαθεσία μονο εμετό δεν έκανα ακόμα,αλλα δεν το ευχήθηκα αυτό μάλλον γίαυτό τη γλίτωσα.:lol::lol::lol:


awy6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Μαρκελα!!τι καλα που μαζευομαστε!!!!με το καλο το.μωρακι σου να χεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη:-):-)

Μακαρι Μακαρι!!!!γιατι με το ιστορικο που εχω εγω εχω χεστ!@!@# πανω μου σημερα και απο χαρα και απο φοβο!!!Με το καλο και το δικο σου μωρακι!Εγω σημερα το εμαθα και ενω μαλλον θα ειναι φεβρουαριου ξερω απο τωρα οτι θα γεννησω αν ολα πανε καλα 36+4 οποτε γυρω στις 13-17 ιανουαριου!!!χχχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχω ενδομητριο θανατο το πρωτο μωρο στις 38 εβδομαδες και δεν το ρισκαρω ουτε εγω ουτε η γυναικολογοςκ αι η αιματολογος.Οποτε αν δεν βγει μονο του θα φαω μαχαιρι....ΓΕΡΟ να ειναι και να το παρω αγκαλια και ολα τα αλλα δεν με νοιαζουν να σου πω την αληθεια!!Εχω θρομβοφυλια και αντιφωσφολιπιδικο συνδρομο μαιευτικο οποτε καταλαβαινεις....


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...