Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο η την Κυριακή αν θυμάμαι καλά και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοπελεεεεεεεεες μου τι κανετε καλεεεεε????? ειστε οοοολες καλα????? τα μπεμπινια σας??????

Εμεις καλααα, σημερα η φμ κοιμαται απο τις 20:30 :shock: γιατι χαλασε το προγραμμα της λογω βολτας εχθες και προχθες και ειπα να το φυαιξουμε παλι!!!

Μαρηηηηηη ΠΑΤΟΥΣΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥ κοβει τουφες ε???? μου θυμισες το κωνσταντινου και ελενης, χαχαχαααχαααχχαχα!!!!! Κατα τα αλλα ειστε καλα???

Γιααααααααμι τα φαγητακια σας!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερααααα σε ολα τα κοριτσουδια!!!!

Καλα εισαστε???

Εμεις μια χαρουλα.....η Δεσποινα κοιμαται....και γω πινω

ενα καφεδακι....τρεχουμε και δεν φτανουμε!!!!!!!!

Πολυ κουραση......

Το μενου σημερα για τη Δεσποινα μας....μοσχαρακι και κατσικακι με λαχανικα!

Το δεκατιανο της φρουτοκρεμα....μπανανα,αβοκαντο,μανγκο,αχλαδι,συκο!

γιαμμμμιιιιιιιιιιι!!!!!

Για μας,γιουβετσακι!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα κορες!!!

Καλα εισαστε????

Εμεις μια χαρουλααααα!!!

Ο καιρος βροχερος,κρυο πολυ,και αναψα κληματιστικο λιγο....

Αντε καλο χειμωνα να εχουμε!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα μουυυυυ τι κανετε καλεεεε???? ολες καλααα????? τα μπεμπινια σας??? χειμωνιασε και κλειστηκαμε και λιγο μεσα, γιατι οοολο το καλοκαιρι το σπιτι δεν μας ειδε!!!

Εμεις καλα ειμαστε, μεγαλωνουμε και βγαλαμε και τον τελευταιο μας τραπεζιτη, ο οποιος μα δυσκολεψε λιγο περισσοτερο απο τα υπολοιπα δοντια, αλλα ολα οκ τωρα!!!!!

Αντε φιλααααααααρες!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσια!!!!

Καλα εισαστε???Καλο χειμωναααααα!!!!!!!!!!

Εμεις μια χαρουλα ειμαστε,στρωσαμε χαλια καναμε μια γενικη για το χειμωνα

προμυθεφτικαμε και ξυλα για το τζακι,και απο βδομαδα θα βαλουμε και πετρελαιο!

Κοαλακι μου!!!!!!!!!!!!!!βγηκε ο τραπεζιτης μαρηηηηηη της φμ??????

ααχαχχαχχαχαχααχχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!

Γερο και σιδερενιοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσουυυυυυπρες τι κανετε καλεεεεε???? που χαθηκατεεεεεε???????

Εμεις καλα ειμαστεεεεε, μεγαλωνουμε, ομορφαινουμε (κουκουβααα :oops:) και κανουμε τη μαμα ευτυχισμνεηηηηηηη!!!!! Και εμεις αυτη την εβδομαδα στρωνουμε χαλιαααααα!!!

ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΟΥΥΥΥ, ναι μαρη, βγηκε ο τραπεζιτης μας, ολα οκ!!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ πηζεις μαρηηηηη????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...