Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλωσηρθες μαρκελα...............μου!!!!!!!!

Ναι οντως το περιμεναμε οτι θα μας κλειδωσουν....αλλα εμεις εκει!!!!!!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!! Με το καλο!!!!!!! Το αξιζεις!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μακαρι μαρκελα μου,για ολες μας!!!!!!:D:D:D:D:D

πηγες στο γιατρο???????

ειδατε σακο????

Πηγα αλλα ηταν νωρις και ειδαμε μαλλον ''σακους'' οχι σακο!Τωρα την παρασκευη ξαναπαω ειχα μια χοριακη 1400 , 3140 η δευτερη και σημερα 7180...οποτε δεν ξερω τι θα δω αν ειναι ενας η δυο !!θα δουμε!

μαρκελα αφθονω νερο στον ποπακο σου, και να ναι και κρυο!!!!!

και φευγουν!!!!!!!!!!!!

σε καθημερινη βαση!!!!μεχρι να φυγει!σε 2 μερες εξαφανιζολ!!!;););)

στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχαν βγει ολες εξω ΑΣΕ και ηταν σαν να εχω ενα τσαμπι σταφυλια στον πωπω μου!!!Εχω δοκιμασει τα παντα και παγακια και νερα και λαδια και και και!Η μια μου εμεινε κουσουρι!!!!

Μποτσακι φαε κατι που δεν ερεθιζει το εντερο τοτε!!!χχχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες μαρκελα...............μου!!!!!!!!

Ναι οντως το περιμεναμε οτι θα μας κλειδωσουν....αλλα εμεις εκει!!!!!!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!! Με το καλο!!!!!!! Το αξιζεις!!!!!!!!

χαχαχαχα καλα κανατε καλε!

Ευχαριστω να εισαι καλα!ολες οι κοπελες να εχουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες και γερα μωρα ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑ΅Σ!!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου τι εφαγες σημερα?????

Γιαουρτακι με κουακερ χυμο πορτοκαλι,και χαμομηλι με μελι!!!!!Εχω και μια αιμοροιδα που μου εχει αλλαξει τα φωτα!!!Μαρκελα μου πινω 4 λιτρα νερο τη μερα και γενικα παντα ειχα σπαστικη κολιτιδα αλλα οσο ειμαι εγκυος με εχει πιασει αλλη μια φορα και τωρα!!Αρχιζει και μου μαλακωνει ομως τωρα πηγα και λιγο τουαλετα!!!!!!!!!!!!!Κοαλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!Ηρθες???Και νομιζα οτι σας εχασα!!!Ευτυχως η πατουσιτσα κινηθηκε ακαριαια!!!!!!!!!!!χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα!!!!!Μας αφαλοκοψανε!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιαουρτακι με κουακερ χυμο πορτοκαλι,και χαμομηλι με μελι!!!!!Εχω και μια αιμοροιδα που μου εχει αλλαξει τα φωτα!!!Μαρκελα μου πινω 4 λιτρα νερο τη μερα και γενικα παντα ειχα σπαστικη κολιτιδα αλλα οσο ειμαι εγκυος με εχει πιασει αλλη μια φορα και τωρα!!Αρχιζει και μου μαλακωνει ομως τωρα πηγα και λιγο τουαλετα!!!!!!!!!!!!!Κοαλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!Ηρθες???Και νομιζα οτι σας εχασα!!!Ευτυχως η πατουσιτσα κινηθηκε ακαριαια!!!!!!!!!!!χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα!!!!!Μας αφαλοκοψανε!!!!

αχ αυτη η σπαστικη κολιτιδα...................!!!!!δεν μπορεις να παρεις κατι μποτσακι μου,τωρα στην εγκυμοσυνη????το ειχες συζητησει με το γιατρο σου????ε,βεβαια ηθελες πιπι-ρουμ!!!!!!!!!

και ανακουφιστηκες!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

ναι ειδες???????ουτε μια προειδοποιηση!!!!!!!

να οργανωθουμε!!!!!!!!ιχιιχιχιχχιχιχι!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτη η σπαστικη κολιτιδα...................!!!!!δεν μπορεις να παρεις κατι μποτσακι μου,τωρα στην εγκυμοσυνη????το ειχες συζητησει με το γιατρο σου????ε,βεβαια ηθελες πιπι-ρουμ!!!!!!!!!

και ανακουφιστηκες!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

ναι ειδες???????ουτε μια προειδοποιηση!!!!!!!

να οργανωθουμε!!!!!!!!ιχιιχιχιχχιχιχι!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Αχ ναι!!Υποφερω πολλα χρονια αλλα μετα την αποβολη με την στεναχωρια και το αγχος που περασα επιδεινωθηκε!!!Και τωρα πινω προβιοτικα που ειναι βιταμινες για το εντερο και φτιαχνουν την χλωριδα του εντερου και του κολπου!!!Με βοηθανε πολυ αλλα τωρα ετυχε!!!Τι να πω!!Δεν θα του δωσω αλλη σημασια και θα περασει αλλιως θα το φαω ζωντανο!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι!!Υποφερω πολλα χρονια αλλα μετα την αποβολη με την στεναχωρια και το αγχος που περασα επιδεινωθηκε!!!Και τωρα πινω προβιοτικα που ειναι βιταμινες για το εντερο και φτιαχνουν την χλωριδα του εντερου και του κολπου!!!Με βοηθανε πολυ αλλα τωρα ετυχε!!!Τι να πω!!Δεν θα του δωσω αλλη σημασια και θα περασει αλλιως θα το φαω ζωντανο!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αν δεις οτι δεν σε περναει παρε το γιατρο σου τηλ. μποτσακι μου!!!!

αν και πιστευω θα σε αφησει....ξαπλωσε και θα περασει!!!ξεκουρασου!!!

σου ειπε ποες τροφες να αποφευγεις?????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι να παρεις τηλ αν δεν περασει....μποτσακι μου...

Καλεεεεεεεεεεεεεε που ειναι οι αλλες???? χαθηκαν????????

Παντως επαθα ενα σοκ οταν ειδα το συντονιστη........!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!θα ερθουν και οι αλλες τσουπρες!!!!

καλα εγω να δεις......

λεω μα καλα ουτε μια προειδοποιηση...????κατι????

!@#$%^&*()!@#$%^&*()!!!!!!!!!

ε δλδ ελεος!!!!!!!!!

ιχιχχιχιχιχιχιχι!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ναι να παρεις τηλ αν δεν περασει....μποτσακι μου...

Καλεεεεεεεεεεεεεε που ειναι οι αλλες???? χαθηκαν????????

Παντως επαθα ενα σοκ οταν ειδα το συντονιστη........!!!!!!!!!

Θα τον παρω κοριτσακια μου!!Παω τωρα για περπατημα γιατι πρεπει να κινειται το εντερακι μου!!!!!Εγω τους εστειλα σε ολες πμ. παντως πως θα μας βρουνε!!Ειμαι πολυ χαρουμενη που δεν σας εχασα!!!Να ξερετε οτι και να συμβει θα στελνουμε πμ!!!Παω τωρα και θα σας δω το βραδυ!!!!Θα με ανακουφισει το περπατημα!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα τον παρω κοριτσακια μου!!Παω τωρα για περπατημα γιατι πρεπει να κινειται το εντερακι μου!!!!!Εγω τους εστειλα σε ολες πμ. παντως πως θα μας βρουνε!!Ειμαι πολυ χαρουμενη που δεν σας εχασα!!!Να ξερετε οτι και να συμβει θα στελνουμε πμ!!!Παω τωρα και θα σας δω το βραδυ!!!!Θα με ανακουφισει το περπατημα!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

εγινε μποτσακι μου!!!!!!!!!καλο περπατημα!!!!!!!!!!!θα τα πουμε οταν επιστρεψεις!!!!!!!:P:p:p:p:p:p

ναι θα ερθουν τα κοριτσια!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλο περπατημα μποτσακι μου.....

Μηπως να γραφαμε αναλυτικα την ενοτητα και μετα τον τιτλο του θεματος...??? μηπως και χαθηκαν?????

λες????για παρε πρωτοβουλια φιλεναδα!

γραψε οπως το θελεις!!!!!;););););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...