Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ναι καλα ειναι το μαριαννακι απλα το παρακολουθουμε.....θαλειτσα μου...

Συμπεθερααααααα μουυυυυυυ τα βρακια ε????????? μια χαρα ο γαμπρος....ξεπεταγμενος απο τωρα........!!!!!!!! Η φουρτουνα ειναι καστανοξανθη εως ξανθια.....με πρασινα ματακια....και γαλλικη μυτουλα....!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι καλα ειναι το μαριαννακι απλα το παρακολουθουμε.....θαλειτσα μου...

Συμπεθερααααααα μουυυυυυυ τα βρακια ε????????? μια χαρα ο γαμπρος....ξεπεταγμενος απο τωρα........!!!!!!!! Η φουρτουνα ειναι καστανοξανθη εως ξανθια.....με πρασινα ματακια....και γαλλικη μυτουλα....!!!!!!!!!!

αχ μωρε εμενα ειναι πιο μπρουταλ!! εχει μελαχροινα χαρακτηριστικα και καστανα αμυγδαλωτα ματακια το κουκλι μου!! αχ πολυ μου αρεσει η νυφη οπως το ακουω, ισως να μην ταιριαζουν πολυ χρωματικα αλλα επειδη ειναι και τα 2 πανεμορφα θα ειναι υπεροχο ζευγαρι χαχαχαχαχα ΚΟΥΚΟΥΒΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΟΥΟΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑ!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ μωρε εμενα ειναι πιο μπρουταλ!! εχει μελαχροινα χαρακτηριστικα και καστανα αμυγδαλωτα ματακια το κουκλι μου!! αχ πολυ μου αρεσει η νυφη οπως το ακουω, ισως να μην ταιριαζουν πολυ χρωματικα αλλα επειδη ειναι και τα 2 πανεμορφα θα ειναι υπεροχο ζευγαρι χαχαχαχαχα ΚΟΥΚΟΥΒΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΟΥΟΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑ!!

Γεια σου συμπεθερα τσιφτησααααααααα.......!!!!!!

Θαλειτσα μου νανακια??????

εγω παρολο που αυριο εχω ενα μικρο ταξιδακι δραμα-θεσσαλονικη (περιπου 2 ωρες) δεν θελω να παω για υπνο.....

Τετοια λαχταραααααα πηραμε με τον κ συντονιστηηηηηη και θα αποχωριστουμε τοσο γρηγοραααααα??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλά δεν παιζεστε!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!χαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!!!!

υπναρας δεν ξέρω αν είναι αλλά το 12ωρο θα το ρίξει μέχρι το πρωί!!!!!!

καληνύχτα κορίτσια μου θα τα πούμε το πρωί για τις πρωινές κ το μεσημερακι για τις μεσημεριανές!!!!φιλάκια!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχ μωρε εμενα ειναι πιο μπρουταλ!! εχει μελαχροινα χαρακτηριστικα και καστανα αμυγδαλωτα ματακια το κουκλι μου!! αχ πολυ μου αρεσει η νυφη οπως το ακουω, ισως να μην ταιριαζουν πολυ χρωματικα αλλα επειδη ειναι και τα 2 πανεμορφα θα ειναι υπεροχο ζευγαρι χαχαχαχαχα ΚΟΥΚΟΥΒΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΟΥΟΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑ!!

Αχαχαχαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!Τι ομορφα που ειναι τα παιδια σας!!!!Ειναι πολυ ωραιο που ειναι με αλλα χρωματα!!!!!Τα ετερωνυμα ελκονται!!!!!!!!!!!!!Λοιπον θα πω στην πατουσιτσα και στις αλλες να γινουμε κουμπαρες!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

τι αλλά κορίτσια όλα καλά???????? σε λίγο θα παω για ύπνο.ο μικρός μου κοιμάται είδη από της 9.30.

Μια χαρα ησυχουλη τον βρισκω Θαλεια μου και με προγραμμα!!Τυχερουλα εισαι κι εσυ!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου συμπεθερα τσιφτησααααααααα.......!!!!!!

Θαλειτσα μου νανακια??????

εγω παρολο που αυριο εχω ενα μικρο ταξιδακι δραμα-θεσσαλονικη (περιπου 2 ωρες) δεν θελω να παω για υπνο.....

Τετοια λαχταραααααα πηραμε με τον κ συντονιστηηηηηη και θα αποχωριστουμε τοσο γρηγοραααααα??????

μακάρι να μπορούσα να κάτσω αλλά γ.... δεν χορταινω ύπνο γιατί τώρα τα μεσημέρια δεν κοιμάμαι!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλά δεν παιζεστε!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!χαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!!!!

υπναρας δεν ξέρω αν είναι αλλά το 12ωρο θα το ρίξει μέχρι το πρωί!!!!!!

καληνύχτα κορίτσια μου θα τα πούμε το πρωί για τις πρωινές κ το μεσημερακι για τις μεσημεριανές!!!!φιλάκια!!!!!

Καληνυχτα κοριτσακι μου,ονειρα γλυκα και καλο ξημερωμα!!!Εμεις μαλλον θα τα πουμε κατα το μεσημερακι!!!!!!!!!Φιλακιααααααααααα!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου συμπεθερα τσιφτησααααααααα.......!!!!!!

Θαλειτσα μου νανακια??????

εγω παρολο που αυριο εχω ενα μικρο ταξιδακι δραμα-θεσσαλονικη (περιπου 2 ωρες) δεν θελω να παω για υπνο.....

Τετοια λαχταραααααα πηραμε με τον κ συντονιστηηηηηη και θα αποχωριστουμε τοσο γρηγοραααααα??????

Μαρηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!Τι ταραχη ηταν αυτη που περασαμε????Κι εγω....κι εγω...δεν θελω να φυγω!!!!!!!!!!!;););););););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θαλεια μου τα βλασταρια μας κοιμουνται μαζι μαζι, και η φουρτουνα! Εμενα 21:01 βλεπει ηδη το πρωτο ονειρο!!

το χουν τα αγοράκια φαίνεται!!!!!πλάκα κάνω απλά είναι θέμα προγράμματος κ παιδιού εννοείται!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

α ρε μποτσακι απο τα καλαμακια στα μακαρονακια ολικης!!! τι να κανεις!! εχουν πει οτι αυριο θα βρεχει και σε εμας εδω κατω δυστυχως, αντε να δω ποτε θα κανει καλοκαιρι!! Χαθηκε να ειναι ετσι το περσινο καλοκαιρι που ημουν γκαστρωμενη και φουντωνα ολη την ωρα??

Ναι μωρε Aγοροmummy μου,τι να κανω??Πολυ πονο περασα σημερα!!Αφου εχω εξαντληθει!!!!!Εσυ περιπου που βρισκεσαι μπεμπα μου??Κι εγω το μονο που σκεφτομαι απ'την αρχη ειναι τι θα κανω μεσα στο καλοκαιρι που θα αναλιγωνει το λιπος?????χαχαχαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...