Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

      η οικονομ σου είχε πει πως έχει λίγο αυξημένες τιμές απλώς δεν χρειάζεσαι αντιπηκτικές ή σου είχε πει πως η εξετάσεις σου είναι καθαρές ; 

      Η οικονομ μου είχε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις (πρωτεΐνη c,s , αντιπηκτικό λύκου,καρδιολογική,  αντί θρόμβινη) και βάσει αυτών και του ιστορικού μου είχε πει πως δεν χρειάζεται να κάνω τον γονιδιακό έλεγχο για τις μεταλλάξεις. Το ίδιο είπε κ ο γυναικολόγος και εγω τώρα επέμενα και μου τις έδωσε και ενώ όλα είναι καλά βγήκε το PAI-1. Φφφ φοβάμαι κορίτσια μήπως έχει γίνει ήδη κάτι κακό 

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως σας βρηκα. Ναι ετσι βλεπω και εγω σιγα σιγα να γινεται. Εισαι και φρεσκια μαμα (μιλαει η παλιοσειρα). Να σου ζησει και το μπεμπε.

Ναι είμαι μια καινούρια τρελαμένη μαμά να σου ζήσει και εσένα να το δεις όπως επιθυμείς. Μεγάλωσες στο Κερατσίνι?


GX8ep2.png?RQFIQoe9
Link to comment
Share on other sites

Στο Κερατσίνι κορίτσια, πού κοντά μένετε; Μπορεί να βγούμε και γειτόνισσες! Εγώ μένω επί της Π. Τσαλδάρη. Να κανονισουμε συνάντηση...μολις ανοίξει ο καιρός...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρούσα και εγώ. Μπορεί να μένω Αγ. Σοφιά τώρα αλλά είμαι γέννημα-θρέμμα Κερατσινιώτισσα!!!! Εμενα αρχικά στη Λ.Σαλαμίνος και μετά Αμφιάλη, κοντά στο Πρεσσώφ, έφυγα πριν 7 χρόνια, όταν παντρεύτηκα. Εχω μία κόρη 6 ετών, την Κλεοπάτρα.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΟΥΣΑΨ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΤΙΣΣΑ

Στο Κερατσίνι κορίτσια, πού κοντά μένετε; Μπορεί να βγούμε και γειτόνισσες! Εγώ μένω επί της Π. Τσαλδάρη. Να κανονισουμε συνάντηση...μολις ανοίξει ο καιρός...[/quote

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΣΤΕΝΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ ΠΑΝ ΨΗΛΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΑΛΗΝΟΥ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΟΥΣΑΨ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΤΙΣΣΑ
Στο Κερατσίνι κορίτσια, πού κοντά μένετε; Μπορεί να βγούμε και γειτόνισσες! Εγώ μένω επί της Π. Τσαλδάρη. Να κανονισουμε συνάντηση...μολις ανοίξει ο καιρός...[/quote

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΣΤΕΝΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ ΠΑΝ ΨΗΛΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΑΛΗΝΟΥ

Κορίτσια εγώ μένω Δραπετσώνα.

Πότε θα κανονήσουμε συνάντηση??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...