Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ραπτομηχανη futura ce 150 singer


Recommended Posts

πουλαω την ραπτομηχανη μου σε αριστη κατασταση με εγγυηση 2 ετων στο κουτι της με αποδειξη αγορας, 2 μηνες μονο χρησιμοποιηθηκε τιμη 950 eyro η ραπτομηχανη αγορατκε φεβρουαριο 2013

μαζι δωρο δινω πολλα ακριβα υφασματα σχεδον μια πλαστικη μεγαλη ντουλαπα και κλωστες κεντηματος, και υπαρχει δυνατοτητα αγορας μαζι και με λαπτοπ dell σε αριστη κατασταση με 200 ευρω εξτρα. το λαπτοπ αγοραστικε 900 ευρω πριν 2 χρονια.

http://www.fortoste.gr/FortosteEshop/product_info.php?products_id=3335

Συμπεριλαμβάνει Δωρεάν το αναβαθμισμένο βασικό πρόγραμμα κεντήματος Stitch & Sew το οποίο διαθέτει τα προγράμματα: Autopunch, Photostitch, Cross stitch, Hyperfront & Lettering, Editing, Digitizing

- 3600 σχέδια κεντήματος

- 71 γραμματοσειρές & True Type Fonts (περιέχει και ελληνικές γραμματοσειρές)

- Δυνατότητα σύνδεσης της ραπτομηχανής με υπολογιστή για την μετατροπή σε κέντημα οποιουδήποτε σχεδίου, μαζι και οποιας φωτογραφιας θελετε.

- Διαθέτει 24 διαφορετικές βελονιές καθώς και 2 σχέδια αυτόματης κουμπότρυπας

- 600 βελονιές το λεπτό

- Ευθεία & Ζικ-Ζακ ραφής

- Επιλογή μήκους & πλάτους βελονιάς

- Επιλογή σχεδίου ραφής

- Διακόπτης στερεώματος ραφής

- Αυτόματο πέρασμα κλωστής στη βελόνα

- Αποσπώμενο πλατό

- Λειτουργίες ηλεκτρονικά ρυθμιζόμενες

- Μοτέρ & 3 λαμπάκια LED

- Χερούλι μεταφοράς

- Περιλαμβάνει 1 μεγάλο τελάρο (12,7 Χ 17,7εκ) & 1 μικρό (12 Χ 8εκ) και επιπλέον εξαρτήματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

to laptop τι μοντελο ειναι?

ειναι αυτο http://www.geekycleanpc.com/services/san-diego-laptop-repair/dell/

θα με κάνεις να πάω να παίξω τζόκερ με την ραπτομηχανή :) Την έχω ερωτευτεί!

χα χα ειδες!!!! ειναι πραγματικα πολυ καλο εργαλειο!!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
συγνωμη, δεν μπορω να καταλάβω ποιο μοντελο ειναι και τι χαρακτηριστικά έχει...μπορεις να γινεις λιγο πιο αναλυτική? ευχαριστω

απλα το λαπτοπ θα πουληθει εαν πουλησω κ την ραπτομηχανη γιατι μεσα ειναι τα προγραμματα και δεν μπορω να πουλησω πιο νωρίς το λαπτοπ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Πολυ καλη μηχανη φαινεται Ελενα αλλα οσο και να σου κοστισε η τιμη που τη δινεις ειναι παρα πολυ ψηλη.Κι εδω που τα λεμε ενα λαπτοπ μεσα σε 2 χρονια εχει χασει και τελειως την αξια του...Δυσκολα θα βρεις καποιον να θελει και τα 2 και μαλιστα σε τετοιες τιμες....Σορρυ που επεμβαινω.Ελπιζω να μη σου χαλασα το θεμα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Πολυ καλη μηχανη φαινεται Ελενα αλλα οσο και να σου κοστισε η τιμη που τη δινεις ειναι παρα πολυ ψηλη.Κι εδω που τα λεμε ενα λαπτοπ μεσα σε 2 χρονια εχει χασει και τελειως την αξια του...Δυσκολα θα βρεις καποιον να θελει και τα 2 και μαλιστα σε τετοιες τιμες....Σορρυ που επεμβαινω.Ελπιζω να μη σου χαλασα το θεμα.

κοιτα λιγο εδω τιμεςhttp://www.bestprice.gr/item/2149079603/singer-futura-ce-150 και με δωρο λαπτοπ...μαλλον πολυ φθηνα την δινω ολα ειναι αψογα και η ραπτομηχανη σε εγγυηση..απλα δεν ειναι για ολες τις τσεπες. και δεν μπορει να την αγορασει η καθεμια.....αν απλα δεν σας κανει η τιμη μην κοιτατε δεν ειναι αναγκη να σχολιαζετε καθε φορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

up.............ειναι σε αριστη κατασταση κοριτσια και ακομα ισχυει η αγγελια... και τα δυο μαζι 950 ευρω και μονη της ραπτομηχανη 850 ευρω. απλα θα πρεπει να πατε στην singer να βαλετε τα προγραμματα στο λαπτοπ σας αν δεν μπορεσετε μονες σας εγω ετσι ειχα κανει με την αποδειξη αγορας το καλυπτει η εγγυηση αν δεν θελετε να παρετε και το λαπτοπ μου οπου ειναι ηδη περασμενα τα προγραμματα........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...