Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Διαζυγιο και μεικτη οικογενεια


Tintail

Recommended Posts

Νάνσυ, να ξέρεις πως αυτά τα σημάδια σε λίγο θα φαίνονται ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΑ!! Επειδή ακριβώς έγιναν όταν τα παιδιά σου ήταν πολύ μωρά, θα ξεθωριάζουν όσο περνάει ο καιρός κ επειδή θα ψηλώσουν/παχύνουν αυτά σχεδόν δεν θα φαίνονται...

Όσες φορές βλέπω μωρά στις παραλίες με τομές στον θώρακα... πάντα κοιτάω την μαμά τους κ σκέφτομαι... τι να πέρασε αυτή η γυναίκα... πέθανε κ επέστρεψε όταν χειρουργούσαν το παιδί της...

Εννοείται πως θα γίνει αυτό Νάνσυ μου... Να οργανωθούμε απλά, διότι τώρα εξαφανιζόμαστε τα σαβ/κα σε παραλίες κλπ


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα κ μεις....

οσο για εκεινες τις μερες...τα χειρουργησαμε 20ημερων ρε παιδια,1κιλο κ ουτε,παραμονες πρωτοχρονιας το ενα κ πρωτοχρονια το αλλο...ηταν επειγον....

ευτυχως αυτη η μεγαλη τομη,ειναι πολυ καλλιτεχνικη δουλεια...η αλλη στο εντερο,σαν να ειναι με σακοραφα κ ας ειναι μικροτερη...

θυμαμαι ακομα εκεινες τις ωρες,τι εγινε ακριβως,τι μας ειπαν,πως,...οι πιο δυσκολες στιγμες που εχω ζησει,κ επεσαν κ τα δυο μαζι..πως γλυτωσαμε το πλαγιο δε ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Tintail εγώ θα σου πω να ζήσεις τις στιγμές. Η ζωή είναι στιγμές και πρέπει να τις ζήσεις όμορφα. Είμαι και εγω διδυμομάνα και έχω και μια τρίτη πιο μικρούλα και ξέρω τι ζόρι είναι να μεγαλώνεις διδυμα. Είσαι ήρωας, μην υποτιμας τον εαυτό σου. Να τον καλομαθαίνεις γιατί σου αξίζει. Φιλιά πολλά!


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...