Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Σίγουρα δεν θα μείνεις για πάντα εκεί!Έχεις απόλυτο δίκιο geoste. Η αλήθεια είναι ότι είμαι λίγο δύσπιστη με τα νοσοκομεία και τις κλινικές της Κορίνθου γιατί η μάνα μου δούλεψε κάποια χρόνια στο νοσοκομείο της Κορίνθου (στη μαιευτική) και έχω ακούσει πολλές ιστορίες...


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑΑΑΑΑ.βλέπω καινούργια κοριτσάκια και χαίρομαι.πότε θα τα πούμε όμως;σε λίγο η στέγια θα έχει άλλες ασχολίες και η geoste απο όσο ξέρω είναι οικογενειακώς καλά(πράγμα σπάνιο για χειμώνα)οπότε καλό είναι να μην το καθυστερούμε.αλήθεια η ria και η angela που είναι;


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑΑΑΑΑ.βλέπω καινούργια κοριτσάκια και χαίρομαι.πότε θα τα πούμε όμως;σε λίγο η στέγια θα έχει άλλες ασχολίες και η geoste απο όσο ξέρω είναι οικογενειακώς καλά(πράγμα σπάνιο για χειμώνα)οπότε καλό είναι να μην το καθυστερούμε.αλήθεια η ria και η angela που είναι;

Καλώς την ΤΙΤΗ μας.......Πώς είσαι κοριτσάρα μου?

Ναι να βρεθούμε να βρεθούμε..

Τώρα που μπορούμε....

Να στείλουμε και στα υπόλοιπα καορίτσια μνμ...

Μάλλον δεν έχουν γραφτεί ακόμα.......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

πένυ είμαι και εγώ 5 λεπτά απο κόρινθο, όπως και η geoste,και είμαι έγκυος στο 2ο μετά απο πολύ ταλαιπωρία.ελπίζω να σε γνωρίσουμε και εσένα σύντομα.

ναι στέγια να τα πούμε,αλλα να δώ πότε και πώς που ο γιατρός σχεδόν μου έχει απαγορέψει να βγαίνω απο το σπίτι.χώρια που δεν μπορώ και απο μόνη μου με τις καθημερινές ζαλάδες μου.αντε κοντεύεις εσύ για να δούμε θα προλάβουμε;


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

H αλήθεια είναι πως έχω φοβηθεί με την γρίπη..Ας αφήσουμε να περάσουν οι 2 εβδομάδες που λένε πως θα έχει έξαρση και μετά κανονίζουμε...

Μέχρι τον Γενάρη έχουμε χρόνο....

Πολλά φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι πως έχω φοβηθεί με την γρίπη..Ας αφήσουμε να περάσουν οι 2 εβδομάδες που λένε πως θα έχει έξαρση και μετά κανονίζουμε...

Μέχρι τον Γενάρη έχουμε χρόνο....

Πολλά φιλάκια...

Και εγω βρε παιδί μου έχω αγχωθεί με αυτό το θέμα. Λέγαμε να πάμε τον πιτσιρίκο μας να δει τους mazoo the musical και το ακυρώσαμε.Μόνο σε σπίτια πάμε. Όχι ότι δεν μπορούμε εμείς να φέρουμε τον ιο στο σπίτι αλλά τελοσπάντων. Στην Κόρινθο λέει χαμός.Εσείς τι ακούτε μήπως είναι υπερβολές?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω βρε παιδί μου έχω αγχωθεί με αυτό το θέμα. Λέγαμε να πάμε τον πιτσιρίκο μας να δει τους mazoo the musical και το ακυρώσαμε.Μόνο σε σπίτια πάμε. Όχι ότι δεν μπορούμε εμείς να φέρουμε τον ιο στο σπίτι αλλά τελοσπάντων. Στην Κόρινθο λέει χαμός.Εσείς τι ακούτε μήπως είναι υπερβολές?

Δε πολυκυκλοφορώ και δε ξέρω και τι νέα κυκλοφορούν......

Τι έχεις ακούσει δηλ?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε πολυκυκλοφορώ και δε ξέρω και τι νέα κυκλοφορούν......

Τι έχεις ακούσει δηλ?

Ότι γίνεται χαμός μου είπε η κουμπάρα μου και ότι εχουν κλέισει πολλά σχολεία.Άσε και εδω στη Νεμέα χαμός όλοι με τη γρίπη είναι στο κρεβάτι αλλά απ ότι ακούγεται την περνάνε ελαφριά.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

και εμεις οικογενειακος αρρωστησαμε πριν 2 εβδομαδες και τρομαξαμε να συνελθουμε ειδικα εγω εκανα μια εβδομαδα να σταθω στα ποδια μου.καλο ειναι εσεις οι εγκυουλες να προσεχετε λιγο γιατι ειναι κριμα να υποστητε ολη αυτη την ταλαιπωρια και να μην μπορειτε να παρετε φαρμακα.τουλαχιστον θα επικοινωνουμε απο εδω και οταν ηρεμησουμε απο τις ιωσεις να συναντηθουμε παλι.αληθεια στεγια εχεις καποιον να σου κραταει το παιδι ή εισαι απο τις μαμαδες που θα το εχεις παντα μαζι σου;peny εμεις εχουμε κοντα τα μικρα μας


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμεις οικογενειακος αρρωστησαμε πριν 2 εβδομαδες και τρομαξαμε να συνελθουμε ειδικα εγω εκανα μια εβδομαδα να σταθω στα ποδια μου.καλο ειναι εσεις οι εγκυουλες να προσεχετε λιγο γιατι ειναι κριμα να υποστητε ολη αυτη την ταλαιπωρια και να μην μπορειτε να παρετε φαρμακα.τουλαχιστον θα επικοινωνουμε απο εδω και οταν ηρεμησουμε απο τις ιωσεις να συναντηθουμε παλι.αληθεια στεγια εχεις καποιον να σου κραταει το παιδι ή εισαι απο τις μαμαδες που θα το εχεις παντα μαζι σου;peny εμεις εχουμε κοντα τα μικρα μας

Εννοείται πως θα είμαι μια μανούλα που θα κουβαλάει ΠΑΝΤΑ το μικρό της Πρίγκιπα...Μέχρι να αρχίσει να της φεύγει...ΧΑΧΑΧΑ

Ναι μωρέ να τα λέμε και μόλις περάσει η δύσκολη φάση για τον ιο να συναντηθούμε.....

Μου έχετε λείψει...Δώσε φιλάκια σε όλες τις γυναίκες.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστως στεγια θα τις φιλησω μολις ξυπνησουν:lol:και εγω παντου με τις κορες.δεν ειναι ευκολο να τις αφησω καπου αλλα αν πρεπει να ειμαι καπου και ειναι δυσκολο να τις εχω μαζι και τις δυο,παιρνω την μεγαλη και την αλλη την κραταει η μητερα μου αλλα εχει αρχισει να καταλαβαινει και η μικρη και το αποφευγω τελευταια.ασε που εχω και τυψεις αν ειμαι καπου μονη μου[κατι σπανιο] ή εχω μονο την μια.ειναι ανιατη η ασθενεια γιατρε μου;:rolleyes::rolleyes:


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστως στεγια θα τις φιλησω μολις ξυπνησουν:lol:και εγω παντου με τις κορες.δεν ειναι ευκολο να τις αφησω καπου αλλα αν πρεπει να ειμαι καπου και ειναι δυσκολο να τις εχω μαζι και τις δυο,παιρνω την μεγαλη και την αλλη την κραταει η μητερα μου αλλα εχει αρχισει να καταλαβαινει και η μικρη και το αποφευγω τελευταια.ασε που εχω και τυψεις αν ειμαι καπου μονη μου[κατι σπανιο] ή εχω μονο την μια.ειναι ανιατη η ασθενεια γιατρε μου;:rolleyes::rolleyes:

Μακάρι να μη γιατρευτούμε από τέτοιες"ασθένειες"......

Κοριτσάρα μου πολλά φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσάκια μου που είστε?

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεία,ευτυχία και όλα τα καλά...

Ελπίζω να είστε όλες καλά...Πολλά φιλάκια και να μαζευόμαστε σιγά σιγά...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...