Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πώς είσαι κοριτσάρα μου?

Όλα καλά?

Πολλά φιλάκια στη μικρούλα σου και στην κοιλίτσα σου...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

οι μισες ειναι εγκυες [τιτη.κατια και εσυ]και οι αλλες οχι [εγω,peny και γουλα] δεν ξεχασα καμια;

εχω αρχισει και ζηλευω λετε να παω για τριτο;:rolleyes::lol:

Να σου πω και εγώ έχω αρχίσει να ζηλεύω!!Όλες οι φίλες μου έχουν ήδη τα δεύτερα μωρά τους! Εν τω μεταξύ ο δικός μου έχει αρχίσει ήδη να ζητάει παρέα. Προσπάθειες όμως θα αρχίσω το καλοκαίρι για να μπορέσω να πάω διακοπές!!!Από την άλλη το μικρό μου το έκανα Φλεβάρη και όταν ήταν 2 μηνών κόλλησε ίωση και ταλαιπωρηθήκαμε πολύ.Γι αυτό έχω πει το επόμενο θα γεννηθεί μετά τον Απρίλη (όσο μπορείς βέβαια να προγραμματίσεις τέτοια πράγματα) για να ξεπεταχτεί το καλοκαιράκι και να μην κλειστούμε!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν μπορεις να τα προγραμματισεις.παντως ολες οι εποχες εχουν τα θετικα και τα αρνητικα τους.εσεις πως εισαστε;εμεις ειμαστε τωρα καλα αλλα το 2010 δεν μας μπηκε καλα:(η μεγαλη μου κορη λαρυγγιτιδα και η μικρη,ασθματικη βρογχιτιδα που μας κρατησε 3 μερες στο νοσοκομειο αλλα ευτηχως τωρα ειμαστε καλυτερα.


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις τελευταίες μέρες κάνω προετοιμασίες για τα γενέθλια του γιου μου και είμαι ξετρελαμένη. Χτες τέλειωσα τα στολίδια της τούρτας του. Όλα από ζαχαρόπαστα.Παρτε μια γεύση...

210120101115.jpg

210120101114.jpg

210120101110.jpg

210120101107.jpg

Όπως καταλάβατε το θέμα του πάρτυ μας είναι ζούγκλα . Πως σας φαίνονται?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Μη νομίζεις και εγώ την τούρτα παραγγελία την έχω δώσει. Μόνο που θα έχει επικάλυψη ζαχαρόπαστας για να κολλήσω τα μπιχλιμπίδια μου.Τα γενεθλιά του είναι στις 8/2 απλά τα έφτιαξα νωρίτερα γιατί την τελευταία βδομάδα κάνω τα μαγειρέματα και δεν θα προλάβαινα. Εξάλλου δεν παθαίνουν τίποτα αυτά.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα ρε συ πενυ με έστειλες μεσημεριάτικα.τι δημιουργίες είναι αυτές; φοβερές μπράβο, ειλικρινά θαυμάζω όσους έχουν τέτοια ταλέντα και πιάνουν τα χέρια τους.


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

peny σημερα εχει γενεθλια ο μικρος σου;οπως και αν ειναι πολυχρονος και ελπιζω να περασετε υπεροχα στο παρτυ του 1568451jqgx8ww6hb.gif

Επεξεργάστηκαν by geoste

as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ναι Πένυ να τα εκατοστήσει το αντράκι σου!!!!!!!

Να τα περάσετε τέλεια....

Οι υπόλοιπες κοπελιές τι κάνετε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!Οι εγκυμονούσες με έναν πόνο και οι υπόλοιπες να χαιρόμαστε τα ζουζουνια μας! Το πάρτυ ήταν να το κάνουμε την Κυριακή αλλά την Παρασκευή ο μικρός ανέβασε πυρετό και το αναβάλλαμε για αυτό το Σάββατο!Ετσι τρέχουμε αυτή την βδομάδα!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...