Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!Οι εγκυμονούσες με έναν πόνο και οι υπόλοιπες να χαιρόμαστε τα ζουζουνια μας! Το πάρτυ ήταν να το κάνουμε την Κυριακή αλλά την Παρασκευή ο μικρός ανέβασε πυρετό και το αναβάλλαμε για αυτό το Σάββατο!Ετσι τρέχουμε αυτή την βδομάδα!!!

Περαστικούλια του μωρέ.....

Δε πειράζει καλά να είναι και θα σβήσει τα κεράκια του!!!!

Πολλά πολλά φιλάκια....

Κορίτσια που είστε τόσο καιρό?

Σαραντίζω τέλος του μήνα....

Κανονίστε συνάντηση να γνωρίσετε και το Δροσουλάκι μου!!!

Επεξεργάστηκαν by ΣΤΕΓΙΑ

cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

περαστικα στον μικρουλη σου peny.δεν πειραζει οπως ειπε και η στεγια θα γινει το παρτυ αρκει να ειναι καλα ο μικρουλης σου

που ειμαστε;κλεισμενοι μεσα στο σπιτι γιατι πρεπει να μην αρρωστησουμε τουλαχιστον μεχρι την επομενη εβδομαδα που εχουν οι μικρες κατι εξετασεις να κανουν.μα δεν βλεπεις τι καιρο κανει; που να βγεις εξω με τοση υγρασια:(.ο μικρουλης σου πως ειναι;στεγια ελπιζω μολις σαραντισεις να εχει καλο καιρο και να κανονισουμε μια συναντηση που θα ερθουν ολες αυτη τη φορα


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

περαστικα στον μικρουλη σου peny.δεν πειραζει οπως ειπε και η στεγια θα γινει το παρτυ αρκει να ειναι καλα ο μικρουλης σου

που ειμαστε;κλεισμενοι μεσα στο σπιτι γιατι πρεπει να μην αρρωστησουμε τουλαχιστον μεχρι την επομενη εβδομαδα που εχουν οι μικρες κατι εξετασεις να κανουν.μα δεν βλεπεις τι καιρο κανει; που να βγεις εξω με τοση υγρασια:(.ο μικρουλης σου πως ειναι;στεγια ελπιζω μολις σαραντισεις να εχει καλο καιρο και να κανονισουμε μια συναντηση που θα ερθουν ολες αυτη τη φορα

ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!

Θέλω να βγούμε όλες με τα μωράκια μας επιτέλους.........

Βέβαια θα έχουμε και 2 μέσα στη κοιλίτσα...

Αλήθεια τι κάνουν οι εγκυούλες μας?

Φουσκώσαμε ΤΙΤΗ?

Η Κάτια πως νιώθει?

Ασύλληπτη εμπειρία εεε?

Πολλά φιλάκια σε όλες σας κοριτσάκια και δίνετε το παρόν στο καφέ μας γιατί θέλω παρεούλα.........


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Τώρα είναι καλά! Χτες τον είχαμε πάει στο Τζαμπο να διαλέξει το δώρο του και ξέδωσε! Αυριο δεν πάω για δουλειά και αρχίζω ετοιμασίες για το πάρτυ!!!!Το περίμενα πως και πως και μόνο που σκέφτομαι τη χαρά που θα κάνει τρελαίνομαι!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σαςςςς πενυ,περαστικά στον μικρούλη σου να τον χαίρεσαι και δεν πειράζει μωρε μια αναβολή, αρκεί να συνέλθει το μικρούλη.στέγια μου,κάπου πήρε το μάτι μου τον γιό σου.καλέ τι κουκλάκι είναι αυτό; κάτι ήξερες και τον έλεγες μικρό πρίγκιπα.είναι ύσηχος;όσο για μένα,ναι φουσκώνω κανονικότατα έχω β επιπέδου στις 9 μαρτίου και εκεί που μου περάσανε οι απογευματινές ζαλάδες έχω πόνους στην μέση.δεν βαριέσαι τουλάχιστον η μικρή να είναι καλά και τα άλλα ξεπερνιούντε.ελπίζω να τα πούμε σύντομα.


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΧΧ!!Πότε πέρασε ο καιρός....Β'επιπέδου εεε?

Καρδούλα μου έχω τρελαθεί,η εξέταση θα είναι φανταστική γιατί εκείνη την μέρα έχουμε επέτειο 10 χρόνια με τον μπαμπούλη....

Όσο για τα καλά σου λόγια ευχαριστώ (για τον Μικρό μου Πρίγκιπα)

Είναι ησυχούλης και πολύ καλούλης....

Τέλος του μήνα σαραντίζω και με την πρώτη καλή μέρα ελπίζω να τα πούμε....

Μόνο να είναι καλά η μεσούλα σου.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

είδε ρε συ στελλίτσα πώς περνάει ο καιρός;να δεις για πότε θα σε λέει ο μικρός μαμά και δεν θα το πιστεύεις:P:p.και για να σου απαντήσω και στο ερώτημα σε ποιά ανηψιά μοιάζει το μωρό, στην συνονοματή σου, την μικρή της αδερφής μου δηλ:tongue::tongue:


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καρδούλα μου πώς είσαι?

Τι κάνει η ζουζούνα σου?

Η κοιλίτσα?

Στη Στελλίτσα μοιάζει εεεε?

Αχουτο....

Για πες τα συμπτώματα συνεχίζονται?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς τα απογεύματα είμαι πλέον καλά.μόνο η μέση με έχει πεθάνει.

η μικρή περιμένει την αδερφούλα , αλλα την βλέπω να ζηλεύει και να δούμε τι θα κάνουμε.

εσύ;εντάξει ο μικρός, κοιμάται;βλέπω οτι τον θηλάζεις, μπράβο μακάρι και εγώ να τα καταφέρω αυτη τη φορά.αλήθεια,σκεφτόμουνα μήπως το mothercare κάνει κανένα σεμινάριο θηλασμού,έχεις καθόλου ιδέα ή να πάω να ρωτήσω;


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς τα απογεύματα είμαι πλέον καλά.μόνο η μέση με έχει πεθάνει.

η μικρή περιμένει την αδερφούλα , αλλα την βλέπω να ζηλεύει και να δούμε τι θα κάνουμε.

εσύ;εντάξει ο μικρός, κοιμάται;βλέπω οτι τον θηλάζεις, μπράβο μακάρι και εγώ να τα καταφέρω αυτη τη φορά.αλήθεια,σκεφτόμουνα μήπως το mothercare κάνει κανένα σεμινάριο θηλασμού,έχεις καθόλου ιδέα ή να πάω να ρωτήσω;

Κάτι συγκεντρώσεις κάνει...Θα σου δανείσω τα βιβλία της Πατσούρου για το θηλασμό και δε θα χρειαστείς τίποτα άλλο.....

Ο Πρίγκιπας δόξα το Θεό είναι ησυχούλης....

Πολλά φιλάκια στη μικρούλα και στη κοιλίτσα σου!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσάρες μου το Σάββατο σαραντίζουμε.....

Με την πρώτη ευκαιρία θα πάμε NEVERLAND....

Περιμένω να μου στείλετε πότε θα μπορέσετε...

Άντε να μαζευόμαστε...........

Ανυπομονώ να σας συστήσω το Μικρό μου Πρίγκιπα....

Φιλάκια σε όλες....

Οι εγκυούλες μας πως πάνε?Καιρό έχετε να γράψετε στο καφέ μας....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλέ πότε περάσανε 40μέρες;;;μόνο σε μένα φαινότανε αιώνας.μπράβο ε συ στέλλα μακάρι να τα καταφέρουμε σύντομα, αλλα επειδή είναι πολύ μικρούλη το δικό σου μήπως να περιμέναμε να φτιάξει λίγο ο καιρός γιατι οι ιώσεις είναι στο φόρτε τους και είναι κρίμα να σου αρρωστήσει;εγώ πάντως μέσα (να είμαστε καλά βεβαίως βεβαίως ) ανυπομονώ να δώ και τα καινούργια κορίτσια φυσικά


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλέ πότε περάσανε 40μέρες;;;μόνο σε μένα φαινότανε αιώνας.μπράβο ε συ στέλλα μακάρι να τα καταφέρουμε σύντομα, αλλα επειδή είναι πολύ μικρούλη το δικό σου μήπως να περιμέναμε να φτιάξει λίγο ο καιρός γιατι οι ιώσεις είναι στο φόρτε τους και είναι κρίμα να σου αρρωστήσει;εγώ πάντως μέσα (να είμαστε καλά βεβαίως βεβαίως ) ανυπομονώ να δώ και τα καινούργια κορίτσια φυσικά

Πρώτα ο Θεός να φτιάξει ο καιρός....

Είδες πως πέρασαν ?

εδώ εσένα θα σε δώ με κοιλίτσα...

Πώς είσαι?

Μπαίνω στο καφέ σας Ιούλιος 2010 και σε παρακολουθώ...

Σου είπα πως και ο Τσίρτσης θα πάει στο Γαία...

Άντε να γεννήσεις να μας πεις εμπειρία...

Η Στελλίτσα καλά?

Οι υπόλοιπες?

Πολλά φιλάκια....

Και εγώ θέλω να γνωρίσω τις νέες φίλες μας....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια θα πάει στο γαία μόνο η και στην διώνη;μου αρέσει που θέλεις να μάθεις και πώς θα είναι λές και θα ξαναγγενήσεις αύριο.. μου θυμίζεις την αδερφή μου, ενώ είχε πολύ δύσκολες εγκυμοσύνες οι τοκετοί και ειδικά ο δεύτερος ήταν θέμα λίγων λεπτών οπότε εκει που οι περισσότερες φρικάρουν στην αρχή, αυτη έλεγε γιατι όχι καλά ήταν .μπράβο πάντως σας θαυμάζω. η στέλλα είναι μια χαρά, η γεωργία έχει ένα θεματάκι με λαρυγγο κάτι όπως τις είπε η γιατρός αλλα ευτυχώς όλες τα ξεπερνάνε στο πόδι πλέον μόνο λίγη γκρινίτσα έχουν.γιαυτό σου λέω για το δικό σας καλό καλύτερα να περιμένουμε λίγο ακόμα.φιλάκια στον μικρούλη σου


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια θα πάει στο γαία μόνο η και στην διώνη;μου αρέσει που θέλεις να μάθεις και πώς θα είναι λές και θα ξαναγγενήσεις αύριο.. μου θυμίζεις την αδερφή μου, ενώ είχε πολύ δύσκολες εγκυμοσύνες οι τοκετοί και ειδικά ο δεύτερος ήταν θέμα λίγων λεπτών οπότε εκει που οι περισσότερες φρικάρουν στην αρχή, αυτη έλεγε γιατι όχι καλά ήταν .μπράβο πάντως σας θαυμάζω. η στέλλα είναι μια χαρά, η γεωργία έχει ένα θεματάκι με λαρυγγο κάτι όπως τις είπε η γιατρός αλλα ευτυχώς όλες τα ξεπερνάνε στο πόδι πλέον μόνο λίγη γκρινίτσα έχουν.γιαυτό σου λέω για το δικό σας καλό καλύτερα να περιμένουμε λίγο ακόμα.φιλάκια στον μικρούλη σου

Κοριτσάρα με κάλεσε το καθήκον και δε σου απάντησα....

Όταν πήγα στις 20 μέρες να με δει μου είπε πως το δεύτερο θα το γεννήσουμε στο Γαία..Θα φύγει από την Διώνη...Να σου πώ την αλήθεια καλύτερα....

Πληρώνεις τόσα και στην ουσία τίποτα...

Δε λέω εκτός από μια μαία όλες οι υπόλοιπες ήταν κορυφαίες αλλά.....Κτίριο χάλια...και πληρώνεις τόσα...

Όσο αφορά την γέννα αν ήταν άλλη στη θέση μου μπορεί να έλεγε δε γεννάω....Εγώ πάντως από την ώρα που βγήκα από την αίθουσα τοκετών δήλωσα πως το ξαναέκανα και την άλλη μέρα και το εννοούσα...

Σαν εμπειρία δε την άλλαζα με τίποτα.....

Φιλάκια στην Μικρούλα σου και στην κοιλίτσα σου και στις υπόλοιπες....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...