Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ Κόρινθο γέννησα...

Στη ΔΙΩΝΗ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω 6 χρονια τωρα τον καμπα.

Στο νοσοκομειο νομιζω ειναι ο Καμπας..εεε???Εχω ακουσει τα καλυτερα παντως!!!

Και γω πρωτα ο Θεος (εχω τον Τσιρτση) θελω να γεννησω στην Διωνη!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι το διαβαζα τωρα.

ο τσιρτσης ειδα θα ξεγενναει μονο στο γαια?

κ στη διωνη ποιος θα μεινει?

καλα το τραβηγμα στην αθηνα δεν το αντεχω με τιποτα .

γεννησα στο νοσοκομειο, εμεινα σε σουπερ πεντακαθαρο τεραστιο δικλινο με το μπεμπε μου διπλα κ εκπληκτικες μαιες που με βοηθησαν απιστευτα στο θηλασμο.

εγω δεν ειμαι για αθηνα no no no !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάτια και εγώ με αυτό το σκεπτικό (ήθελα να γεννήσω στη ΔΙΩΝΗ)αλλά τελικά το θέμα δεν είναι το πού ή με ποιόν αλλά όλα να πάνε καλά....

Εξάλλου εγώ που τα έζησα πρόσφατα δεν προσφέρει και κάτι η κλινική και πληρώνεις πόσα...

Ο Τσίρτσης μου είπε πως στο ΓΑΙΑ είναι (σίγουρα)καλύτερα και οικονομικότερα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Μετά από καιρό αποχής βλέπω μαζευτήκαμε πάλι. Και τι βλέπω έχουμε και νέα μέλη? Τέλεια! Γεια σου Εφη! Να χαίρεσαι το γιόκα σου! Τι έγινε Στεγια τι κάνει το μικρούλι ,σαράντησες κιόλας? Μπράβο! Πως περνάει ο καιρός! Γεια σου Κατια! Να σας ρωτήσω κάτι η Γαια που λέτε είναι τοπική κλινική καινούρια ή στην Αθήνα?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Μετά από καιρό αποχής βλέπω μαζευτήκαμε πάλι. Και τι βλέπω έχουμε και νέα μέλη? Τέλεια! Γεια σου Εφη! Να χαίρεσαι το γιόκα σου! Τι έγινε Στεγια τι κάνει το μικρούλι ,σαράντησες κιόλας? Μπράβο! Πως περνάει ο καιρός! Γεια σου Κατια! Να σας ρωτήσω κάτι η Γαια που λέτε είναι τοπική κλινική καινούρια ή στην Αθήνα?

Καλημερα Πενυ!!Το ΓΑΙΑ ειναι καινουργια μαιευτικη πτερυγα στο ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ!Ειναι ολοκαινουργια μοναδα και λενε οτι εχει παρει ολη την αφροκρεμα απο γιατρους του ΙΑΣΩ και του ΜΗΤΕΡΑ!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάτια και εγώ με αυτό το σκεπτικό (ήθελα να γεννήσω στη ΔΙΩΝΗ)αλλά τελικά το θέμα δεν είναι το πού ή με ποιόν αλλά όλα να πάνε καλά....

Εξάλλου εγώ που τα έζησα πρόσφατα δεν προσφέρει και κάτι η κλινική και πληρώνεις πόσα...

Ο Τσίρτσης μου είπε πως στο ΓΑΙΑ είναι (σίγουρα)καλύτερα και οικονομικότερα...

Σοβαρααα?????Ποιο οικονομικα στο ΓΑΙΑ απ οτι στην ΔΙΩΝΗ??????????

Κουφο μου ακουγετε......παντως το θεμα μου δεν ειναι το οικονομικο.....απλα το ειχα ονειρευτει στη Διωνη που υποτιθετε το περιβαλλον ειναι πιο "οικογενειακο" !!Ειναι διπλα μας...θα μπορουσαν να ερθουν ολοι οι δικοι μας να μας επισκευτουν.....και αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ειναι οτι οποιαδηποτε στιγμη θελεις πας και βλεπεις το μωρο σου και εαν τυχει να εισαι και μονη σου στο δωματιο μπορεις να το εχεις κι εκει για ωρα!!!Τουλαχιστον αυτα τα εζησα με 4 φιλες μου που γεννησαν εκει και εμειναν πολυ ευχαριστημενες!!Τι να πω......θα δειξει!!!

Βεβαια περισσοτερο με ενδιαφερει ο γιατρος και οπου να ναι....που λεει ο λογος!!!Και εννοειτε οοοολα να πανε καλα...αυτο εχει σημασια!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημεραααααααα!

ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι !

αν εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου μη φοβασαι τιποτα .

το γαια δεν νομιζω πως ειναι πιο οικονομικο.καπου στο παρεντς εχει ενα συνδεσμο με τιμες . για ριξε μια ματια .

εγω παντως το δευτερο με το καλο οταν ερθει θα το γεννησω σπιτι παιδια . το εχω παρει αποφαση . κ το πρωτο δηλαδη ετσι ηθελα να το κανω αλλα ο αντρας μου ουτε να ακουσει. ε! δεν ηθελα να τσακωθω:rolleyes:

οταν μπηκε ομως η μαια μεσα κ του λεει "αν γεννησε η δικια σου το πρωτο της ετσι δεν τη βλεπω να προλαβαινεις να τη φερεις εδω, σπιτι θα το κανει:cool:, εμεινε κ με κοιταγε λες κ της το ειπα εγω:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάτια μου από ότι μου είπε ο Τσίρτσης έχουν κάνει σύμβαση με το ΙΚΑ και θα είναι οικονομικότερα........


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάτια μου από ότι μου είπε ο Τσίρτσης έχουν κάνει σύμβαση με το ΙΚΑ και θα είναι οικονομικότερα........

Αααααα.....ελα ντε ομως που εγω εχω τεβε!!!!

Δεν πειραζει....με το καλο να ερθει το μωρακι μου και να πανε ολα καλα!!!!:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααα!

ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι !

αν εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου μη φοβασαι τιποτα .

το γαια δεν νομιζω πως ειναι πιο οικονομικο.καπου στο παρεντς εχει ενα συνδεσμο με τιμες . για ριξε μια ματια .

εγω παντως το δευτερο με το καλο οταν ερθει θα το γεννησω σπιτι παιδια . το εχω παρει αποφαση . κ το πρωτο δηλαδη ετσι ηθελα να το κανω αλλα ο αντρας μου ουτε να ακουσει. ε! δεν ηθελα να τσακωθω:rolleyes:

οταν μπηκε ομως η μαια μεσα κ του λεει "αν γεννησε η δικια σου το πρωτο της ετσι δεν τη βλεπω να προλαβαινεις να τη φερεις εδω, σπιτι θα το κανει:cool:, εμεινε κ με κοιταγε λες κ της το ειπα εγω:mrgreen:

Να σου πω δεν εχω καθολου ιδεα απο τιμες!!!!Θα το κοιταξω!!

Βρε θηριο....θα γεννησεις στο σπιτι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβοοοοο..................εγω δεν θα το τολμουσα με τιποτα!!!

Εαν το εχεις παρει αποφαση και ερθει με το καλο και το δευτερο,να κανεις οτι εσενα σε κανει να αισθανεσαι πιο καλα!!!;)


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...