Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Μάρτιος 2014


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Λοιπόν εμένα οι αναγουλες χειροτερεψαν αρκετά.ευτυχως δεν κάνω εμετους.τρωω μια μπουκιά και αηδιαζω,τρώω μια μπουκιά απο κατι άλλο και πάλι αηδιαζω.δεν βρίσκω κατι να με ευχαριστεί ώστε τουλάχιστον να τρώω αυτο συνέχεια.ασε αυτήν την χάλια γεύση συνέχεια στο στόμα.εχω την εντύπωση οτι ειμαι χειρότερα απτή προηγούμενη εγκυμοσύνη.

Χτες ήμουν γιατρό,το μωρο διπλασιάστηκε αλλα η αποκόλληση υπάρχει ακομα.δεν εχω αίμα αλλα μουπε ξεκούραση πολυ και εγω δυστυχώς δεν εχω τη δυνατότητα ναμαι ξαπλα όλη μερα.μου έδωσε και vasclor κολπικο τζελ προγεστερονης να βάζω γιατι τα ουτρο φέρνουν ζαλαδες.

Θα με δει σε δυο βδομάδες πάλι,εκτός απο φιλισιν δεν παίρνω τίποτα ακομα να μην επιδεινώσει ο σιδηρος τις αναγουλες.αιματοκριτη είχα 34 και προβλέπεται κατηφόρα ακομα μεγαλύτερη.

Εσείς πως τα πάτε;

εμένα μου απαγόρευσε και τα μπάνια,αλλα απτο 15αυγουστο και μετα θα πανε διακοπές οποτε θα κάνω μερικά.σημερα θα κλείσω και για την αυχενικη τέλη Αυγούστου.


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα afrodite! Τα ίδια κι εγώ με τις αναγούλες και τις ξινίλες. Έχω ξενερώσει με τη ζωή μου εντελώς. Επιπλέον με πονάει αρκετές φορές και η μέση μου!:confused: ΤΟ χειρότερό μου όμως, νομίζω πως είναι η υπνηλία! Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. ΑΠορώ που τα καταφέρνω και πηγαίνω στη δουλειά μου... Έχω γίνει γκρινιάρα μέχρι αηδίας.... :evil: ΑΠό εκεί που ήμουν ένα δραστήριο άτομο, έκανα αθλητισμό κλπ. είμαι λες και έχω κατάθλιψη και κοιμάμαι διαρκώς. Θα περάσει όλο αυτό??? σνιφ λυγμ κλαψ.... Την περίμενα πιο "ροζ" αυτή την περίοδο....

Εσένα μπάνια σου είπε ο γιατρός ότι μπορείς από 15υγουστο και μετά? Με τη ζέστη πώς τα πάς αλήθεια?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Κοριτσάκια τί γίνεστε;; Οι κοιλίτσες;;; Πολύ ησυχία έχει πέσει στο καφέ μας!! :tongue:

Εϊναι το πιο ξενέρωτο καφέ πράγματι. χαχαχα

Λοιπόν τα δικά μου νέα είναι πως είμαι χάλια. Όλη μέρα ναυτία. Όλη μέρα όμως!!! ΜΟυ πέφτει η πίεση και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου! Βρωμάνε όλα! Οι κρέμες, τα σαπούνια, τα αφρόλουτρα, τα φαηγτα!! Εϊμαι σε κατάσταση διαρκούς αναγούλας και συνήθως από το απόγευμα και μετά κάνω 1-2 εμετούς. Τϊ άλλο? Α ναι! Νυστάζω σαν κολασμένη! 2η μέρα δουλειά και δεν ξέρω πώς την παλεύω. Διακοπές 3 εβδομάδες τα πέρασα χάλια αν και ήμουν στη θάλλασα. Με ενοχλούσαν όλα. Τα φαγητά, η ζέστη, οι ρακέτες, το κλιματιστικό. Όλα! Είμαι μια υστέρω, υποχόνδρια, νευρόσπαστη, καταθλιπτική που απο εκεί που γυμναζόταν 5 φορές την εβδομάδα, δεν μπορεί να πάρει τα πόδια της!

ΈΝα όνειρο δηλαδή... Εϊμαι στη 12η εβδομάδα και ανυπομονώ να περάσουν αυτά τα συμπτώματα! Με έχουν τρελλάνει σε τέτοιο βαθμό που είμαι και μέσα στην κλάψα επίσης. χαχαχαχαχαχα Τϊ ωραίααααα!!!!!

Για πείτε και οι υπόλοιπες για να μη νοιώθω τόσο μόνη.... :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα και απο μένα!!!

Περίμενα την αυχενικη για να σας πω νέα!

Ευτυχως ολα καλα με αυχενικη,η αποκόλληση θεραπευτηκε και θέλω να πιστεύω οτι ελαττωνονται σιγά σιγά και αναγουλες!ημουνα πολυ χειρότερα απτην πρωτη εγκυμοσύνη και τα χάπια δεν τα παίρνω ακομα και τωρα σωστά γιατι ανακατευομαι.το ασβέστιο δεν το παίρνω προσπαθώ να πινω γάλα όμως.

Και το δεύτερο κοριτσάκι μας είπαν και απογοητεύτηκα λίγο γιατι ήθελα ένα και ένα,αλλα......τι να κάνουμε άλλες κάνουν κορίτσια και άλλες αγόρια...!!!τωρα συνειδητοποιώ τα θετικά: οτι τα χουμε ολα απο ρούχα και μπορούν άνετα να μοιράζονται το ίδιο δωμάτιο.

Σε ένα μήνα εχω το α τεστ.


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...