Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΎΛΕΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ 2014!!!!!!!! :


rafailitsa

Recommended Posts

Καλημερα .....τι κανεις ?????? :-) τι κανει το αγορακι σου ???? αντε πλησιαζει η Δευτερα να πας να το δεις .....τι καλα!!!! Συγνωμη που δεν απαντησα ....με επιασε κριση καθαριοτητας αυτες τισ μερες..... μεχρι που βουλωσα τον νιπτηρα κ ησυχασα ...... :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τι κανεις βρε κορίτσι??σήμερα τελειωσαν οι διακοπούλες μου..κρίση καθαριότητας εε???και εμένα με έχει πιάσει πολύ σκόνη βρε παιδί μου και δεν την αντέχω...πως είναι η σουσουράδα??ο δικός μου μια χαρά...αυριο επιτέλους η β΄επιπέδου!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Σοφι ......πιστευω καλα ειναι η μπουμπου μου......ακομα δεν την νιωθω....ξεχναω οτι ειμαι εγκυος !!!!! Αντε να πας να τον δεις κ να μου πεις πως ειναι ......εγω ξανα στις 9 Σεπτεμβρη εχω ραντεβου κ μετα β' επιπεδου !!!!! Πως τα περασες στις διακοπες σου ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε να ερθει ο καιρος να την κανω κ γω .....σορρυ για την καθυστερηση .....μετακομιζω αυτες τις μερες και ειμαι λιγο ανω κατω !!!!! Παντως εχω την αισθηση οτι απο χθες αισθανομαι την μπεμπα μου ........!!!' Σημερα πανω απο 3 φορες το ενιωσα !!!!!πως ηταν η μουριτσα του ????? Γιατι στην αυχενικη εγω ειχα ψιλοτρομαξει με την εικονα της μικρουλας !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ....τι καλα 3 Σοφιες μαζι.......να αλλαξω το θεμα Σοφουλες που θα γινουν μαμαδες ..... :-) !!!!! Με το καλο το μωρακι σου!!!!! Ποτε με το καλο λενε θα γεννησεις ?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προχωραει καλα.....σε 2 μερες θα εχουμε εγκατασταθει .......... :-) ευτυχως ολα ειναι σε κουτες κ δεν γινεται χαμος !!!!! Απλα εχω βαρυνει κ κουραζομαι ευκολα .....οπως ολες οι μανουλες στην κατασταση μας !!! εχεις καθολου πονους στην κοιλια ....σαν να πιαστηκες ???!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...