Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Κουκλιτσες μου καλημερα,ξερω ξερω χαθηκα,αλλα τωρα που τελειωσαν τα σχολεια,ποιος μας πιανει με την κορη μου,δεν καθομαστε και πολυ σπιτι.

Χαιρομαι που διαβαζω οτι τα μωρακια της παρεας μας μεγαλωνουν μια χαρα και σκορπιζουν ευτυχια στις μανουλες τους.

Μαγδα μου,πλησιαζει και για σενα η στιγμη που θα κρατησεις τη μπεμπα σου στην αγκαλια σου,νομιζω πως ηρθε η ωρα για ολες τις ετοιμασιες που πρεπει να κανεις.Μεγεια και καλοφορετα ολα τα καινουργια σας πραγματακια,οσο για τα mothercare κοριτσια μπορει να ειναι λιγο ακριβα,αλλα πιστεψτε με αξιζουν τα χρηματα τους.Να φανταστειτε οτι εμενα τα εβαλε η μικρη μου,κι απο εκει και περα πηγαν βολτα σε αλλα 3 μωρακια,και ειναι μια χαρα σαν καινουργια.

Να σας ευχηθω καλο καλοκαιρι,να περασετε σουπερ,γιατι κι εμεις σιγα-σιγα ετοιμαζομαστε για το εξοχικο στη Χαλκιδικη,σας φιλω γλυκα μανουλες και μωρακια:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι εχω ιντερνετ και απο σημερα και το λαπι τοπι οποτε μπηκα να δω τα νεα σας!!!!

Τα μωρακια της παρεας μας βλεπω μεγαλωνουν και κανουν χαρουμενες τις μαμαδες τους!!!!

Μαρτζι μου εισαι τυχερη εμενα η Κατερινα θηλαζε το βραδυ για 2 μηνες καθε μια ωρα και σε καθε θηλασμο λερωνε και την πανα της οποτε μεχρι να την θηλασω να την αλλαξω να φτοιαχτω και εγω ξανα ξυπναγε.... Οποτε 2 μηνες υπνος γιοκ.... Η μικρη μου ειναι τσακωμενη με τον υπνο να φανταστεις τωρα τελευταια ξεκινησε να κοιμαται ολο το βραδυ.... Υπομονη ομως και να ξερεις οτι κανεις οτι καλυτερο για την μπουμπουκα σου!!!!

Δομνινα μια χαρα ο μπεμπακος μεγαλωνει γρηγορα και ετοιμαζεται να παιδεψει την γιαγια του μου φαινεται....!!!!

Μαγδα μου πλησιαζει και για σενα η ωρα που θα παρεις την μπουμπουκα σου αγκαλιτσα!!! Οσο για τα σελτεδακια εμενα με βολεψαν τα μεσαια γιατι σε καλυπτουν οσο και αν μεγαλωσει το παιδι.... Μεγαλα εννοεις αυτα που μπαινουν στο κρεβατι, αν ναι θα σου ελεγα τα επομενα να τα παρεις με λαστιχο για να μενουν στην θεση τους. Φορμακια 0 νουμερο μην παρεις αλλα ουτε μηνα δεν θα βγαλεις μεγαλωνουν πολυ γρηγορα τα ζουζουνια...!!!

Μανου μου καλα να περασετε στο εξοχικο σας!!! Να χαρεις το κοριτσακι σου!!!

Εμεις κοριτσια ειμαστε μια χαρα, η Εβελινα μου κολυμπαει σαν δελφινι χωρις μπρατσακια το κοριτσακι μου μεγαλωσε...... Η Κατερινα επισης γοργονιτσα αλλα ειναι αδυνατουλα και κρυωνει γρηγορα οποτε δεν μπορει να κατσει πολυ ωρα μεσα στο νερο αλλα δεν πειραζει παιζουμε με τα κουβαδακια μας!!!! Εγω ψαχνομαι για δουλεια μιας και λεμε να μεινουμε μονιμα Χαλκιδα να εχω και εγω βοηθεια. Κουραστηκα κοριτσια στην Λαμια μονη μου με δυο παιδια χωρις καμια βοηθεια και τον αντρα μου να λειπει λογο δουλειας και δεν μου φτανουν ολα αυτα πρεπει να ανεχομαι και την πεθερα μου που η κατασταση της εχει ξεφυγει πλεον εχει καταφερει να μην της μιλανε τα παιδια της και εγω στην μεση να το παιζω χαζη για να μην χασουν τα παιδια την επαφη με την γιαγια τους αλλα για ποσο??? Την επιασα να βαζει λογια στο παιδι για εμενα και δεν ξερω πως να αντιδρασω αφου η Εβελινα της εχει αδυναμια. Επισης λεει στο παιδι πως αν δεν την παιρνει τηλεφωνο θα πεθανει και θα ειναι υπευθυνη η Εβελινα.... Θα τρελαθω σας λεω δεν παει αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας μέρα..

Είμαι στο χωριό εδώ και μια βδομάδα και όπως καταλαβαίνετε μου είναι πραγματικά δύσκολο αφενός να βρω το χρόνο και αφετέρου να βρίσκω ίντερνετ για να σας ενημερώνω.. Είμαστε καλά, την Τρίτη που μας έρχεται κλείνουμε τους 4 μήνες και είμαστε όλο χαρά και ζωντάνια.. Φοράμε τις ειδικές πάνες για κολύμπι και σκίζουμε τις θάλασσες χτυπώντας χεράκια και ποδαράκια.. Η μαμά και ο μπαμπάς κατουριούνται από τη συγκίνηση και τη χαρά τους.. Θηλάζουμε ακόμη αποκλειστικά και τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσουμε και φρουτάκια..

Η χαρά μου και η ευτυχία μου είναι απερίγραπτη και εύχομαι σε όλες σας να το ζήσετε πολύ σύντομα..

Σας φιλώ γλυκά και σας σκέφτομαι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, γεια σας κι από μένα!

Μανού μου, καλά να περάσετε στην Χαλκιδική!

Αννα μου, δίκιο έχεις για την πεθερά! Ακου εκεί να βάζει λόγια στο παιδί για σένα! Στην Χαλκίδα από ποιον έχεις βοήθεια;

Δόμνα, δελφινάκι ο μικρός, ε; Αχ, τι ωραία που περνάτε! Μπράβο! Εσύ κατουριέσαι από χαρά που κολυμπάει, εγώ πάλι κατουριέμαι από χαρά που χαμογελάει, η ζουζούνα μου!

Να είναι καλά τα καμάρια μας και με το καλό να έρθει και το νέο μέλος της παρέας, η μικρή Μαγδούλα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου τελεια ο μπεμπακος βλεπω να επιστρεφει αθηνα με καμια γοργονα αγκαλια... χαχαχαχα

Μαρτζι μου εδω εχω την μητερα μου, τα αδερφια μου, τις νυφες μου που ευτυχως εχουμε τελειες σχεσεις και γενικα εχω ολο το σόι αλλα και τις φιλες μου. Γενικα απο βοηθεια εδω εχω απο παντου ασε που εχω και σπιτι οποτε ουτε εδω θα εχω ενοικιο....

Οσο για την πεθερα ασε ειναι περιπτωσαρα η γυναικα αν σας ελεγα τι μου εχει κανει οι θανασημες πεθερες του μεγκα θα σας φαινονταν αγιες μπροστα της....χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννα μου, αφού έχεις τόσο κόσμο να σε βοηθάει στη Χαλκίδα και σπίτι δικό σου, καλά θα ήταν να μετακομίσετε! Στην Λαμία πώς βρεθήκατε; Είναι από εκεί ο σύζυγος ή είναι εκεί η έδρα της δουλειάς του;

Η μικρή μου κοιμάται. Οπου να ναι θα ξυπνήσει για να φάει! Είμαστε καλά! ΄Κάποια στι΄γμή μέσα στην εβδομάδα θα κάνει και το πρώτο της εμβόλιο!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καναμε το εμβόλιο και μας άκουσε το τετράγωνο! Τετοιες φωνές και κλάματα έβαλε η μικρή μου! Τώρα γκρινιάζει λίγο και με κοιτάει ικετευτικά. Την παίρνω αγκαλιά και ησυχάζει, την αφήνω και κλαίει!

Μεγαλώσαμε κι άλλο! Φτάσαμε τα 5 κιλά και είμαστε 58 πόντους!

__________________


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλε για ποιο κοριτσι μιλας??? Αυτη ειναι γυναικαρα πια...χαχαχαχα Φτου φτου το κοριτσακι ετσι να ειναι παντα γερο και να μεγαλωνει με υγεια!!!

Εμεις ειμασστε μια χαρα η μικρη κανει μονη της μπανιο φορωντας μπρατσακια βεβαια και οταν φευγουμε απο την παραλια λεει " Γεια σου θασασα σαγαπω πολυ" εκεινη την ωρα θελω να την δαγκωσω.... Η Εβελινα δε μεγαλωσε πολυ γνωρησε ενα αγορακι και κλεινουν ραντεβου για την επομενη μερα..... Οταν τα ειπα στον αντρα μου φρικαρε εντελως κοιτα , μου λεει, να ειναι κανα καλο παιδι και να γνωρησεις και την μανα του να ξερουμε την οικογενεια..... χαχαχαχαχα παει ο αντρας μου το χασε αν κανει ετσι απο τωρα φανταστητε τι θα κανει οταν θα υπαρχει σοβαρο φλερτ απο κοσκινο θα τα περναει τα αγορακια......

Link to comment
Share on other sites

Καλε για ποιο κοριτσι μιλας??? Αυτη ειναι γυναικαρα πια...χαχαχαχα Φτου φτου το κοριτσακι ετσι να ειναι παντα γερο και να μεγαλωνει με υγεια!!!

Εμεις ειμασστε μια χαρα η μικρη κανει μονη της μπανιο φορωντας μπρατσακια βεβαια και οταν φευγουμε απο την παραλια λεει " Γεια σου θασασα σαγαπω πολυ" εκεινη την ωρα θελω να την δαγκωσω.... Η Εβελινα δε μεγαλωσε πολυ γνωρησε ενα αγορακι και κλεινουν ραντεβου για την επομενη μερα..... Οταν τα ειπα στον αντρα μου φρικαρε εντελως κοιτα , μου λεει, να ειναι κανα καλο παιδι και να γνωρησεις και την μανα του να ξερουμε την οικογενεια..... χαχαχαχαχα παει ο αντρας μου το χασε αν κανει ετσι απο τωρα φανταστητε τι θα κανει οταν θα υπαρχει σοβαρο φλερτ απο κοσκινο θα τα περναει τα αγορακια......

μωρη γαιδουρα που εισαι;γιατι χαθηκες;

γεια σας κοριτσιααααααα...

δομνινα σουπερ ο μικρος.εμεις δεν εχουμε κανει ακομα μπανακι γιατι δεν εχουμε τελειωσει ακομα με το σπιτι,σε καμια 20αρια μερες μαλλον θα μπουμε μεσα.κ μου ειπε ο θοδωρης οταν θα τελειωσουμε θα φυγουμε 5 μερουλες να κανουμε μπανακια..προς το παρρον εγω ειμαι στην αδελφη μου στα λεχενα γιατι στο σπιτι που μεναμε μας εδιωξε με το ζορι να το φτιαξει για το γιο της,μας εβαλε στο υπογειο που εχει ενα δυαρι κ εχω παρει αναποδες γιατι το παιδι μου κοντεψε να γινει τυφλοποντικας.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

αννουλα μεγαλωνει το εβελινακι και κλεινει και ραντεβου:):):) Αχ τι γελιο εχουν!!!!

Μαρτζυ μου πως ειναι η μικρη μετα το εμβολιο???

Δομνινα μου πως πανε η διακοπές???

Τζενυ μου με το καλό να τελειωσετε το σπιτακι σας!!! Τι ταλαιπωρια και αυτη!!!! Καλα δεν μπορουσε να περιμενει η σπιτονοικοκυρα λιγες μερες???? Γαϊδουρα.......

Εγω ειμαι καλά σε λιγες μερες θα φυγω στην μαμα μου να περιμενω την μπουμπου μου!!! Τα περισσοτερα τα εχω ετοιμασει!!!! Ελπιζω μην ξεχασα τπτ!!!!!

Φιλάκια


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Magda μου, καλά είναι η μικρή μου!

Αρχισε να πιπιλά το χέρι της όμως και της έχει γίνει εξάρτηση! Τόσο που σήμερα της έδωσα πιπίλα!

Με το καλό να πας στη μαμά σου και να περάσεις όμορφα. Κοίτα να χαρείς το τελευταίο διάστημα της εγκυμοσύνησ σου! Φιλάκια στην κοιλίτσα σου, στην μικρούλα μας!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά ξέρω πως έχω χαθεί αλλά το μικρό μου φιρφιρίκι δεν μου αφήνει καθόλου ελεύθερο χρόνο μιας και απαιτεί το κάθε δευτερόλεπτο... αλλά μου αρέσει τρελλά.. Βρήκα δυο λεπτά καιρό και μπήκα να σας πω ότι ειμαστε καλά, περνάμε σούπερ και ροδίζουνε τα μαγουλάκια μας..

Ελπίζω να είστε όλες καλά, να περνάτε υπέροχα και με το καλό να γεννήσουνε τα κοριτσάκια που περιμένουνε..

Σας αγαπώ όλες πολύ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά ξέρω πως έχω χαθεί αλλά το μικρό μου φιρφιρίκι δεν μου αφήνει καθόλου ελεύθερο χρόνο μιας και απαιτεί το κάθε δευτερόλεπτο... αλλά μου αρέσει τρελλά.. Βρήκα δυο λεπτά καιρό και μπήκα να σας πω ότι ειμαστε καλά, περνάμε σούπερ και ροδίζουνε τα μαγουλάκια μας..

Ελπίζω να είστε όλες καλά, να περνάτε υπέροχα και με το καλό να γεννήσουνε τα κοριτσάκια που περιμένουνε..

Σας αγαπώ όλες πολύ!

Κι εμείς αγαπάμε μαμά και μικρό φιρφιρίκι!:P


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Koρίτσια μου, τι κάνετε;

Μαγδούλα είσαι στη μαμά; Ελπίζω να είσαι καλά!

Δομνα, τι κάνει το φιρφιρίκι σου

Μανου μου, έλαβα το μήνυμά σου στο κινητό αλλά δεν έχω κάρτα γιαυτό δεν απάντησα! Καλά είμαστε! Ελπίζω να περνάτε καλα!

Αυριο έχουμε εμβόλιο!

Φιλιά!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Εχετε πολλά χαιρετίσματα από Δόμνα, με την οποία μίλησα το πρωί! Είναι καλά κι αυτή και το μωρό! Πριν από λίγες μέρες βέβαια είχαν μία ατυχία : κατι τσίμπησε το μωρό και μπήκαν για δύο μέρες στο νοσοκομείο! Τώρα είναι καλά και δεν υπάρχει πλέον καμία ανησυχία! Θα μείνει στο χωριό μέχρι τέλη Σεπτέμβρη η τυχερούλα!

Τα δικά μας! Κάναμε εμβόλιο. Ολα καλά! Μεγαλώνει το βλάστάρι μου! Εφτασε τα 5215 και είναι 60 πόντους! Χαμογελάει πολύ συχνά κι είναι πολύ καλό μωράκι.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...