Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Καλημερααα κοριτσακι.. Ναι .. ειμαι απο το Ρεθυμνο.. και ζω λιγο ποιο εξω σε ενα χωριο... εσυ απο που εισαι...???

Μπα ειναι νωρις να ακουσουμε καρδουλα... αλλα ποτε δεν ξερεις...!!

Παντως σημερα που ξυπνησα ηδη τα εχω δει ολα... ανακατευομαι οσο δεν παει...!! ουφφφ... και θα κατεβω με το λεωφορειο στην πολη.. θα κατεβω νωρις γιατι θα κανω αλλη μια χοριακη.. και μετα εχω ραντεβου στις 1:30...!!!!!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερααα κοριτσακι.. Ναι .. ειμαι απο το Ρεθυμνο.. και ζω λιγο ποιο εξω σε ενα χωριο... εσυ απο που εισαι...???

Μπα ειναι νωρις να ακουσουμε καρδουλα... αλλα ποτε δεν ξερεις...!!

Παντως σημερα που ξυπνησα ηδη τα εχω δει ολα... ανακατευομαι οσο δεν παει...!! ουφφφ... και θα κατεβω με το λεωφορειο στην πολη.. θα κατεβω νωρις γιατι θα κανω αλλη μια χοριακη.. και μετα εχω ραντεβου στις 1:30...!!!!!!!

Καλημερούδια. Όλα να πάνε καλά εύχομαι. Κι εγώ έκανα χοριακή σήμερα πάλι. Είμαι από Αθήνα, αλλά ο αντρούλης μου έχει καταγωγή από ένα χωριό έξω από το Ρέθυμνο. Κι εμένα η σκούφια μου κρατάει από Κρήτη. Πάντως εγώ δεν έχω τέτοια συμπτώματα ακόμα. Μόνο την υπνηλία. Άντε, όταν έχεις νέα ρίξε ενημέρωση. Φιλιά πολλά!


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε καλε.. απο που ειναι ο αντρας σου...!!!

Τελικα ποσο ειναι η χοριακη σου,,???

εμεις ειδαμε σακο.. και σπορακι.. ολα τελεια.. ειμαι 5w... οποτε μια χαρα ο υπολογισμος...η χοριακη μου ειναι σημερα 3027.. κατι... μια χαρα..

την αλλη τεταρτη θα παω για καρδουλα πρωτα ο θεος...!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες και από εμένα. Η αλήθεια είναι ότι χάθηκα γιατί είχαμε μια περιπετειούλα αλλά όλα μια χαρά. Είχα λίγο καφέ εκκρίσεις την Παρασκευή αλλά όλα μια χαρά τώρα. Έπρεπε να ξεκουραστώ λιγάκι, ήταν μια μικρή αποκόλληση. Πήγαμε σήμερα κάναμε και την αυχενική, η οποία είναι μια χαρά, όλες οι μετρήσεις όπως ακριβώς έπρεπε να είναι, έκανα και την αίματος και θα περιμένω αποτελέσματα στο τέλος της άλλης εβδομάδας, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας. Στον υπέρηχο το είδαμε και να κουνιέται, ήταν τέλειο!!!! Εσείς κορίτσια, ποια είναι τα νέα σας; Θα πάτε πουθενά διακοπές ή στο σπίτι να κάνετε παρέα σε εμένα;

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλε.. απο που ειναι ο αντρας σου...!!!

Τελικα ποσο ειναι η χοριακη σου,,???

εμεις ειδαμε σακο.. και σπορακι.. ολα τελεια.. ειμαι 5w... οποτε μια χαρα ο υπολογισμος...η χοριακη μου ειναι σημερα 3027.. κατι... μια χαρα..

την αλλη τεταρτη θα παω για καρδουλα πρωτα ο θεος...!!

Μπράβο κοριτσάκι μου, super! Άντε να φεύγει λίγο λίγο το άγχος. Εμένα η χοριακή ήταν 3032. Οπότε είμαστε κοντά. Ανυπομονώ να πάω κι εγώ την άλλη βδομάδα να δω το σουσαμάκι μου!

Ο άντρας μου έχει καταγωγή από τη Νίθαυρη.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε καλε.. Η Νιθαυρη ειναι κοντα στο τυμπακι.. στο Αμαρι.. μια χαρα... και εσυ...?? τι καταγωγη εχεις απο εδω..???

Ναι ειμαστε μαζι... !! Μια χαρα... εσυ καλο μου εχεις που και που τιποτα πονακια αλλα σε συγκεκριμενο σημειο και για αρκετη ωρα...??

με εχει πιασει ενα πονακι.. σαν να θελω να παω τουαλετα, λιγο πιο κατω απο τον οφαλο.. και ειναι σταθερος ο πονος.. οχι βαρης.. αλλα ειναι τωρα για καμμια ωριτσα


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες και από εμένα. Η αλήθεια είναι ότι χάθηκα γιατί είχαμε μια περιπετειούλα αλλά όλα μια χαρά. Είχα λίγο καφέ εκκρίσεις την Παρασκευή αλλά όλα μια χαρά τώρα. Έπρεπε να ξεκουραστώ λιγάκι, ήταν μια μικρή αποκόλληση. Πήγαμε σήμερα κάναμε και την αυχενική, η οποία είναι μια χαρά, όλες οι μετρήσεις όπως ακριβώς έπρεπε να είναι, έκανα και την αίματος και θα περιμένω αποτελέσματα στο τέλος της άλλης εβδομάδας, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας. Στον υπέρηχο το είδαμε και να κουνιέται, ήταν τέλειο!!!! Εσείς κορίτσια, ποια είναι τα νέα σας; Θα πάτε πουθενά διακοπές ή στο σπίτι να κάνετε παρέα σε εμένα;

Γεωργιάννα μου εμείς δεν έχουμε ξαναμιλήσει αλλά χαίρομαι πολύ με τα καλά σου νέα. Όλα θα πάνε καλά και με την αίματος. Μπράβο και που ξεπεράσατε το θεματάκι σας. Γιατί συνέβη αυτό, ξέρετε; Και τώρα μπορείς και κινείσαι κανονικά;

Πάντως δεν θα είσαι μόνη. Εγώ μόλις έμαθα για το θαυματάκι μου ακύρωσα τα πάντα. Δεν το διακινδυνεύω. Οπότε θα κάνουμε παρεούλα.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!Ειμαι καινούργια στη παρέα σας.Ευχομαι σε ολες να εχουμε μια ομορφη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια!Μολις σήμερα άκουσα την καρδούλα του δικου μου σπορου..:) (7 εβδομάδες)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!Ειμαι καινούργια στη παρέα σας.Ευχομαι σε ολες να εχουμε μια ομορφη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια!Μολις σήμερα άκουσα την καρδούλα του δικου μου σπορου..:) (7 εβδομάδες)

Γεια σου Ναταλία! Τι όμορφη στιγμή πρέπει να είναι αυτή. Ανυπομονώ να τη ζήσω. Σου εύχομαι μια ήρεμη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

αντε καλε.. Η Νιθαυρη ειναι κοντα στο τυμπακι.. στο Αμαρι.. μια χαρα... και εσυ...?? τι καταγωγη εχεις απο εδω..???

Ναι ειμαστε μαζι... !! Μια χαρα... εσυ καλο μου εχεις που και που τιποτα πονακια αλλα σε συγκεκριμενο σημειο και για αρκετη ωρα...??

με εχει πιασει ενα πονακι.. σαν να θελω να παω τουαλετα, λιγο πιο κατω απο τον οφαλο.. και ειναι σταθερος ο πονος.. οχι βαρης.. αλλα ειναι τωρα για καμμια ωριτσα

Από πονάκια άλλο τίποτα. Επίμονα, μη επίμονα... απ' όλα. Μη φοβάσαι τίποτα. Είναι και το έντερο που τα έχει δει όλα, αλλάζει και μήτρα θέση, ... πολύ λογικό να πονάς. Φαντάζομαι δεν είναι πόνος αβάσταχτος;


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑλημερα κοριτσακιααα.. τι κανετε..???

Νατλια.. καλως ορισες στην παρεα μας...!!!

Εγώ έχω καταγωγή από κάπου έξω από τα Χανιά.

αντε..... Και εμενα η μαμα μου ειναι απο Καλυβες.. χε χε χε...!!!

λοιπον.. οχι τα πονακια δεν ηταν τοσο εντονα.. υποθετο οτι ισως να ηταν και το εντερο.. ισως να ηταν και το περπατημα.. Παντως μια χαρα ημουν πιο αργα, οταν ξαπλωσα...!! και σημερα μια ελαφρια ζαλαδα...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλήμέρα σε όλα τα κορίτσια!!!εδώ είστε μαζεμένες όλες;;;;!!!!!!κ λέω δεν μπορεί να είμαστε μόνο εγώ κ η τζώρτζια για απρίλη!!!!!να συστηθω:είμαι η σπυριδούλα κ είμαι 5w+3d!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...