Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Καλησπερααα Κοριτσακιααα μου...!!!

Λοιπον.. ειμαι 6w+2d... οπως ακριβως το ειχα υπολογισει.. η χοριακη μου ειναι 33.216,50

Που ειναι παρα πολυ καλη .. διοτι μετα τις 6.000 δεν διπλασιαζετε ανα δυο μερες.. αλλα ανα 4 μερες.. οποτε ειναι τελειαααα... αφηστε το σοκ που επαθα μεχρι να φτασω με το αποτελεσμα στην Γιατρο μου...!!! ουφφ...

Λοιπον.. το σπορακι μου.. ειναι 5,2mm... και η Καρδουλα του χτυπαει 124 Bpm...

Ειλικρινα ποιον υπεροχο ηχο δεν εχω ξαναακουσει.. Με πηραν τα κλαμματα γιατι νομιζα οτι το ειχα χασει.. τωρα ομως ειμαι τοσο ευτηχησμενη... !!!

Δεν νομιζω οτι υπαρχει ποιο ομορφος ηχος.. Ειλικρινα.. !!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι ...αντράκι έχουμε!!μακάρι να πάνε όλα καλά!αντεύχομαι..ελπίζω να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!πως είσαι μέχρι τώρα??

σοφακι μου, αντρακι,ετσι;;;;!!!!μια χαρα!!!!εγω καλα ειμαι μεχρι στιγμης!!!!αυριο εχω κ γω γιατρο για καρδουλα!!!!!τελεια!!!!το περιμενω πως κ πως!!!!

Καλησπερααα Κοριτσακιααα μου...!!!

Λοιπον.. ειμαι 6w+2d... οπως ακριβως το ειχα υπολογισει.. η χοριακη μου ειναι 33.216,50

Που ειναι παρα πολυ καλη .. διοτι μετα τις 6.000 δεν διπλασιαζετε ανα δυο μερες.. αλλα ανα 4 μερες.. οποτε ειναι τελειαααα... αφηστε το σοκ που επαθα μεχρι να φτασω με το αποτελεσμα στην Γιατρο μου...!!! ουφφ...

Λοιπον.. το σπορακι μου.. ειναι 5,2mm... και η Καρδουλα του χτυπαει 124 Bpm...

Ειλικρινα ποιον υπεροχο ηχο δεν εχω ξαναακουσει.. Με πηραν τα κλαμματα γιατι νομιζα οτι το ειχα χασει.. τωρα ομως ειμαι τοσο ευτηχησμενη... !!!

Δεν νομιζω οτι υπαρχει ποιο ομορφος ηχος.. Ειλικρινα.. !!!!

τζωρτζια μου, ειδες που αγχωνωσουν τζαμπα!!!!!τελεια!!!!!

οσων αφορα τον ηχο ειναι πραγματικα πολυ συγκινητικος!!!!!!αν κ πιστευω οτι πιο ομορφος ηχος, ειναι οταν το ακους να κλαιει πρωτη φορα!!!!!θα με θυμηθεις!!!!!αλλα εχουμε ακομα καιρο γι'αυτα!!!!!στο τωρα,λοιπον!!!!ποτε σου ειπε να ξαναπας;;;;!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα Κοριτσακιααα μου...!!!

Λοιπον.. ειμαι 6w+2d... οπως ακριβως το ειχα υπολογισει.. η χοριακη μου ειναι 33.216,50

Που ειναι παρα πολυ καλη .. διοτι μετα τις 6.000 δεν διπλασιαζετε ανα δυο μερες.. αλλα ανα 4 μερες.. οποτε ειναι τελειαααα... αφηστε το σοκ που επαθα μεχρι να φτασω με το αποτελεσμα στην Γιατρο μου...!!! ουφφ...

Λοιπον.. το σπορακι μου.. ειναι 5,2mm... και η Καρδουλα του χτυπαει 124 Bpm...

Ειλικρινα ποιον υπεροχο ηχο δεν εχω ξαναακουσει.. Με πηραν τα κλαμματα γιατι νομιζα οτι το ειχα χασει.. τωρα ομως ειμαι τοσο ευτηχησμενη... !!!

Δεν νομιζω οτι υπαρχει ποιο ομορφος ηχος.. Ειλικρινα.. !!!!

Τζωρτζινάκι μου, μπράβο αγάπη μου, τα νέα είναι απίθανα. Τέτοια να ακούω να παίρνω κουράγιο. Μην πάρεις αέρα τώρα και αρχίσεις τις αλητείες. Ήσυχη σε θέλω και συντονισμένη στην καρδούλα του μωρού σου.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κούκλες μου, σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου που σπεύσατε να με καθησυχάσετε. Είστε υπέροχες και σας αξίζουν τα καλύτερα. Μακάρι να είναι όλα όπως τα λέτε. Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα, ειδικά τη νύχτα. Τέλος πάντων, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Εγώ πάντως με βλέπω να τη βγάζω ξάπλα το πρώτο τρίμηνο μπας και τη γλιτώσω.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλλα εχω θεμα με τις τριχες.. πριν ξυριζομουν μια φορα τις 2 μερες.. τωρα θελω δυο φορες την μερα αν τους συνοριστω.. μεγαλωνουν πολυυυ γρηγορα...!!!!

τζωρτσια αγορακι μου μυριζεται!!! ;):D :D


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

τζωρτσια αγορακι μου μυριζεται!!! ;):D :D

kristy κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!!τι κανεις;;;;!!!!!!!!!!!!πως εισαι;;;;;!!!!!!!ολα καλα;;;;!!!!!!!εισαι μαζι μας!!!!!!!!!!!πολυ χαιρομαι για σενα κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, με ενα γερο κ τυχερο μωρακι!!!!!!!!!!εδω θα ειμαστε ολες οι παλιες γνωριμες μαζι!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

kristy κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!!τι κανεις;;;;!!!!!!!!!!!!πως εισαι;;;;;!!!!!!!ολα καλα;;;;!!!!!!!εισαι μαζι μας!!!!!!!!!!!πολυ χαιρομαι για σενα κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, με ενα γερο κ τυχερο μωρακι!!!!!!!!!!εδω θα ειμαστε ολες οι παλιες γνωριμες μαζι!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλως σας βρηκα κοριτσι μου!! ειδα το τικερακι σου κ πολυ χαρηκα!! σου ευχομαι κ σε σενα μια καταπληκτικηκ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

εγω χθες εμαθα για το σπορακι μου κ ειμαι ενθουσιασμενη! νιωθω οτι αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα κ ελπιζω να μην απογοητευτω!!

ποσο χαιρομαι που βρηκα παλιες γνωριμες κ ακουσα τετοια ευχαριστα κ για σε σενα κ για την τζωρτζια!!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα κοριτσι μου!! ειδα το τικερακι σου κ πολυ χαρηκα!! σου ευχομαι κ σε σενα μια καταπληκτικηκ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

εγω χθες εμαθα για το σπορακι μου κ ειμαι ενθουσιασμενη! νιωθω οτι αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα κ ελπιζω να μην απογοητευτω!!

ποσο χαιρομαι που βρηκα παλιες γνωριμες κ ακουσα τετοια ευχαριστα κ για σε σενα κ για την τζωρτζια!!!

χθες;;;;;!!!!!!!!μπραβοοοοοο!!!!!!!!!συγχαρητηριαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

ναι κουκλα μου!!!!!!ολα θα πανε καλα!!!!!σε ολες μας!!!!!

κ εγω χαρηκα πολυ που εισαι μαζι μας!!!!εδω ολες μαζι!!!!!!

κ με το τζωρτζινακι μας εχω μια μερα διαφορα!!!!!!!!!!!!!τωρα κ συ!!!!!!!!!αντε να ακολουθησουν συντομα κ αλλα γνωριμα κοριτσια!!!!!!!!!!!(κ μη, φυσικα!!!!!)


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

τζωρτζια μου, ειδες που αγχωνωσουν τζαμπα!!!!!τελεια!!!!!

οσων αφορα τον ηχο ειναι πραγματικα πολυ συγκινητικος!!!!!!αν κ πιστευω οτι πιο ομορφος ηχος, ειναι οταν το ακους να κλαιει πρωτη φορα!!!!!θα με θυμηθεις!!!!!αλλα εχουμε ακομα καιρο γι'αυτα!!!!!στο τωρα,λοιπον!!!!ποτε σου ειπε να ξαναπας;;;;!!!!

ασε ασε... μου εφυγε το αγχος με καθησυχασε και η γιατρος,, αλλωστε οτι μπορω να κανω εγω το εχω κανει..

εχω την αλλη Τεταρτη.. σε μια βδομαδα.. .!!!

συγχαρητήρια γεωργία μου...καλή και τελειόμηνη να είναι η εγκυμοσύνη σου!!τώρα μπορείς να ηρεμίσεις λίγο!!

Να σαι καλα κοριτσακι μου... Οντως ηρεμισα... αρκετα...!!!! αντε με το καλο τα μωρακια μας

Τζωρτζινάκι μου, μπράβο αγάπη μου, τα νέα είναι απίθανα. Τέτοια να ακούω να παίρνω κουράγιο. Μην πάρεις αέρα τώρα και αρχίσεις τις αλητείες. Ήσυχη σε θέλω και συντονισμένη στην καρδούλα του μωρού σου.

Μπααααα... ακομα χεσμενη ειμαι.. αλλα οχι αγχωμενη... αφου χτυπαει η καρδουλα του μωρου δεν με νοιαζει να κατσω κρεβατωμενη...!!

τζωρτσια αγορακι μου μυριζεται!!! ;):D :D

Και εσενα...?? Και εμενα κοριτσακι μου.. εχω ενα προαισθημααααα...!!!

καλως σας βρηκα κοριτσι μου!! ειδα το τικερακι σου κ πολυ χαρηκα!! σου ευχομαι κ σε σενα μια καταπληκτικηκ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

εγω χθες εμαθα για το σπορακι μου κ ειμαι ενθουσιασμενη! νιωθω οτι αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα κ ελπιζω να μην απογοητευτω!!

ποσο χαιρομαι που βρηκα παλιες γνωριμες κ ακουσα τετοια ευχαριστα κ για σε σενα κ για την τζωρτζια!!!

Καλως μας ηρθες Κρυστι μου... Θα δεις που ολα θα πανε καλα... !!! Οσο για τις εξετασεις σου.. νιμιζω αυριο παιρνεις τα αποτελεσματα εεεε...??

Εμενα παντως που εχω θρομβοφιλια μου ειπαν οτι ειχα περισθωριο να ξεκινησω μεχρι την 6η βδομαδα.. αλλα εγω δεν ηθελα να περασει τοσος καιρος...!!!

Να εχουμε κοριτσακι μου... τελειομηνες εγκυμοσυνες.. με τελιομηνα, υγιεστατα μωρακια...!!!

ολα καλα θα πανε...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια μου!!!!τι μου κανετε σημερα;;;!!!!!

Καλημερούδια κι από μένα σε όλες. Ρέκλα, ρέκλα, ρέκλα. Αν εξαιρέσετε ένα χαλαρό μαγειρεματάκι, κατά βάση είμαι ξαπλωτή. Τα καφέ σταμάτησαν αλλά λέω μέχρι την Τρίτη που έχω υπέρηχο να το πάω χαλαρά. Απλά ο γιατρός μου μου έδωσε κάτι εξετάσεις για θυροειδή να κάνω και πρέπει να πάω στη βιοιατρική το απόγευμα. Γιατί πρέπει να δω το θυροειδή αφού δεν έχω θέμα δεν έχω καταλάβει αλλά εκείνος ξέρει καλύτερα. Τι άλλο έχουμε; Τίποτα καινούριο;


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!τι μου κανετε σημερα;;;!!!!!

Καλησπεραααα...!!!!!!

Εγω κοριτσακια μου, πηγα και εκανα σημερα τις εξετασεις για την πηξη του αιματος στον Ηρακλειο... ουφφφ.... ξυπνησαμε στις 6,30/... και στις 11 ειμασταν πισω... Κοιμηθηκα αμεσως μολις μπηκαμε στο σπιτι , ξυπνησα στις 3 και ξανακοιμηθηκα στις 3,30 μεχρι τωρα... και ακομα νυσταζω.. και ανακατευομαι...!!!

καταταλλα ειμαι καλα... !!!αυτα ειναι ευχαριστα...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα...!!!!!!

Εγω κοριτσακια μου, πηγα και εκανα σημερα τις εξετασεις για την πηξη του αιματος στον Ηρακλειο... ουφφφ.... ξυπνησαμε στις 6,30/... και στις 11 ειμασταν πισω... Κοιμηθηκα αμεσως μολις μπηκαμε στο σπιτι , ξυπνησα στις 3 και ξανακοιμηθηκα στις 3,30 μεχρι τωρα... και ακομα νυσταζω.. και ανακατευομαι...!!!

καταταλλα ειμαι καλα... !!!αυτα ειναι ευχαριστα...!!!

Καλημέρα γλυκούλα. Εσύ τον χαίρεσαι τον ύπνο σου! Γιατί έκανες εξετάσεις για πήξη του αίματος; Αφού ξέρεις ότι έχεις θρομβοφιλία και κάνεις αντιπηκτικές. Παίζει να έχει αλλάξει κάτι λόγω εγκυμοσύνης;


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκούλα. Εσύ τον χαίρεσαι τον ύπνο σου! Γιατί έκανες εξετάσεις για πήξη του αίματος; Αφού ξέρεις ότι έχεις θρομβοφιλία και κάνεις αντιπηκτικές. Παίζει να έχει αλλάξει κάτι λόγω εγκυμοσύνης;

Καλημερααα.... Λογο θρομβοφιλιας καθε μηνα θα πρεπει να κανω εξετασεις γιατι ισως χρειαζετε να γινει αλλαγη δοσης...

δηλαδη ειτε να κανω δυο ενεσακια.. ειτε κανω ενα ποιο μεγαλο... !!! ειτε ποιο μικρο..!! ειτε να ειμαι εντταξει...!!

Την πρωτη εξεταση.. επειδη γινετε μαζι με αλλες την εκανα στο Ηρακλειο.. τις αλλες θα τις κανω καθε μηνα εδω στο Ρεθυμνο σε μοκροβιολογικο... Η εξεταση λεγετε Anti-Xa...!!!

Οταν ομως κανεις απλα προληπτικα ενεσακια.. παιρνεις μια μικρη δοση, συνηθως 0,25.. και δεν χρειαζετε να κανεις ελεγχο καθε μηνα...!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...