Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

cafe Απριλίου 2014


sspyr82

Recommended Posts

πηγες γιατρο!!!!!!!!!τελεια!!!!!!!!!!!πως σου φανηκε που ειδες το μωρακι σου;;;;!!!!!!!!!!!!!τελειο;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παλι χοριακη την αλλη τεταρτη;;;!!!!!!γιατι τοσες χοριακες;;;;

μηπως ειναι υπερβολη;;;

Καλημερααα κοριτσακι μου...!!! Ωραια ηταν μια κουκιδα ειδα... χα χα χα... περυσι που ειχα παει 5w+6d.. ειχα δει ενα φασολι...!!! αλλα την αλλη βδομαδα θα δουμε καρδουλα.. Πρωτα ο θεος..!!!

κοιτα.. εχτες δεν μου ειχε πει να κανω χοριακη.. μονη πηγα και την εκανα... !!! η γιατρος μου ζηταει παντα 3 χοριακες.. δυο στην αρχη για να δουμε αν διπλασιαζετε τοσο καλα... και μια στις 6 βδομαδες.. οταν ειναι να πας για καρδια...!!! απλα εγω εχτες ηθελα να δω αν διπλασιαζετε σωστα....!!!!

εσυ τι μου κανεις..?? πως εισαι..???

Να σου πω... ελα σε αυτο το θεμα που ειναι και αλλες κοπελες http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=19926


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσακια!

Να'ρθω και εγω στην παρεα σας?

Εχω δυο αγορακια σχεδον 8 ετων και το σοκ το μεγαλο, ειμαι εγκυος με ΠΗΤ 23/4/12

Καμια σχεση οι δυο εγκυμοσυνες, η μερα με την νυχτα. Με τα διδυμα ειμουνα μια χαρα κυρια. Σε αυτην εχω πεθανει στην εξαντληση και τους εμετους! χα :)

Εχει κανει καμια αυχενικη? Εμεις 11/10 πρωτα ο Θεος.


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σπυριδούλα και Γεωργία πόοοοοσο χάρηκα που σας είδα σε αυτή την ομαδούλα!!!Είδα τυχαία πως η Σπυριδούλα άνοιξε το θέμα!Εύχομαι να πάνε όλα καλά & για τις δυο σας & να έχετε στα χέρια σας τελειόμηνα και υγιεί μωρά!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα Στις νεες Μανουλες... Ελατε να μας βρειτε σε αυτο το Post

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=19926&page=25

αλλαξαμε θεμα και ειμαστε ολεςςςς μαζεμενες εκει....!!!!

Να σε καλα Ονειρακι.. σε ευχαριστουμε πολυ... !!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα κοριτσακια!

Να'ρθω και εγω στην παρεα σας?

Εχω δυο αγορακια σχεδον 8 ετων και το σοκ το μεγαλο, ειμαι εγκυος με ΠΗΤ 23/4/12

Καμια σχεση οι δυο εγκυμοσυνες, η μερα με την νυχτα. Με τα διδυμα ειμουνα μια χαρα κυρια. Σε αυτην εχω πεθανει στην εξαντληση και τους εμετους! χα :)

Εχει κανει καμια αυχενικη? Εμεις 11/10 πρωτα ο Θεος.

καλημερα tintail!!!!!!με το καλο το μωρακι σου κ ευχομει επισης μια τελειομηνη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!οπως ειπε παραπανω κ η γεωργια ειμαστε στο καφε μαρτιου!!!!!!σε περιμενουμε εκει!!!!!

Σπυριδούλα και Γεωργία πόοοοοσο χάρηκα που σας είδα σε αυτή την ομαδούλα!!!Είδα τυχαία πως η Σπυριδούλα άνοιξε το θέμα!Εύχομαι να πάνε όλα καλά & για τις δυο σας & να έχετε στα χέρια σας τελειόμηνα και υγιεί μωρά!

κοριτσι μουβ τι κανεις!!!!!!!πως εισαι;;;;;;;!!!!!!!!!!!πως παει το μωρακι σου;;;;!!!!!!!!!ολα καλα ετσι;;;;!!!!!!!!!ποσο εισαι τωρα;;;;!!!!!!!!εμεις οπως ειπε παραπανω κ η γεωργια ειμαστε στο καφε μαρτιου!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα tintail!!!!!!με το καλο το μωρακι σου κ ευχομει επισης μια τελειομηνη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!οπως ειπε παραπανω κ η γεωργια ειμαστε στο καφε μαρτιου!!!!!!σε περιμενουμε εκει!!!!!

κοριτσι μουβ τι κανεις!!!!!!!πως εισαι;;;;;;;!!!!!!!!!!!πως παει το μωρακι σου;;;;!!!!!!!!!ολα καλα ετσι;;;;!!!!!!!!!ποσο εισαι τωρα;;;;!!!!!!!!εμεις οπως ειπε παραπανω κ η γεωργια ειμαστε στο καφε μαρτιου!!!!!!

Είμαστε καλά μετά από διάφορα!Είμαστε ήδη 23 βδομάδων & γεννάμε πρώτα ο Θεός τέλη Γενάρη. Εσείς πως είστε?


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε καλά μετά από διάφορα!Είμαστε ήδη 23 βδομάδων & γεννάμε πρώτα ο Θεός τέλη Γενάρη. Εσείς πως είστε?

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!μεγαλωσατε πολυ!!!!!!!!με το καλο, με το καλο!!!!!!!τι αντιμετωπισατε αν επιτρεπεται;;;;τωρα ομως ειναι ολα καλα, ετσι;;;


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!μεγαλωσατε πολυ!!!!!!!!με το καλο, με το καλο!!!!!!!τι αντιμετωπισατε αν επιτρεπεται;;;;τωρα ομως ειναι ολα καλα, ετσι;;;

Ε κάτι μετακομίσεις που οδήγησαν σε συσπάσεις ,κάτι αγχωτικούς υπερήχους που οδήγησαν σε τροφοβλάστη, κάτι σάκχαρα από εδώ κάτι θυροειδής από εκεί αλλά οκ αντέχουμε οι μάνες!!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε κάτι μετακομίσεις που οδήγησαν σε συσπάσεις ,κάτι αγχωτικούς υπερήχους που οδήγησαν σε τροφοβλάστη, κάτι σάκχαρα από εδώ κάτι θυροειδής από εκεί αλλά οκ αντέχουμε οι μάνες!!!

ολα οκ τωρα ομως, ετσι;;;;!!!!!!!!πολυ χαιρομαι για σενα κοριτσι μου!!!!!με το καλο κ με μεγαλη προσοχη!!!!!!ειδικα αν εχεις συσπασεις!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε όλες τις μελλουσες μαμάδες! Σας διαβάζω καιρο κ επιτέλους αποφάσισα να μπω στην παρέα σας! Είμαι στην 15 εβδομαδα με ΠΗΤ 24/4/14. Δεν ξέρω αν είμαι στην σωστή ενότητα γιατί δεν βλέπω πολυ ΄κινητικοτητά΄. Αν υπάρχει κάποια φίλη που να μπορει να με βοηθήσει.....!

Θα χαρώ πολυ να τα λέμε!


pregnant-1374037200z1z1377493200z0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλες τις μελλουσες μαμάδες! Σας διαβάζω καιρο κ επιτέλους αποφάσισα να μπω στην παρέα σας! Είμαι στην 15 εβδομαδα με ΠΗΤ 24/4/14. Δεν ξέρω αν είμαι στην σωστή ενότητα γιατί δεν βλέπω πολυ ΄κινητικοτητά΄. Αν υπάρχει κάποια φίλη που να μπορει να με βοηθήσει.....!

Θα χαρώ πολυ να τα λέμε!

καλησπερα κοπελα μου κ με το καλο νακρατησεις στα χερια σου εναι γερο κ τυχερο μωρακι!!!!!!

πολλες κοπελες με ΠΗΤ μεσα στον απριλιο, ειναι στο topic cafe μαρτιου 2014, στην ενοτητα γονεις του 2013!!!!επισης φανταζομαι οτι μπορεις να μπεις κ στο cafe μαϊου 2014!!!!!!! αν δεν τα ξαναπουμε, σου ευχομαι μια τελειομηνη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοπελα μου κ με το καλο νακρατησεις στα χερια σου εναι γερο κ τυχερο μωρακι!!!!!!

πολλες κοπελες με ΠΗΤ μεσα στον απριλιο, ειναι στο topic cafe μαρτιου 2014, στην ενοτητα γονεις του 2013!!!!επισης φανταζομαι οτι μπορεις να μπεις κ στο cafe μαϊου 2014!!!!!!! αν δεν τα ξαναπουμε, σου ευχομαι μια τελειομηνη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!

Σ΄ευχαριστω πολυ για την απάντηση!

Σου εύχομαι κ σένα ότι καλύτερο! Μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! :D


pregnant-1374037200z1z1377493200z0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...