Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ


rafailitsa

Recommended Posts

Στην αρχη ειπα να μην ασχοληθω μαζι τους .....γιατι δεν αξιζουν .......ομως με εχει καταγχωσει γτ δεν τους εκανα απολυτως τιποτα και σπαω το κεφαλι μου να βρω. τον λογο που δεν μου μιλανε!!!! Οι κουμπαροι μας ειναι χρονια φιλοι με τον αντρα μου ......εγω τους γνωρισα πριν 1,5 χρονο που γνωρισα κ τον αντρα μου.....απο την αρχη αυτοι μας προτειναν να μας αρραβωνιασουν κ να μας παντρεψουν .......αφου μας αρραβωνιασαν. μετα απο μια βδομαδα εμαθα οτι ημουν εγκυος .....οταν τους το ειπαμε η κουμπαρα επαψε να μου μιλαει ...περιμενα να με παρει τηλ αλλα φανταστηκα οτι θα ειχε δουλεια , δεν εδωσα σημασια ..... μετα απο ενα μηνα παλλινδομησε το μωρακι μου και ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα .......με πηρε ο αντρας μου να παμε για καφε στους κουμπαρους να ξεχαστω λιγακι ......ειλικρινα ημουν σε μια κατασταση που δεν μπορουσα να χαμογελασω .....και μολις ειδε τη.....ν κουμπαρα μου να εχει ενα χαμογελο μεχρ.. τα αυτια ψιλοενοχληθηκα..το προσπερασα κ αυτο αλλα το ειχα στο πισω μερος του μυαλού μου...... αποφασισαμε να παντρευτουμε με τον καλο μου.....και ειχαν αποφασισει κ αυτοι.....διαφορα 2βδομάδες εχουμε ......πρωτοι αυτοι ......τεσπα ......με την κουμπαρα μου ημασταν μαζι συνεχεια. ...με επερνε 500 τηλεφωνα ....ολα καλα ......τους ειχαμε πει οτι δεν θελουμε να ξοδευτουν .......και τελικα δεν πληρωσαν τιποτα .....σεβαστο !!!!!! Ολα καλα μεχρι εδω ....ερχεται η μερα του γάμου μου......και μου φερνουν τα λουλουδια για το αμαξι με την απαιτηση να το στολισω εγω μια ωρα πριν απο τον γαμο. μου......εννοειται. αρνηθηκα !!!!Μετα οσο βαφομουν η κουμπαρα μου ολο "αντε τελειωνε ηταν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

......δεν ειπα κατι γτ ηθελα να ειμαι χαρουμενη εκεινη την μερα ......μετα φωναξε κατι φιλες της που δεν της ξερω .....κ οταν με φωτογραφιζε ο φωτογραφοσ με κοροιδευαν μεσα στα μουτρα μου...... " δες την πως ειναι " και κατι τετοια κ να γελανε .....εκει τα πηρα. στο κρανιο .......το καταλαβαν γτ. μια μια εφυγε απο το σπίτι μου.....η κουμπαρα μου ηταν σε μια γωνια και να μην μιλαει σε κανεναν μαζι με τον κουμπαρο ......στο τραπεζι που εκανα ουτε ενα χαμογελο δεν εσκασαν .....και γενικα με εκαναν να νιωσω πολυ ασχημα !!!!παει η μερα του γαμου .....και μαθαινω οτι ειμαι εγκυος ξανα .......ειπα στον αντρα μου τι μου εκαναν στον γαμο κ ετσι αφου περασε το πρωτο τριμηνο για να ειμαστε σιγουροι τους το ανακοινωσε ο αντρας μου.....(εγω οσο μπορώ τους αποφευγω ) και απο τοτε ΔΕΝ μου ξαναμιλησαν .....τους πετυχαμε εχθεσ στην εκκλησια με τον αντρα μου.....παω να τους χαιρετισω κ μου γύρισαν τον ποπο .....μιλούσαν μονο στον αντρα μου.....δεν ρωτησαν πως παει η εγκυμοσυνη .....και ειχαν το στυλ ....." ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΥΜΕ. ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ" .....ο αντρας μου εκνευριστηκε πολυ με ολο το στυλ τους ........ αντι να θυμωσω εγω που ενω φραγκο. δεν τους ζητησαμε ........γτ τους σεβαστηκα. .....ειχα παρει καραφα κ δισκο. για μενα αλλα επειδη αρεσαν. στην κουμπαρα μου της τα εδωσα .....εγω πηρα αλλα .....που δεν τους προσβαλλα ποτε σε αντιθεση με αυτους ....μεχρι κ επειδη νηστευα μια φορα με ειπαν οτι το κανω για να δειχτω καλη χριστιανη ......και ρωταω τωρα εγω ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΩ ....ΝΑ ΞΕΧΑΡΜΑΝΙΑΣΩ .......γιατι απο χθες εχω φουντωσει .........!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο αντρας σου τι λεει για τη συμπεριφορα τους? Μηπως ζηλεψαν που εμεινες εγκυος? Αυτοι προσπαθουσαν για παιδακι?

Διαβασε κ την συνεχεια .....γτ ειμαι απο κινητο κ τα γραψα σε δυο μηνυματα .....δεν ξερω αν προσπαθουν .....δεν τους ρωτησα ποτε γτ ειναι ενα θεμα πολυ λεπτο ......μακαρι να κανουν παιδι κ συντομα ......δεν τους φταιω εγω σε αυτο το πραγμα .... ο αντρας μ εχει προσβληθει πολυ......κ λογικο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κακούς κουμπάρους έκανες κοπέλα μου...σκέψου οτι δεν είσαι υποχρεωμένη να τους ανέχεσαι εάν δεν το θέλεις και τέλος.αφου δεν σε σέβονται ούτε τωρα που είσαι έγκυος έχεις καθε δικαίωμα να μην τους σεβαστεις,εφόσον συμφωνεί και ο άντρας σου,αν σε ευχαριστεί πες τα τσουβαλατα...ετσι Κ αλλιώς δεν Σ εκτιμάτε,οπότε τι είχαμε τι χάσαμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διαβασε κ την συνεχεια .....γτ ειμαι απο κινητο κ τα γραψα σε δυο μηνυματα .....δεν ξερω αν προσπαθουν .....δεν τους ρωτησα ποτε γτ ειναι ενα θεμα πολυ λεπτο ......μακαρι να κανουν παιδι κ συντομα ......δεν τους φταιω εγω σε αυτο το πραγμα .... ο αντρας μ εχει προσβληθει πολυ......κ λογικο !!!!

εμεις παντως χασαμε αρκετους "κολλητους φιλους" οταν τους ανακοινωσαμε την εγκυμοσυνη μου στο πρωτο παιδακι.....ο κοσμος ειναι κακος, δεν χαιροντε ολοι το ιδιο....δεν χρειαζεται να χαλιεσαι μην ξαναδωσεις σημειο ζωης....

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως .....σε καποια φαση νομιζα οτι ειμαι υπερβολικη κ οτι εχω εγω το προβλημα .........απλα ηρθα κ ζω στο χωριο του αντρα μου οπως κ αυτοι .....κ τους συνανταμε σχεδον καθημερινα ....σιγουρα θα βρουν να πουν αν κ πιστευω ηδη λενε ..........κριμα να υπαρχει τοσοι κακια στους ανθρωπους .....μ'αρεσει που ηθελε ο αντρας μου να τους κανουμε κ νονους πριν γινουν ολα αυτα ....βεβαια εχει αλλαξει πλεον γνωμη.....δεν θελουμε τετοια ατομα διπλα σε μενα κ στο παιδι μου..........,

Link to comment
Share on other sites

KALHSPERA,

SE TETOIA ATOMA MHN DINEIS AKSIA KRIMA POY EXEIS TETOIOUS KOUMPAROUS SIGOURA SE ZHLEUOUN DEN EIMAI AUTH SWSTH SHMPERIFORA, AN ESU APO TH DIKH SOU MERIA EISAI SWSTH KATA TH DIKH MOU GNWMH SINEXIZE NA FERE OPWS TOUS FERESE KAI AMA XREIASTH NA TOUS PROSVALHS.

ME TO KALO TO MWRAKI SAS!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

εμεις παντως χασαμε αρκετους "κολλητους φιλους" οταν τους ανακοινωσαμε την εγκυμοσυνη μου στο πρωτο παιδακι.....ο κοσμος ειναι κακος, δεν χαιροντε ολοι το ιδιο....δεν χρειαζεται να χαλιεσαι μην ξαναδωσεις σημειο ζωης....

Μα για ποιο λογο ?!?!?! Οπως ειπε ζω σε χωριό πλεον και πολλοι λιγοι με ευχηθηκαν .....οι περισσοτεροι σχολιάζουν πολυ αρνητικα !!!!! :-( τι να πω ....τα παιδακια μας να ναι γερα....και τους βραζω πλεον ολους !!!!!

Link to comment
Share on other sites

KALHSPERA,

SE TETOIA ATOMA MHN DINEIS AKSIA KRIMA POY EXEIS TETOIOUS KOUMPAROUS SIGOURA SE ZHLEUOUN DEN EIMAI AUTH SWSTH SHMPERIFORA, AN ESU APO TH DIKH SOU MERIA EISAI SWSTH KATA TH DIKH MOU GNWMH SINEXIZE NA FERE OPWS TOUS FERESE KAI AMA XREIASTH NA TOUS PROSVALHS.

ME TO KALO TO MWRAKI SAS!

Σε ευχαριστω πολυ..... :-) θελω να τους βρισω πολυ ασχημα .....αλλα το ξερω. δεν θα το κανω.....γιαυτο κ το μοιραστηκα εδω μεσα .......να εκτονωθω ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστω πολυ..... :-) θελω να τους βρισω πολυ ασχημα .....αλλα το ξερω. δεν θα το κανω.....γιαυτο κ το μοιραστηκα εδω μεσα .......να εκτονωθω ....

STHN KATASTASH POU EISAI DEN PREPEI NA SINXIZESE GIAUTO GRAPSETOUS.

KATA TH GNWMH MOU AMA O ALOS DE XAIRETE ME THS XARES SOU MAKRIA, GIATI IPARXI ZILIA KAI POLI KAKIA SE KAPOIOUS ANTHROPOUS.

VALE TO SIZIGOS SOU NA TOUS VALI STH THESI TOUS KAI NA PAPSOUN NA SOU FERONTE ME AYTO TON TROPO.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

STHN KATASTASH POU EISAI DEN PREPEI NA SINXIZESE GIAUTO GRAPSETOUS.

KATA TH GNWMH MOU AMA O ALOS DE XAIRETE ME THS XARES SOU MAKRIA, GIATI IPARXI ZILIA KAI POLI KAKIA SE KAPOIOUS ANTHROPOUS.

VALE TO SIZIGOS SOU NA TOUS VALI STH THESI TOUS KAI NA PAPSOUN NA SOU FERONTE ME AYTO TON TROPO.

Εχει σκοπο να τους μιλησει να ξεκαθαρισει.... μας παντρεψαν τον Ιουνιο πολυ προσφατα ....που θα πρεπε να περναμε καλα και χαρουμενα μιας κ ειναι κ αυτοι νιοπαντροι. 2 βδομαδες πιο μπροστα !!! Θα τους συνδεσω με Κα'ι'ρο λοιπον .....!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Εχει σκοπο να τους μιλησει να ξεκαθαρισει.... μας παντρεψαν τον Ιουνιο πολυ προσφατα ....που θα πρεπε να περναμε καλα και χαρουμενα μιας κ ειναι κ αυτοι νιοπαντροι. 2 βδομαδες πιο μπροστα !!! Θα τους συνδεσω με Κα'ι'ρο λοιπον .....!!! :-)

KALA THA KANETE ETSI PREPEI GIATI OSO DEN MILATE AYTH THA SINEXIZOUN.

SE KALHNYXTO!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

φιλη μου δεν αξιζει να χαλιεσαι για κανεναν! ειδικα για κομπλεξικους ανθρωπους γιατι αυτο μου βγαζουν με αυτα που μας ειπες... λαθος ανθρωπους διαλεξες για κουμπαρια θα συμφωνησω με τα κοριτσια πιο πανω! οσοι θελουν να χαρουν τις χαρες σου οι πορτες ειναι ανοιχτες οοοολοι οι υπολοιποι μακρυα! μονο συνχιση κ στεναχωρια μπορουν να σου προσφερουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...