Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

αυτά που δεν μπόρεσα να σου πω!!!


Recommended Posts

angela2 να ηξερες μονο ποσο σε νιωθω και εγω εχασα 2 μωρακια και τωρα εχω αλλα 2 λυπαμαι που σου του λεω αλλα δεν θα το ξεχασεις ποτε μεχι σημερα κλαιω αυτα τα μωρακια αλλα προχωρησα και το ιδιο θα κανεις και εσυ και θα τα σκεφτεσαι οταν θα αγκαλιασεις το επομενο κουραγιο υπομονη και πολυ πεισμα δεν θα βγεις χαμενη


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ καλή μου ,σε νιώθω όσο δε φανάζεσαι

θα σου πώ ένα πράγμα και αν αντέχεις διαβάζεις το παρακάτω ποστ

να ξέρεις ότι έχεις έναν άγγελο πια, και με μια λαμπάδα αναμμένη θα σε περιμένει στο τέλος της ζωής!

είναι καλά εκεί που είναι να είσαι σίφουρη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ έχω 3

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=40932

Αχ να ήξερες μόνο πόσο μα πόσο με συγκηνησες και πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω...Χαίρομαι που μπόρεσες επιτέλους να κρατήσεις ένα μωράκι στην αγκαλίτσα σου... να το χαίρεσαι και να το βλέπεις να μεγαλώνει γερό και δυνατό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ να ήξερες μόνο πόσο μα πόσο με συγκηνησες και πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω...Χαίρομαι που μπόρεσες επιτέλους να κρατήσεις ένα μωράκι στην αγκαλίτσα σου... να το χαίρεσαι και να το βλέπεις να μεγαλώνει γερό και δυνατό!!!!

να είσαι καλά σ ευχαριστώ

και να είσαι σίγουρη, η αγκαλιά σου θα γεμίσει,όταν θελήσει ο Κύριος, μόνο υπομονή μένει να κάνεις

όλα να σου πάνε καλά

Καλή Ανάσταση

Link to comment
Share on other sites

να είσαι καλά σ ευχαριστώ

και να είσαι σίγουρη, η αγκαλιά σου θα γεμίσει,όταν θελήσει ο Κύριος, μόνο υπομονή μένει να κάνεις

όλα να σου πάνε καλά

Καλή Ανάσταση

ελπιζω αυτή η Ανάσταση να φέρει στην κάθε μία ότι επιθυμει΄βαθια μέσα στην καρδιά της!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι μου γλυκο κουραγιο!!δεν υπαρχουν αλλα λογια γι αυτεσ τισ περιπτωσεισ!!!ο,τι και να σου πουμε ειναι απλα λογια...

εχασα κι εγω την αγγελουδενια μου 7 μηνων...ειναι 2 χρονια τωρα αλλα οσα και να περασουν μονο στην σκεψη τησ κλαιω,ακομα και τωρα που γραφω κλαιω...

ειδα ομωσ οτι εχεισ γραψει 12/03?αν δεν κανω λαθοσ τοτε εχασεσ το μωρακι σου?ακριβωσ την ιδια ημερομηνια που εχασα και εγω την αγγελουδενια μου...

επαθα εκλαμψια..

αν σε παρηγορει παντωσ ,κοιταξε τα τικερακια μου...με τον καιρο πηρα μονη μου απιστευτο κουραγιο,εμεινα εγκυοσ ...τωρα εχω την αγγελικουλα μου 10 μηνων και ειμαι παλι εγκυοσ στον τεταρτο μηνα...εξακολουθω να πηγαινω στο μνηματακι τησ αγγελουδιτσασ μου και παντα παιρνω κουραγιο απο εκει!!πλεον ξερω οτι μασ βλεπει απο εκει πανω και την νιωθω οτι μασ βοηθαει παντα!!ειναι σε καλα χερια το μωρακι σου και καποια στιγμη μετα απο χρονια θα συναντηθειτε.

συγνωμη για το μακροσκελεσ μηνυμα...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου γλυκο κουραγιο!!δεν υπαρχουν αλλα λογια γι αυτεσ τισ περιπτωσεισ!!!ο,τι και να σου πουμε ειναι απλα λογια...

εχασα κι εγω την αγγελουδενια μου 7 μηνων...ειναι 2 χρονια τωρα αλλα οσα και να περασουν μονο στην σκεψη τησ κλαιω,ακομα και τωρα που γραφω κλαιω...

ειδα ομωσ οτι εχεισ γραψει 12/03?αν δεν κανω λαθοσ τοτε εχασεσ το μωρακι σου?ακριβωσ την ιδια ημερομηνια που εχασα και εγω την αγγελουδενια μου...

επαθα εκλαμψια..

αν σε παρηγορει παντωσ ,κοιταξε τα τικερακια μου...με τον καιρο πηρα μονη μου απιστευτο κουραγιο,εμεινα εγκυοσ ...τωρα εχω την αγγελικουλα μου 10 μηνων και ειμαι παλι εγκυοσ στον τεταρτο μηνα...εξακολουθω να πηγαινω στο μνηματακι τησ αγγελουδιτσασ μου και παντα παιρνω κουραγιο απο εκει!!πλεον ξερω οτι μασ βλεπει απο εκει πανω και την νιωθω οτι μασ βοηθαει παντα!!ειναι σε καλα χερια το μωρακι σου και καποια στιγμη μετα απο χρονια θα συναντηθειτε.

συγνωμη για το μακροσκελεσ μηνυμα...

IRINI μου σε ευχαριστω για το μην. να σου ζήσει η συνονόματη και με το καλό και το δεύτερο κοριτσάκι σου.ελπίζω κάποια στιγμή να μου στείλει και εμένα ένα γερό και υγειές μωράκι στην αγκαλίτσα μου που τόσο επιθυμώ!!!

το Μαράκι μου το ξέρω οτι είναι σε καλά χέρια αλλα όσο εγωιστικό και να ακούγεται θα ήθελα να το κρατούσα στα δικά μου.....

ελπίζω κάποια στιγμή να την γνωρίσουμε.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...