Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΑΣ (Angelikig) ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Πατουσίτσα μου!!!!!!!!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P:p:p:p Με το καλό κορίτσι μου με μία όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Αυτά τα μωράκια θα τα πάρουμε στην αγκαλία μας θα δεις!!!! :P:p:p

Σε περιμένω στις μανούλες Δεκεμβρίου!!!!

Αχ βρε Αγγελική μου δε θέλω και δεν παρακαλάω για τίποτα άλλο!! Μόνο να είναι γερά! Και να δούμε τις φατσούλες τους!:rolleyes:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Αγγελική μου δε θέλω και δεν παρακαλάω για τίποτα άλλο!! Μόνο να είναι γερά! Και να δούμε τις φατσούλες τους!:rolleyes:

Θα τις δούμε κοριτσάκι μου και θα είναι οι πιο υπέροχες φατσούλες του κόσμου!!! Στοίχημα!!!! :P:p:p Κοιτάμε μπροστά τπτ δεν είναι ίδιο με πριν!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα τις δούμε κοριτσάκι μου και θα είναι οι πιο υπέροχες φατσούλες του κόσμου!!! Στοίχημα!!!! :P:p:p Κοιτάμε μπροστά τπτ δεν είναι ίδιο με πριν!

Με συγκίνησες τόσο πολύ....:oops::oops::oops:

Στοίχημα πάντως δε βάζω, θα το χάσω σίγουρα!:tongue: Η Mariaefi μου πήρε και τα σώβρακα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με συγκίνησες τόσο πολύ....:oops::oops::oops:

Στοίχημα πάντως δε βάζω, θα το χάσω σίγουρα!:tongue: Η Mariaefi μου πήρε και τα σώβρακα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μα βρε κοριτσάκι μου εχουμε χαράξει κοινή πορεία ως τώρα σε καταλαβαίνω καλύτερα απ'οποιονδήποτε άλλο δεν το εχει νιώσει αυτό!! ¨Ομως μια νέα καινούργια σελίδα στην ζωή μας ανοίγει..δεν θέλεις να την διαβάσουμε? Είμαι σίγουρη πως αυτό θες... ΟΠΟΤΕ...ΖΗΣΤΟ!!! Ααα καλά το Μαράκι μας τα πήρε όλα δεν το συζητώ και για μένα ήταν σίγουρη!!! Να ναι καλά το κοριτσάκι και σύντομα ο θεουλης να της φερει ενα αδελφάκι για την Εφούλα της ειναι εξαιρετική κοπέλα!! :P


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα με συγκινησατε βρε!!!!!αχ σας αγαπω!!!!!!!

και ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα κανονιστηκε απο τωρα στις βαφτισεις θα ανεβω Αθηνα!!!!!!!!

Και εμεις σ'αγαπάμε γιατί εισαι εξαιρετικό κορίτσι ειλικρινά!!!! Σου αξίζουν τόσα μα τόσα πολλά!!! Όσο για την βάπτιση πρώτα ο θεός... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ!!!! :P:p ειναι δυνατόν να μην δεις το λουκουμαδάκι ? :tongue:


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις σ'αγαπάμε γιατί εισαι εξαιρετικό κορίτσι ειλικρινά!!!! Σου αξίζουν τόσα μα τόσα πολλά!!! Όσο για την βάπτιση πρώτα ο θεός... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ!!!! :P:p ειναι δυνατόν να μην δεις το λουκουμαδάκι ? :tongue:

ειναι δυνατον να λειπω??α πα πα!!!!!!

αχ κοριτσια εχω δακρυσει αληθεια σας λεω!!!

και εσας σας αξιζει και θα δειτε οτι σε 2 χρονακια θα ειστε οχι με 1 μωρο αλλα με 2!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν μπορούσα να μάθω ομορφότερα νέα σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

632626bqp1ge0mp4.jpg

Ευχαριστώ πολύ Ναταλάκι μου...άντε με συγκινείτε όλες σας ειλικρινάααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα βρε κοριτσάκι μου εχουμε χαράξει κοινή πορεία ως τώρα σε καταλαβαίνω καλύτερα απ'οποιονδήποτε άλλο δεν το εχει νιώσει αυτό!! ¨Ομως μια νέα καινούργια σελίδα στην ζωή μας ανοίγει..δεν θέλεις να την διαβάσουμε? Είμαι σίγουρη πως αυτό θες... ΟΠΟΤΕ...ΖΗΣΤΟ!!! Ααα καλά το Μαράκι μας τα πήρε όλα δεν το συζητώ και για μένα ήταν σίγουρη!!! Να ναι καλά το κοριτσάκι και σύντομα ο θεουλης να της φερει ενα αδελφάκι για την Εφούλα της ειναι εξαιρετική κοπέλα!! :P

Αυτό κάνω Αγγελική μου! Ζω την ευκαιρία που μου δόθηκε!! Και πραγματικά το απολαμβάνω!!;)

τωρα με συγκινησατε βρε!!!!!αχ σας αγαπω!!!!!!!

και ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα κανονιστηκε απο τωρα στις βαφτισεις θα ανεβω Αθηνα!!!!!!!!

Αν θέλεις κάνε κι αλλιώς!!:tongue: Σηκωτή θα έρθεις!!! Είσαι τόσο γλυκό κορίτσι που σου αξίζει να ζήσεις τα καλύτερα!! Και να δεις που έτσι θα γίνει και μάλιστα σύντομα!! Κι αυτό το στοίχημα ευχαρίστως το βάζω!!!!:mrgreen:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αννετάκι μου!!! Δύο φορές μιλήσαμε αλλά είναι σαν να μιλήσαμε πάραααααααα πολλέςςςςςςςςςςςςςςςς :P:p Κοριτσάκι μου γλυκό σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχες σου και ευχομαι και εγώ με την σειρά μου να ερθεις να μου κάνεις παρέα στις Μανούλες Δεκεμβρίου γιατί με έχουν αφήσει εκεί μόνη μου να μιλάω!!! Άντεεεεεε σε περιμένω!!! Μάκια πολλά πολλάααααααααα :P:p:p

ωωωωωωω τι χαρα..μακαρι κοριτσακι μου!

σε ευχαριστω για τις ευχουλες σου! ελπιζω κι αισιοδοξω!!!

να γεμισει το καφε εκει!!!σκορπισε εγκυμονιτιδα!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα

φιλια πολλα πολλα και χαδακια στην κοιλιτσα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα το θέμα!!!! Τι να πω που δεν σου έχω ήδη πει;

Να είναι γερό και δυνατό το αγγελούδι σου και να περάσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη μέχρι την στιγμή που θα το σφίξεις στην αγκαλιά σου!!! Να είσαι ήρεμη και ολα θα πάνε υπέροχα!!!

Περιμένω να τον/την παρω αγκαλίτσα στο μαιευτήριο και το Μαρινάκι μου περιμένει το φιλαράκι της!!!! :):):)

(Θυμάσαι που σου έλεγα; Θέλει να έρθει στο σπίτι του, στην σωστή στιγμή!! Και τελικά θα σου έρθει ως δώρο Χριστουγέννων!!)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...