Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Despoina1988 είπε:

      Δεν δίνουν τα ουτροτζεσταν για τις συσπάσεις κυρίως τα δίνουν σαν υποστήριξη προγεστερόνης για να βοηθήσει την μήτρα να υποστηρίξει το αρχομενο έμβρυο . επίσης και η βιοχημική αποβολή λέγεται .

      Ναι προγεστερονη ειναι αλλα τη δινουν σωρηδον και για συσπασεις οπως το μαγνησιο, ειτε στοματικα ειτε κολπικα, προληπτικα. Με την ιδια ευκολια που δινουν πχ φολικο που οντως ειναι απολυτως απαραιτητο. 

      Ναι βιοχημικη αποβολη. Απλα δεν υπαρχει εμβρυο. 

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?που ειστε ολες?διακοπουλες?εμεις εδω θα μεινουμε.καναμε κ το εμβολιο μας,ολα μια χαρα δοξα τω Θεο.απλα εχουμε γκρινιες καθε μερα απ'τα ουλα.αχ αυτα τα καημενουλια μας ολο κ κατι τους ενοχλει κ δεν ησυχαζουν.εσεις,τα μωρακια σας?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

μαρια κου ξεκίνησαν από τώρα τα ούλα για τα δοντάκια; Δίνεις μασητικό για να ανακουφίζεται;

Κι εμείς κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο και όλα πήγαν καλά! Ούτε πυρετός, ούτε ερεθισμός ούτε τίποτα. Η αλήθεια είναι ότι όλο και από κα΄τι ενοχλούνται τα μικρά μας, αλλά ευτυχώς μεγαλώνοντας δεν τα θυμούνται!

Οι διακοπές οι δικές μας ξεκίνησαν, αλλά θα παραμείνουμε εδώ. Δεν θέλουμε να ταλαιπωρήσουμε τη μιρκή με μεγάλες διαδρομές και για να πω την αλήθεια...αισθάνομαι πιο ασφαλής να βρίσκομαι εδώ που οτιδήποτε κι αν προκύψει και φαρμακείο και γιατρό θα βρω ανά πάσα ώρα και στιγμή!

Η μικρή μου έμαθε τις βόλτες και ξετρελαίνεται μόλις βγούμε! Γκρίνια μου βγάζει καμιά φορά γύρω στο μεσημεράκι ή στο μπάνιο της που δεν θέλει να βγει από την μπανιερίτσα της!:tongue:


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια μου!! Εμείς είμαστε διακοπές στα μέρη μας!!! Καρδίτσα και Τρίκαλα..μπορεί να μην έχουμε θάλασσα αλλά έχουμε πολύ ηρεμία!! Ο μπέμπης έχει ηρεμήσει αρκετά απλά μερικές φορές έχει γκρίνια με τα ούλα..του βάζω ένα gel που μου είπε ο παιδίατρος. Multigal λέγεται κ τον ανακουφίζει αρκετά!! Αυτά από μένα!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...