Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Γεια σας μανουλες!! Εγώ είμαι 7 βδομ+2μερες σήμερα. Ακουσαμε την καρδουλα εχτες και ηταν πολύ συναρπαστικό.. Είναι το δεύτερο παιδάκι μας. Ανυπομονω για την αυχενική!! Θα τα λέμε συχνα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!!

Να'μαι κι εγωω....

Ειμαι 6εβδ+6ημ..

Στις 6εβδ+2ημ ακουσαμε καρδουλα...

Ειμαι συγκρατημενα χαρουμενη διοτι περυσι τετοιο καιρο ειχε παλινδρομησει το εμβρυακι μου στις 6εβδ +3ημ...

Εχω την Παρασκευη ραντεβου και ευχομαι να ακουσω ξανα τον πιο ομορφο ηχο της ζωης μου!!!!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

ήρθα και εγώ! Γεια σας κορίτσια!

Είμαι 5 εβδομάδων και κάτι ημερών. Πολύ άγχος και καθόλου συμπτώματα. Έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο σε 2 εβδομάδες!

Καλωσηρθες, με το καλο να πας για υπερηχο και λογικα θα ακουσετε και την καρδουλα!!!!

Γεια σας μανουλες!! Εγώ είμαι 7 βδομ+2μερες σήμερα. Ακουσαμε την καρδουλα εχτες και ηταν πολύ συναρπαστικό.. Είναι το δεύτερο παιδάκι μας. Ανυπομονω για την αυχενική!! Θα τα λέμε συχνα...

Συγχαρητηρια, με το καλο και η αυχενικη.

Εγω την τεταρτη θα παω και θα ειμαι 7+2 οποτε θα ακουσουμε καρδουλαααααα!!!!!!!!!

Καλημερα κοριτσια!!

Να'μαι κι εγωω....

Ειμαι 6εβδ+6ημ..

Στις 6εβδ+2ημ ακουσαμε καρδουλα...

Ειμαι συγκρατημενα χαρουμενη διοτι περυσι τετοιο καιρο ειχε παλινδρομησει το εμβρυακι μου στις 6εβδ +3ημ...

Εχω την Παρασκευη ραντεβου και ευχομαι να ακουσω ξανα τον πιο ομορφο ηχο της ζωης μου!!!!

Καλως την, ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα, ηρθε για να μεινει το μπεμπακι σου!!!!!

Καλημερα κιολλας κοριτσια!

Αρχιζουμε και μαζευομαστε!

Εγω με τα συμπτωματα χαλια ειμαι,

σημερα εκανα και τους πρωτους εμετους:roll::roll:

Δυο μερες υπομονη κανω για να παμε στο γιατρο!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Να'μαι κι εγωω....

Ειμαι 6εβδ+6ημ..

Στις 6εβδ+2ημ ακουσαμε καρδουλα...

Ειμαι συγκρατημενα χαρουμενη διοτι περυσι τετοιο καιρο ειχε παλινδρομησει το εμβρυακι μου στις 6εβδ +3ημ...

Εχω την Παρασκευη ραντεβου και ευχομαι να ακουσω ξανα τον πιο ομορφο ηχο της ζωης μου!!!!

Ολά καλά θα πάνε. Ξέρω οτι είναι δύσκολο αλλά θέλει θετική σκέψη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω έχω πολλές καουρες... Να κάνω υπομονή είπε ο γιατρος .. Ξέρει καμια σας κανένα κολπακι??

Εγω επινα μικρες γουλιτσες γαλα, με βοηθουσε!

Εχω ακουσει και για το μηλο αλλα δε το εχω δοκιμασει..


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Να'μαι κι εγωω....

Ειμαι 6εβδ+6ημ..

Στις 6εβδ+2ημ ακουσαμε καρδουλα...

Ειμαι συγκρατημενα χαρουμενη διοτι περυσι τετοιο καιρο ειχε παλινδρομησει το εμβρυακι μου στις 6εβδ +3ημ...

Εχω την Παρασκευη ραντεβου και ευχομαι να ακουσω ξανα τον πιο ομορφο ηχο της ζωης μου!!!!

ολα θα πανε καλα!!!!μονο ομορφες σκεψεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εγώ από συμπτώματα τίποτα και μου φαίνεται πολύ περίεργο. Αφού το ξεχνάω οτι είμαι έγκυος και πρέπει να το θυμήσω στον εαυτό μου.

Είναι φυσιολογικό;

Δεν έχω πάει ακόμη στον γιατρό γιατί μένω στο εξωτερικό και έχουν πολιτική 'περιμένουμε και βλέπουμε'. Ούτε χωριακή έχω κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες, με το καλο να πας για υπερηχο και λογικα θα ακουσετε και την καρδουλα!!!!

Συγχαρητηρια, με το καλο και η αυχενικη.

Εγω την τεταρτη θα παω και θα ειμαι 7+2 οποτε θα ακουσουμε καρδουλαααααα!!!!!!!!!

Καλως την, ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα, ηρθε για να μεινει το μπεμπακι σου!!!!!

Καλημερα κιολλας κοριτσια!

Αρχιζουμε και μαζευομαστε!

Εγω με τα συμπτωματα χαλια ειμαι,

σημερα εκανα και τους πρωτους εμετους:roll::roll:

Δυο μερες υπομονη κανω για να παμε στο γιατρο!

Ολά καλά θα πάνε. Ξέρω οτι είναι δύσκολο αλλά θέλει θετική σκέψη!!!

Σε ευχαριστω πολυ Αριστεα μου...Μακαρι να εχουμε ηρεμες και καλες εγκυμοσυνες!!!

ολα θα πανε καλα!!!!μονο ομορφες σκεψεις!!!!

Ευχαριστω πολυ....Προσπαθω αν και κομματακι δυσκολο!!!!

Βρε κορίτσια εγώ από συμπτώματα τίποτα και μου φαίνεται πολύ περίεργο. Αφού το ξεχνάω οτι είμαι έγκυος και πρέπει να το θυμήσω στον εαυτό μου.

Είναι φυσιολογικό;

Δεν έχω πάει ακόμη στον γιατρό γιατί μένω στο εξωτερικό και έχουν πολιτική 'περιμένουμε και βλέπουμε'. Ούτε χωριακή έχω κάνει.

Καλημερα....Κι εγω απο συμπτωματα μονο το στηθος και τα πονακια που ειναι σχεδον ανεπαισθητα....Αντε καμια αναγουλα που και που....Βεβαια εχω και καποια αλλα που δεν ξερω αν ειναι συμπτωματα ή οχι...

Εχω κρυαδες πολλες και μονιμα σαν ενα πονο στο στομαχι...Πχ πως ειναι οταν πειναμε παρα πολυ....Κατι τετοιο......


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!!!Σας ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να ζησετε την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σας!!!Εγω ειμαι μια μανουλα Μαίου 2013 και σας διαβαζω με πολυ συγκινηση,μιας και θυμαμαι τη δικη μου εγκυμοσυνη περσι τετοιο καιρο....να ειστε ολες καλα και εσεις και τα εμβυακια σας!!!!

ΥΓ:i want to be mama,χαρηκα πολυ με τα νεα σου...ευχομαι ολα να πανε πολυ πολυ καλα.


as1cOHsNw1z0000MTA1NTdkfDYwOGJkfG1pbGtvIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!!!Σας ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να ζησετε την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σας!!!Εγω ειμαι μια μανουλα Μαίου 2013 και σας διαβαζω με πολυ συγκινηση,μιας και θυμαμαι τη δικη μου εγκυμοσυνη περσι τετοιο καιρο....να ειστε ολες καλα και εσεις και τα εμβυακια σας!!!!

ΥΓ:i want to be mama,χαρηκα πολυ με τα νεα σου...ευχομαι ολα να πανε πολυ πολυ καλα.

Ευχαριστω παρα πολυ milky μου!!!Να χαιρεσαι το μωρακι σου!!!!

Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα!!!!:):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!!!Σας ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να ζησετε την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σας!!!Εγω ειμαι μια μανουλα Μαίου 2013 και σας διαβαζω με πολυ συγκινηση,μιας και θυμαμαι τη δικη μου εγκυμοσυνη περσι τετοιο καιρο....να ειστε ολες καλα και εσεις και τα εμβυακια σας!!!!

ΥΓ:i want to be mama,χαρηκα πολυ με τα νεα σου...ευχομαι ολα να πανε πολυ πολυ καλα.

Σε ευχαριστουμε!!!

Να χαιρεσαι το μπουμπουκι σου!!!!!

Οι εγκυμοσυνες περνανε πολυ γρηγορα και το μονο που μενει ειναι η γλυκια αναμνηση!

Αντε γρηγορα και ενα δευτερο:D:D


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα! Εύχομαι σε όλες μια τελειωμηνη εγκυμοσύνη και μένα γερό νινι!!! Εγω έκανα τεστ θετικό την προηγούμενη Πέμπτη και το Σάββατο χωριακη με 172,4 μονάδες. Δεν την επανελαβα θα πάω στη γιατρο μου την Πέμπτη. Ελπίζω όλα να ειναι καλα γιατι ένα άγχος το έχω!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...