Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μαζευτήκατε πολλές ε??? πολύ χαίρομαι!!!

Εγω έκανα χθες χοριακή κ ήταν 16750!! Περιπου!!

Πήγα σήμερα, είδαμε σάκο είδαμε κ στοιχεία ακούσαμε κ καρδούλα!!!

αυτάάά απο εμένα!!!

Αντε Αριστάκι ολα καλά θα πάνε σήμερα!!

Φτιάξε κ τη λίστα !!! χαχαχ


weBzp2.png

qUMVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητήρια! Εύχομαι μια τελειωμηνη εγκυμοσύνη κ με ένα υγιές μωρο!! Ποτε θα πας γιατρο;

Σ'ευχαριστώ πολύ και συγχαρητήρια και σε εσένα!!! Με το καλό να πας στο γιατρό και να μας πεις καλά νέα!!!

Απόψε έχουμε ραντεβού να πάμε το βράδυ.

Περιττό να πω ότι έχω πολλή αγωνία και ο άντρας μου το ίδιο!!!:roll:

Περιμένω να περάσει η ώρα, αλλά δεν περνάει με τίποτα!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μαζευτήκατε πολλές ε??? πολύ χαίρομαι!!!

Εγω έκανα χθες χοριακή κ ήταν 16750!! Περιπου!!

Πήγα σήμερα, είδαμε σάκο είδαμε κ στοιχεία ακούσαμε κ καρδούλα!!!

αυτάάά απο εμένα!!!

Αντε Αριστάκι ολα καλά θα πάνε σήμερα!!

Φτιάξε κ τη λίστα !!! χαχαχ

SnowFlake συγχαρητήρια και σε εσένα!!!!:D

Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις! Τυχερούλα...πήγες κιόλας στο γιατρό, ενώ εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι το βράδυ...:roll:...και με τρώει η αγωνία...


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ και συγχαρητήρια και σε εσένα!!! Με το καλό να πας στο γιατρό και να μας πεις καλά νέα!!!

Απόψε έχουμε ραντεβού να πάμε το βράδυ.

Περιττό να πω ότι έχω πολλή αγωνία και ο άντρας μου το ίδιο!!!:roll:

Περιμένω να περάσει η ώρα, αλλά δεν περνάει με τίποτα!

Όλα καλά θα πάνε Σμουρφίτα!!! Τα σποράκια μας όλα θα έχουν ένα ωραίο ταξίδι στην κοιλίτσα μας!!!


weBzp2.png

qUMVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ουτε και εμενα μου αρεσει αυτη η διαδικασια..

Εννοεις εξωμητρα κυηση; θα πονουσες αν ηταν τετοια περιπτωση!

Ολα καλα θα ειναι!!

είχα κάποιους πόνους κάτω αριστερά εχθές και πριν μία εβδομάδα, κράτησαν περίπου μία ώρα. Οι χθεσινοί ήταν κάπως έντονοι αλλά την προηγούμενη εβδομάδα πιο απαλοί. Διάβασα πως είναι φυσιολογικό...να μην ανησυχώ λές;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!!!Σας ευχομαι ολοψυχα μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να ζησετε την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σας!!!Εγω ειμαι μια μανουλα Μαίου 2013 και σας διαβαζω με πολυ συγκινηση,μιας και θυμαμαι τη δικη μου εγκυμοσυνη περσι τετοιο καιρο....να ειστε ολες καλα και εσεις και τα εμβυακια σας!!!!

ΥΓ:i want to be mama,χαρηκα πολυ με τα νεα σου...ευχομαι ολα να πανε πολυ πολυ καλα.

σ ευχαριστουμε παρα πολυ να χαιρεσαι το μωρακι σου κι εσυ και ευχομαι να το ξαναζησεις συντομα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μαζευτήκατε πολλές ε??? πολύ χαίρομαι!!!

Εγω έκανα χθες χοριακή κ ήταν 16750!! Περιπου!!

Πήγα σήμερα, είδαμε σάκο είδαμε κ στοιχεία ακούσαμε κ καρδούλα!!!

αυτάάά απο εμένα!!!

Αντε Αριστάκι ολα καλά θα πάνε σήμερα!!

Φτιάξε κ τη λίστα !!! χαχαχ

μπραβο κοριτσι μου!!!! μονο τετοια να ακουμε!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σααααααςςςς

γυρισαμε απο το γιατρο,

ειδαμε το μωρουλι μας ακουσαμε τη καρδουλα του,, τι τελειο ακουσμαααα!!!!!

goaki αντε λιγο ακομα υπομονη, ξερω δεν περνανε οι ωρες:rolleyes:


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Γεια σααααααςςςς

γυρισαμε απο το γιατρο,

ειδαμε το μωρουλι μας ακουσαμε τη καρδουλα του,, τι τελειο ακουσμαααα!!!!!

goaki αντε λιγο ακομα υπομονη, ξερω δεν περνανε οι ωρες:rolleyes:

Ολα καλα λοιπον!!!Ποσους παλμους ειχε;;;;

Αχ μακαρι κι εγω αυριο να ξανακουσω αυτο τον ηχο!!!

Τρεμει η ψυχη μου!!!!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κορίτσια! Μπαίνω σφηνα στο καφε σας για μια ερωτησουλα μιας και εχετε προσφατες χοριακες.μια φίλη μου με περιπου 4 μερες καθυστέρηση εκανε χοριακη και βγηκε 5000 κατι.σας φαίνεται μεγάλη;


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια! Μπαίνω σφηνα στο καφε σας για μια ερωτησουλα μιας και εχετε προσφατες χοριακες.μια φίλη μου με περιπου 4 μερες καθυστέρηση εκανε χοριακη και βγηκε 5000 κατι.σας φαίνεται μεγάλη;

Ειναι αρκετα μεγαλη αλλα δεν σημαινει κατι κακο!!!

Μπορει να εχει παρει μπρος το σπορι πολυ γρηγορα ή μπορει να εχει και δυδιμακια!!!Το θεμα δεν ειναι το νουμερο,το θεμα ειναι να διπλασιαζεται ενα 2-3 μερες!!!!

Καλη και ανεφελη εγκυμοσυνη στην φιλη σου και με το καλο να ερθει και δικο σου μωρακι στον κοσμο!!!!:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Τι κανετε;;;Εγω οχι και τοσο καλα...Τα ξημερωματα κατα τις 5:30 σηκωθηκα να παω για πιπι μου,ενοιωθα και μια ανακατωσουρα και τελικα αντι για πιπι εκανα εμετο....2 φορες παρακαλω....Ε μετα κατουρησα κιολας η ερμη....Σηκωθηκα πριν λιγο αλλα ζαλιζομαι απιστευτα....Σημερα εχω και γιατρο για να ακουσουμε παλι την καρδουλα του...1 εβδ εχω να το δω....Μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!

Λετε να με περιτριγυριζει καμια ιωση;;;;:confused::confused::confused:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!

Χθες δεν έγραψα γιατί γυρίσαμε πολύ αργά από τον γιατρό κι έπεσα κατευθείαν για ύπνο. Πήγαμε, ακούσαμε καρδούλα μας είπε και ο γιατρός ότι είναι περίπου 1 εκατοστό μας έδωσε και την πρώτη του φωτογραφιούλα!!! Ο άντρας μου κατασυγκινημένος να λέει "αφήστε να το δούμε κι άλλο λίγο". Κλείσαμε ραντεβού ξανά σε 15 ημέρες για να το ξαναδούμε και να μου δώσει τις εξετάσεις. Προς το παρόν μου έδωσε να πάρω μόνο φυλλικό οξύ κάθε βράδυ μετά το φαγητό.

Σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο...άντε να δούμε τι θα μου δώσει και τι θα μου πει...:rolleyes:

i want to be mama άσε τα ίδια κι εγώ. Ο εμετός, οι ζαλάδες και οι ανακατοσούρες έχουν γίνει καθημερινότητα και δεν σταματάνε καθόλου :(. Με το καλό να πας στο γιατρό και να το ξανακούσετε!!!

goaki υπομονή...να πέρασε η μέρα και σήμερα θα πάτε! Να μας πεις τα νέα σου!

_Aristea ήταν οντως τέλειο άκουσμα! Ξανακλείσατε ραντεβου;

anastasaki_melisaki σήμερα δεν έχεις κι εσύ ραντεβού με τον γιατρό σου; Με το καλό και περιμένουμε νέα σου!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!

Χθες δεν έγραψα γιατί γυρίσαμε πολύ αργά από τον γιατρό κι έπεσα κατευθείαν για ύπνο. Πήγαμε, ακούσαμε καρδούλα μας είπε και ο γιατρός ότι είναι περίπου 1 εκατοστό μας έδωσε και την πρώτη του φωτογραφιούλα!!! Ο άντρας μου κατασυγκινημένος να λέει "αφήστε να το δούμε κι άλλο λίγο". Κλείσαμε ραντεβού ξανά σε 15 ημέρες για να το ξαναδούμε και να μου δώσει τις εξετάσεις. Προς το παρόν μου έδωσε να πάρω μόνο φυλλικό οξύ κάθε βράδυ μετά το φαγητό.

Σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο...άντε να δούμε τι θα μου δώσει και τι θα μου πει...:rolleyes:

i want to be mama άσε τα ίδια κι εγώ. Ο εμετός, οι ζαλάδες και οι ανακατοσούρες έχουν γίνει καθημερινότητα και δεν σταματάνε καθόλου :(. Με το καλό να πας στο γιατρό και να το ξανακούσετε!!!

goaki υπομονή...να πέρασε η μέρα και σήμερα θα πάτε! Να μας πεις τα νέα σου!

_Aristea ήταν οντως τέλειο άκουσμα! Ξανακλείσατε ραντεβου;

anastasaki_melisaki σήμερα δεν έχεις κι εσύ ραντεβού με τον γιατρό σου; Με το καλό και περιμένουμε νέα σου!

Τελεια τα νεα σου!!!Σε ποια εβδομαδα εισαι;;;Βαλε ενα τικερακι να ξερουμε!!!

Οσο για τους εμετους και τις ζαλαδες μακαρι να συνεχιστουν σε μενα...Δεν με νοιαζει τι θα τραβηξω αρκει να ειναι καλα το μικρο μου σουσαμακι!!!!:D:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...