Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια!!! Καλη Τσικνοπέμπτη!! Λοιπον οσο αφορα την αδεια κυοφοριας μιλησα με το νοσοκομείο Αλέξανδρα και μου ειπανε οτι θα με εξυπηρετησουν εκει..παλι καλα!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσια!!! Καλη Τσικνοπέμπτη!! Λοιπον οσο αφορα την αδεια κυοφοριας μιλησα με το νοσοκομείο Αλέξανδρα και μου ειπανε οτι θα με εξυπηρετησουν εκει..παλι καλα!!

Α ωραια μια χαρα,παλι καλα


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!

Τι κανετε;

Πως περασατε εχτες;;

Εμεις δε τσικνισαμε, ενταξει φαγαμε κρεας αλλα οχι τσικνιστο χαχαχα:tongue::tongue:

Ελπιζω στις 18/3 να ανοιξουν κ να μη παρει αλλη αναβολη το θεμα ΕΟΠΥΥ γιατι δε παει αλλο....


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!!! Καλη Τσικνοπέμπτη!! Λοιπον οσο αφορα την αδεια κυοφοριας μιλησα με το νοσοκομείο Αλέξανδρα και μου ειπανε οτι θα με εξυπηρετησουν εκει..παλι καλα!!

Καλημέρα.Τί ακριβώς σου είπαν απο το Αλεξάνδρας?Θα μπορούν απλά να σου γράψουν την βεβαίωση για την ΠΗΤ? Και μετά τα χρήματα που υποτίθεται οτι μπαίνουν σε λογαριασμό?Αν ανοίξει το ΙΚΑ σε έναν μήνα όπως μου είπαν απο το Υπουργείο νομίζω οτι προλαβαίνουμε όλες.


pregnant-1377147600z4z1389852000z0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Τί ακριβώς σου είπαν απο το Αλεξάνδρας?Θα μπορούν απλά να σου γράψουν την βεβαίωση για την ΠΗΤ? Και μετά τα χρήματα που υποτίθεται οτι μπαίνουν σε λογαριασμό?Αν ανοίξει το ΙΚΑ σε έναν μήνα όπως μου είπαν απο το Υπουργείο νομίζω οτι προλαβαίνουμε όλες.

Μαριακου θα μου γραψουν την βεβαιωση, θα μου δωσει κ η γυναικολογος ενα χαρτι, θα δωσω στον εργοδότη να τα δει κ μετα μαζι κ με το χαρτι του εργοδοτη θα τα παω στις παροχες στο ικα οι οποίες λειτουργούν κανονικα κ μετα μου βαζουν τα χρηματα.


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριακου θα μου γραψουν την βεβαιωση, θα μου δωσει κ η γυναικολογος ενα χαρτι, θα δωσω στον εργοδότη να τα δει κ μετα μαζι κ με το χαρτι του εργοδοτη θα τα παω στις παροχες στο ικα οι οποίες λειτουργούν κανονικα κ μετα μου βαζουν τα χρηματα.

Οι παροχές λειτουργούν δηλ? Μας δουλεύουν κανονικά.Εμένα νου είπαν οτι αν έχει περάσει η ημερομηνία κάποιας θα εξυπηρετηθεί κανονικά ετεροχρονισμένα.Εγώ με ΠΗΤ 29/5 λογικά περίπου 03/04 βγαίνουν οι 56 ημέρες πρίν.


pregnant-1377147600z4z1389852000z0.png
Link to comment
Share on other sites

Οι παροχές λειτουργούν δηλ? Μας δουλεύουν κανονικά.Εμένα νου είπαν οτι αν έχει περάσει η ημερομηνία κάποιας θα εξυπηρετηθεί κανονικά ετεροχρονισμένα.Εγώ με ΠΗΤ 29/5 λογικά περίπου 03/04 βγαίνουν οι 56 ημέρες πρίν.

Οι παροχες λειτουργουν κανονικότατα! Μονο τα πολυιατρεια εχουν κλεισει!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Πολύ ταλαιπωρία με τον ΕΟΠΥΥ και δεν εχω ιδέα για να σας βοηθήσω.

Εμείς χθες δεν τσικνίσαμε, ούτε καν κρέας, φάγαμε από μία σαλάτα ντάκο ο καθένας μας, η μικρή δημητριακά (αλλά τσίκνισαν στο σχολείο!).

Πολύ ξενέρωτα το ξέρω αλλά ειδικά το βράδυ δεν αντέχω το πολύ φαγητό.

Αριστέα σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες, με βοηθάνε πολύ!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααα!!!

Χάθηκα κι εγώ,αλλά μια οι αρρώστιες, δυο και τρεις και χίλιες δεκατρείς η δουλειά... Περαστικά στις υπόλοιπες αρρωστούλες,πολύ άτιμη αυτή η γρίπη... Η πεθερά μου κόλλησε από την κόρη μου και την πρώτη μέρα της εκδηλώθηκε με λιποθυμία,έκανε μέρες να σηκωθεί από το κρεβατι.

Κάνατε αρκετές ήδη την καμπύλη,ε; Εγώ θα πάω την άλλη Παρασκευή,κι ευτυχώς αυτή τη φορά θα την κάνω με Lucozade και όχι αυτή την αηδία τη γλυκόζη που ήπια στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Πρώτη φορά άκουσα ότι γίνεται και με Lucozade,αλλά καθόλου δε με χάλασε!!!! Αυτό που με ανησυχεί πάντως είναι μη μου βρουν ζάχαρο τσιμπημένο και μου κόψουν τα γλυκά,θα πεθάνω.Οι σοκολάτες δίνουν και παίρνουν...Και πεινάω-πεινάω-πεινάω.ΠΕΙΝΑΩ.

Έχω συσπάσεις και πετρώματα πολλά,ειδικά αν περπατήσω-σκύψω-κουραστώ, έχω αρχίσει να το πιστεύω πια ότι πάλι θα γεννήσω πρόωρα.

Εσείς ρε κορίτσια πώς νιώθετε πχ όταν περπατάτε,σηκώνεστε απο την καρέκλα κλπ;

Το μόνο καλό είναι ότι με έχουν αφήσει προσωρινά οι αυπνίες,τις περιμένω ξανά προς το τελος μάλλον!

Μπαίνουμε 3ο 3μηνο;;;;;Εεεεε;;;

Να ρωτήσω και κάτι άλλο,δεν θυμάμαι αν το έχω ξαναρωτήσει:'εχει ψάξει καμμιά μήπως γιατί ενώ παλιά το επίδομα τοκετού ήταν 900 ευρώ,τώρα οι κλινικές αφαιρούν μόνο γύρω στο 300άρι όταν πας με ΕΟΠΥΥ;


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα κοιλιάς: έχει φουσκώσει αρκετά,αλλά ακόμα δεν έκανα μαύρη γραμμή!! Πάντως για παλιά ρούχα ΟΥΤΕ στη φαντασία μου,είμαι 12 κιλά+ και η περιφέρεια και ο πισινός μου έχει γίνει διπλός από πριν.Δεν μπορώ να με κοιτάζω με το βρακί!!!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...