Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η γιαγια του φορουμ εχει γεννεθλια(fotinipap)


Recommended Posts

μανουλα μου να σε χαιρομαστε να εισαι γερη, δυνατη και ευτυχισμενη.να αποκτησεις πολλα εγγονακια ακομα και δισεγγονα και τρισεγγονα.

να συνεχισεις να μας συμβουλευεις ολες εδω και να βοηθας οπως παντα ολο τον κοσμο που εχει αναγκη.

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΑ

ευχεται και η φωτεινουλα ΧΟΝΙΑ ΠΛΑ ΠΛΑ ΠΛΑ!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κυρία Φωτεινή Να τα Εκατοστήσετε!!!!!!! Ο πιο ζωντανός άνθρωπος στο πάρεντς!!!!!!!!!! Να σας χαίρεται η οικογένειά σας!!

Βίκυ μου να την χαίρεσαι την μαμά σου!!!!!!! Είσαι πολύ τυχερή!!!! Να της δώσεις ένα φιλάκι απο μένα!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου:D:D

να χαιρεστε της οικογενειες σας και συντομα να αποκτησου αδελφακια τα παιδακια σας:D:D

Βικουλινη συντομα ..ωσο αντεχω ακομα;););)

να σας κερασω566674e5fss693vh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βικουλινη συντομα ..ωσο αντεχω ακομα;););)

Nαι ρε Βικάκι, αντε κοπέλα μου, εσύ είσαι δυνατή κοπέλα!!!!!!! Κάνε της ένα δωράκι!!! Η Φωτεινούλα τώρα είναι μεγάλη κοπέλα!

Καλά δεν τα λέω κυρία Φωτεινή? Ευχαριστούμε και για τα γλυκάκια!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Φωτεινή μου να σε χαιρόμαστε και πάνω απο όλα να σε χαίρεται η οικογένεια σου και η εγγονούλα σου!!!!!:D:D:D:D

Χιλιόχρονη και με το ίδιο κέφι έυχομαι;);););)


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nαι ρε Βικάκι, αντε κοπέλα μου, εσύ είσαι δυνατή κοπέλα!!!!!!! Κάνε της ένα δωράκι!!! Η Φωτεινούλα τώρα είναι μεγάλη κοπέλα!

Καλά δεν τα λέω κυρία Φωτεινή? Ευχαριστούμε και για τα γλυκάκια!!!

κατερινακι κατσε καλααααααααα

ευχαριστουμε κοριτσακια μου


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινή μου Χρόνια Πολλά με υγεία!

Να χαίρεσαι την γλυκιά σου εγγονούλα και σύντομα να αποκτήσεις κ άλλα εγγονάκια! Ακούς συμπεθέρα? :D Αντε Βικάκι μου να την χαίρεσαι την μανούλα σου!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν σε γνωρίζω, και μόνο που είσαι Κριός μου λέει πολλά.....!!!! :cool::cool:

Χρόνια πολλά και καλά, να χαίρεσαι και να σε χαίρονται τα παιδιά και τα εγγόνια σου....!!!! :D:D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Serviette_Happy_Birthday_Blumen_Flowerpower.jpg

γλυκια μου Φωτεινη χρονια πολλα και καλα γεματα υγεια ευτυχια αγαπη χαρα!!!!

να χαιρεσαι και να σε χαιρονται οι οικογενεια σου και συντομα ξανα γιαγια ακους βικακι;;;;;;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

καλε λυσαξατε.λετε να το σκεφτω για πιο συντομα?

.

.

.

.

.

.

το σκεφτηκα...με τιποτα.

φοβαμαι καμια διπλη η τριπλη εγκυμοσυνη μη μου κατσει και μετα θα τα μοιρασω για να τα βγαζουμε περα.ασε παραμενω στην αρχικη μου σκεψη,ας μεγαλωσει λιγο ακομα η φωτεινη.δουλευει και η αλλη γιαγια,ποιος θα τα κραταει.

ευχαριστω για τις ευχες ηθελα να πω αλλα τελικα αλλα ειπα χαχαχαεσεις φταιτε,με παρασυρατε,ατιμες φιλεναδες και ξεφυγα απο το θεμα.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...