Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

ΠΡΟΤΑΣΗ/ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!


Recommended Posts

λοιπόν, νομίζω οι Συνεταιρίσμοί μας θα είναι αστικοί, όχι αγροτικοί. Και ειδικότερα ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΌΣ ΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ. (γιατί υπάρχει και ο καταναλωτικός αστικός συνεταιρισμός όπως αυτός που βρήκες Ντεπούλα). όλα αυτά με το νομίζω μπροστά γιατί τώρα τα ψάχνω κι εγώ.

Όμως αυτός που βρήκε η peper ταιριάζει, γιατί δεν καλλιεργούν χωράφια, πολύ καλή θα ήταν μία επικοινωνία με την υπεύθυνη και κυρίως εάν μπορούσε να μας δώσει συμβουλές και να στείλει με ένα fax το καταστατικό τους.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον κοριτσια μου, θα ηθελα να καλωσορισω και να ευχηθω και εγω με την σειρα μου,σε ολες μας καλη συνεργασια και φυσικα καλη επιτυχια ολα θα πανε καλα πιστεψτε με αλλα περισσοτερο πιστεψτε στους εαυτους σας

τα μελη μας ειναι τα παρακατω΄΄

1.depi71

2.Marilyn1

3.Marinaki

4

αντε κοριτσια να βλεπω κιαλλες!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην Θεσ/νίκη!!!!!Καλή συνεργασία κορίτσια μου!!!!

Έβαλα αγγελία εδώ:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2602031#post2602031

Έβαλα αγγελία και εδώ:

http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=8...908475#p908475


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας

Είμαι από Θεσσαλονίκη.. και ευχαρίστως να συμμετάσχω στην προσπάθεια αυτή.

Σίγουρα έχουμε ανάγκη από την αλληλεγγύη και την αλληλουποστήρηξη.

Πέρα από το να φροντίζω παιδάκια , είμαι μαγείρισσα σε συσσίτιο το οποίο συτίζει 180 άτομα!!

Ξέρω πολύ καλά τις ανάγκες που έχει ο κόσμος και είναι ευχάριστο μέσα σε όλη αυτή την αναποδιά που μας χτυπά καθημερινά να υπάρχουν άτομα με τέτοιες ιδέες.

Σε περίπτωση λοιπόν που πιστεύετε πως μπορώ να είμαι κάπου χρήσιμη, θα χαρώ να είμαι μέλος αυτής της ομάδας.

Αρκεί να υπάρχει υπομονή, επιμονή, όρεξη και καλή διάθεση συνεργασίας.


"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ΆνναG μου, συγχαρητήρια για τη δύναμή σου! Καλή συνεργασία, σίγουρα είσαι χρήσιμη, περίμενε οδηγίες...

προς το παρόν έλα στην κλειστη ομάδα εάν θέλεις, και όλα τα κορίτσια της Θεσ/νικης στείλτε π.μ. εάν θέλετε να συμμετάσχετε.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Γειά στα κορίτσια μας,

σήμερα έχουμε 6.30 το απόγευμα την πρώτη μας γενική συνέλευση οι των Αθηνών΄. Αναμείνατε, φιλάκια πολλά!!!!!

Υ.Γ. Μην ξεχάσετε να ελένξετε κάτω από το π.μ. σας την πρόσκληση από την διαχιερίστρια sspyr82, για την κλειστή ομάδα κάι να έρθετε εκεί να τα λέμε


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ:

1.Όσα κορίτσια δεν έχουν λάβει ακόμη πρόσκληση από την διαχειρίστρια μας sspyr82 για την κλειστή ομάδα να της στείλουν π.μ. γιατί κάνω πολλά λάθη (και ζητώ συγνώμη) στη μεταφορά των νικ-ονομάτων σας και γίνεται μπέρδεμα.

2. Έγινε η συνέλευση εχθές, περισσότερα στην κλειστή ομάδα, για να μην τα ξαναγράφω.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...