Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΤΑΣΗ/ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!


Recommended Posts

Προσοχή:

¨Εχει σταλθεί σε όλες σας πρόσκληση από την διαχειρίστρια της κλειστής ομάδας sspyr82 για να έρθειτε εκεί.

Εάν για κάποιο λόγο δεν σας έχει έρθει παρακαλώ στείλτε της π.μ. γιατί γίνονται κάποια λαθάκια με τα νικ σας (από εμένα).


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου, να σας πω ότι ενωνόμαστε με την ομάδα της Θεσσαλονίκης για να είμαστε πιο δυνατές!!!!:

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

1.Katerina71

2.Mariata

3.Ψαράκι

4.Nikoleta25

5.Φωφίκο

6. melany82_01

7. Κωνσταντινακι

8.lucia

9. anna&ch

10. Lena-alice

11. Nianiaro

12. Γνωστή Κ.

13. thomai1979

14. deppie

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)/διαχειρίστρια κλειστής ομάδας

4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)

Μέλη Θεσσαλονίκης

1.depi71

2.Marilyn1

3.Marinaki

4. deny

5. etoiledunord

6. Όλγα (και ο άντρας της για βοηθός)

7. mammiN

8. AnnaG.

9. mmaria7


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

και εγω εντιαφερομαι για το θεμα αν εχει προχορεισει τελικα.

Δεν ξερω αν μπορω να ειμαι χρησιμη αλλα θα προσπαθησω.

Με λενε Ίρα (Ιρίνα), μενω στην 'Ανω Πολη, εχω 2 μικρα παιδια και δεν εργαζομαι τωρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Θα ήθελα να συμμετάσχω και εγω αλλά έχω μπερδευτεί λίγο στο που πρέπει να απευθυνθώ, είμαι απο Θεσσαλονίκη.

Είμαι μηχανικός στο επάγγελμα, ''πιάνει'' το χέρι μου και απο κατασκευές (μπομπονιέρες, διακοσμητικά κλπ) και απο φαγώσιμα και απο γνώση γραφειοκρατίας (δυστυχώς..) και απο στήσιμο ιστοσελίδας και λοιπών social media για προώθηση.

Τέλος, ο πατέρας μου είναι επί σειρά ετών πρόεδρος αστικού συνεταιρισμού και ίσως να μπορούσε να μας δώσει μια κατεύθυνση στα διαδικαστικά.

Το μόνο μου ζήτημα στην παρούσα φάση είναι πως είμαι στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης μου, όμως απο την άλλη είμαι στο σπίτι και μπορώ να κάνω πολύ έρευνα μιας που έχω χρόνο (πάνε και οι δουλειές κατα διαόλου έτσι κι αλλιώς :-) οπότε υπάρχει χρόνος)

υγ Φαντάζομαι πως το γεγονός πως είμαι ελεύθερη επαγγελματίας δεν αποτελεί εμπόδιο στη συμμετοχή μου, σωστά?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία!


2014.png
Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/pages/Μυρτι...918993?fref=ts

Μυρτιά ΚοινΣΕπ

Mια χούφτα μαμάδες με μία πρόταση/ιδέα με μπόλικη αλληλεγγύη, με πολλή εργατικότητα, με περισσό ταλέντο, με αρκετά...πτυχία και ανεργία, αποφασίσαμε να νικήσουμε την κρίση. Η ΜΥΡΤΙΑ Κοιν.Σ.Επ. είναι στα σκαριά κι ετοιμάζεται να σαλπάρει!:-P


Η οικονομική κρίση μας ένωσε. Το www.parentscafe.gr μας στήριξε. Η αγάπη σας μας βοηθάει.

Η ΜΥΡΤΙΑ Κοιν.Σ.Επ. - Α.Μ.Δ00356, παράγει χειροποίητα προϊόντα με αγάπη, με κυριο σκοπό την δημιουργία θέσεων εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία σας!ενδιαφέρομαι κ γω απο Αθηνα αν κ δεν εχω καταλαβει ακριβως!ειμαι νηπιαγωγος κ δεν δουλευω φέτος οποτε έχω αρκετό χρόνο....αν μπορώ να φανω χρησιμη σε κατι πολυ ευχαρίστως!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...