Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ψαχνω καρεκλα φαγητου και αλλα!


Recommended Posts

ψαχνω καρεκλα φαγητου κατα προτιμιση μαρκας

σε καλη κατασταση και σε τιμη μετχειρισμενου παντα!!!

και να μην εχει βγαλει 3-4 παιδια!

να εχει ανακλιση και να προσαρμοζετε στισ διαφορες ηλικιες.

επισεις ψαχνω ποδοσακο απο καροτσι τυπου quinny για τιν ακριβια zia petite star. αλλα μας κανουν οτι εχει 3 ζωναρια. 2 στα πλαγια και ενα αναμεσα απο τα ποδαρακια. ισωσ και liner εαν εχει κανεις.

τελος εαν χαριζετε κατι σε ειδη προικος μωρου κουβερτα σεντονακι μαξιλαρα ...για αγορακι. θα χαρουμε πολυ!

ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω καρεκλα φαγητου που με εχει βαλει μια φιλη να πουλησω, τη δινει 20 ευρω, εχει ολα αυτα που θες αλλα δε θυμαμαι μαρκα, θα δω το βραδυ και θα σου πω...

επίσης, πόσο μωρο είναι το μωρο σας ? :)

Link to comment
Share on other sites

hello! kai euxaristo giat tin apantisi...

o bebis mas einai 9 minon methavrio gia tin akrivia

tha perimeno ne sas giati einai kali i timoula tis kareklas.

euxaristo

Ψαχνεις καρεκλα φαγητου απο αυτες τις ψηλες, ή αυτες που προσαρμοζονται στις δικες μας καρεκλες με ζωνες;


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...