Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

κορίτσια γεια σας....

κική επιτέλους νέο μέλος!!!οι άλλες 2 τσούπρες εξαφανίστηκαν..να μπαίνεις να τα λέμε,γιατί όχι;;;να χαίρεσαι το μωράκι σου..εμένα η μπουμπού μου είναι 11 μηνών..από εδώ είσαι;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλησπερα!σας παρακαλω, χρειαζομαι τις συμβουλες σας!

ειμαι η βιβη 32 χρονων και εχω τρια αγορακια 9.5, 4 ,2.5 χρονων.

ειμαι απο αθηνα διοριστηκα ομως το νοεμβρη αλεξανδρουπολη(εκπαιδευση)!ανεβηκα έκανα τα χαρτια μου και ξαναγυρισα με το ιδιο εισιτηριο που λενε, γιατι πηρα την αδεια ανατροφης και φετος ειμαι αθηνα! πιστευα οτι θα παρω μεταθεση του χρονου, αλλωστε έχω και πολλα

μορια λογω παιδιων .Για να μη σας ζαλιζω με πολλες λεπτομερειες με το νεο πολυνομοσχεδιο της διαμαντοπουλου αλλαζουν πολλα και μπορει να χρειαστει να μεινω δυο χρονια ακομη αλεξανδρουπολη!(ουτε στο υπουργειο ξερουν να μου πουν με σιγουρια,αμαν)

ειμαι σε απογνωση!η δουλεια του αντρα μου ειναι εδω και δε μεταφερεται!νε ανεβω μονη μου με 3 μικρα παιδια δεν ξερω αν θα τα βγαλω περα, να ρθει κι ο αντρας μου μαζι ,όταν γυρισουμε τι θα βρει να κανει πισω αν εχει αφησει τη δουλεια του?να αφησω τα παιδια πισω ουτε συζητηση!

αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι αν ερθει τελικα μαζι μου,υπαρχει πιθανοτητα να βρει δουλεια εκει ή υπαρχει μεγάλη ανεργεια?έστω κατι απλο ,ακομη και εργοστασιο που λεει ο λογος ή φυλακας, γιατι αυτο που κανει εδω ειναι εξειδεικευμενο και σιγουρα θα ειναι δυσκολο να το κανει εκει!επισης υπαρχουν δημοτικοι παιδικοι σταθμοι και ποτε γινονται οι αιτησεις?θα μπορω να κανω αιτηση ενω δεν έχω ακομη κατοικια στην αλεξανδρουπολη?

επειτα για να νοικιασω ένα τριαρακι στο κεντρο (ας ειναι και παλιο) σε τι ποσο να υπολογίζω?

κοριτσια σας ευχαριστω απο τωρα,ξερω οτι το καφε ειναι για πιο λαιτ συζητησεις αλλα η βοηθεια σας θα μου ειναι πολυτιμη!

κορίτσι εδώ τα λέμε όλα...δεν έχειλάιτ...ότι μας απασχολεί καλό είναι να τολέμε..λοιπόν....διαμέρισμα και τιμές δεν ξέρω γιατί μένω στο σπίτι του άντρα μου και δεν νοίκιασα εδώ...ανεργία υπάρχει παντού..ίσως σαν οδηγός κάπου..δεν ξέρω..παιδικοί υπάρχουν με μια βεβαίωση από το σχολείο σου θα βοηθούσε νομίζω για να δείξεις ότι θα μένεις εδώ,αλλά με 3 παιδιά θα σαλτάρεις κορίτσι μου....αιτήσεις ...πήρα τηλ μια φίλη δεν το σηκώνει..θα σε πω μόλις μάθω


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια!!!!!εδω ειμαι κι εγω,απλα τωρα που εφτιαξε ο καιρος βολταρουμε συνεχεια!ξεκιναω κ δουλεια σιγα σιγα:mad::twisted:.

η μικρη καθε μερα μας τρελαινει με νεα καμωματα.βαφτιστηκαμε κιολας και τωρα ειναι κ επισημα Μυρσινη.

vivikk απο 2 φιλους που νοικιαζουν θα σου πω τιμες.o ενας νοικιαζει διαμερισμα με 2 δωματια στην περιοχη κατω απο τις γραμμες του τρενου(που θεωρειται απο τις καλες πλεον)και δινει 380 και το αλλο ζευγαρι με τρια δωματια σε καλη παλι περιοχη κ δινουν 500 ή 550.να ξερεις οτι η περιοχη του Αγ. Βασιλειου ειναι απο τις πολυ ακριβες.βεβαια οι περιοχες που σου λεω δεν ειναι κεντρο κεντρο.σε ποιο σχολειο θα εισαι,ξερεις?αλλωστε οι αποστασεις στην πολη ειναι μηδαμινες σε σχεση με την Αθηνα και οι μετακινησεις πολυ πιο ευκολες.οσο για δουλεια,εχει καποια εργοστασια.γιατι δεν κανετε μια αναγνωριση για τις δουλειες που προσφερονται κ μετα να αποφασισετε?συγνωμη που εγραψα πολλα.αν θελησεις κατι ρωτα μηπως βοηθησουμε:D


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!δεν ξερω καθολου τις περιοχες,τι περιοχη ειναι στο παλιο νοσοκομειο,δημητρος? εκει ειναι το γραφειο β βαθμιας εκπαιδευσης και αν ειναι καπου εκει κοντα πρεπει να βρω.Με εχουν τοποθετησει προσωρινα στο τριτο λυκειο

που ειναι εκει κοντα που ειναι το μαγαζι του στρατου(πρατηριο), δεν ξερω ομως αν και του χρονου θα ειμαι εκει οποτε καλυτερα κοντα στο γραφειο!Για τα παιδια σταχιοφορινα,οντως θα τρελαθω και με τους τρεις,ισως τελικα να τους αφησω στον αντρα μου και να κατεβαινω απο παρασκευη απογευμα μεχρι κυριακη βραδυ,ετσι βεβαια όλος ο μισθος θα φευγει στα εισιτηρια ,αλλα και τι να κανω? ετσι τουλαχιστον δε θα αλλαξει σχολειο ο μεγαλος ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα αφήσεις τον μεγάλο στον άντρα σου και θα έχεις τα 2 μικρά εδώ και αν μπορούν θα έρχονται αυτοί..που να τρέχειςμε 3 παιδιά;τα 2 μπορείς να τα έχεις εδώ.η οδός Δήμητρας δεν είναιμέσα στο κέντρο αλλά δεν είναι και άσχημα,εκεί γύρω κάτι θα βρεις..αν αφήσεις και τα 3 ο άντρας σου θα έχει βοήθεια από συγγενή;μαμά ή γιαγιά;ώστε να μην τα χωρίσεις και να πηγαινοέρχεσαι μόνη σου,ίσως έτσι βρεις επιπλωμένη γκαρσονιέρα αρκετά οικονομική αφού δεν ξέρεις τι να κάνεις

τιτίνα να σε ζήσει η Μυρσινούλα..όλο βόλτες ε;;;;χαθήκατε για πολύ καιρό σουρλουλούδες...ελπίζω να είναι και η Γιώτα καλά,εμείς βαφτιζόμαστε 6 Ιουνίου


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

καλημερα....ειχα καιρο να μπω γιατι εκανα το γοργονακι μου προσαρμογη σε παιδικο σταφμο.ειμαι απο κομοτηνη αλλα μενουμε αλεξ/πολη........................εσυ απο που εισαι?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

αχ δεν το πιστεύω...έχουμε χαθεί εντελώς..Κική την βάφτισα ναι...ευχαριστώ πολύ για τις ευχές...ξεκίνησα δουλειά από δω σας γράφω τώρα αν και αργά αλλά δεν κοιμόμαστε εδώ πέρα...και δεν έχω πολύ χρόνο γμτ!!!!θα χαρώ να συνεχίσουμε να τα λάμε πιο συχνά και ίσως να βρεθούμε,κυπάμαι που η Γιώτα και η Τιτίνα χάθηκαν...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

παρουσα!!!!!!γυρισα κ εγω στη δουλεια!!!μαρινα μου χρονια πολλα εστω κ καθυστερημενα!!!σε ποιο τμημα σε βαλανε?

πηγαμε με τη μικρη για μπανιο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ προχθες κ ξετρελλαθηκε.δεν ηθελε να βγει απο το νερο!!!!θα πατε δαικοπες?:cool:φιλια πολλα


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερούδια...ευχαριστώ κορίτσι μου...λοιπόν με βάλανε στην καρδιοχειρουργική μονάδα...δίπλα από τη ΜΕΘ που ήμουν...κι εμείς τρελαμένες με την θάλασσα,αύριο θα πάμε Χαλκιδική για διήμερο..διακοπές δεν θα πάμε όχι...εσείς;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Η καταγωγή μου είναι από Αλεξανδρούπολη και καθώς θα βρίσκομαι εδώ όλο τον Αυγουστο θα χρειαστώ την βοήθειά σας σε κάτι.

Είμαι έγκυος και θα ήθελα να κάνω ένα υπερηχοράφημα εδώ στην πόλη. Ο γιατρός που με παρακολουθεί είναι στην Αθήνα αλλά εδώ είμαι για διακοπές στο πατρικό μου.

Που να πάω; Σε ποιον γιατρό; Από ότι έχω ακούσει κανείς γυναικολόγος εδώ δεν εχει σύμβαση με ταμεία, αληθεύει; Πόσο κοστίζει ένα υπερηχογράφημα περίπου;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εγω μενω Διδυμοτειχο αλλα οταν ρωτησα για γιατρο σην Αλεξπολη μου ειπαν για καποιο Σταθοπουλο ή Σπαθοπουλο,δε θυμαμαι ακριβως.επισης ξερω οτι καλος εινια κ καποιος Καραμανιδης.παντως μεχρι στιγμης δεν πηγα σε κανεναν.νομιζω οτι ο υπερηχος κοστιζει γυρω στα 50Ε(δεδομενα Θεσσαλονικης,οπου ξερω σιγουρα:wink:).με το καλο ευχομαι να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...