Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Η καταγωγή μου είναι από Αλεξανδρούπολη και καθώς θα βρίσκομαι εδώ όλο τον Αυγουστο θα χρειαστώ την βοήθειά σας σε κάτι.

Είμαι έγκυος και θα ήθελα να κάνω ένα υπερηχοράφημα εδώ στην πόλη. Ο γιατρός που με παρακολουθεί είναι στην Αθήνα αλλά εδώ είμαι για διακοπές στο πατρικό μου.

Που να πάω; Σε ποιον γιατρό; Από ότι έχω ακούσει κανείς γυναικολόγος εδώ δεν εχει σύμβαση με ταμεία, αληθεύει; Πόσο κοστίζει ένα υπερηχογράφημα περίπου;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Για τέτοιους υπερήχους κορυφή είναι η Τσικρικώνη Ιζαμπέλα. Πολύ σχολαστική η ίδια και πολύ καλό το μηχάνημά της. Να φανταστείς εγώ πήγα 2 φορές στον 7ο μήνα και μου έκανε και τις 2 φορές αναλυτικότατη εξέταση, σαν τη β-επιπέδου...χωρίς εννοείται να τη χρεώσει έξτρα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εγω μενω Διδυμοτειχο αλλα οταν ρωτησα για γιατρο σην Αλεξπολη μου ειπαν για καποιο Σταθοπουλο ή Σπαθοπουλο,δε θυμαμαι ακριβως.επισης ξερω οτι καλος εινια κ καποιος Καραμανιδης.παντως μεχρι στιγμης δεν πηγα σε κανεναν.νομιζω οτι ο υπερηχος κοστιζει γυρω στα 50Ε(δεδομενα Θεσσαλονικης,οπου ξερω σιγουρα:wink:).με το καλο ευχομαι να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια

Σπαθόπουλος λέγεται αλλά γίνεται της πόπης εκεί..

ο καραμανίδης είναι στο νοσοκομείο

έξω είναι και η Τσικρικώνη καλή στο hondos κοντά είναι αυτή αλλά και ο Βασάρας...για σύμβαση δεν ξέρω τι παίζει,εγώ έχω δημοσίου και όταν πάω πληρώνω κανονικά και μετά κάνω δαπάνη στο ταμείο και με στέλνουν πίσω τα χρήματα...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ)Κ ΕΞΩ ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟΝ ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΕΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΤΟΥ..............ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΛΝΡΤΕ ΠΑΙΔΙΚΟ?ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 1 / 09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΙΔΙΚΟ....ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ............ΑΧ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΜΟΥ........ΠΟΛΥ ΔΑΚΡΥ.....ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ....ΒΕΒΑΙΑ ΚΛΑΙΜΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ........ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Link to comment
Share on other sites

εμείς ούτε κλάμματα ούτε τίποτα...τρελαμένη η δικιά μου και έρχεται και πέφτει ξερή από την κούραση

Ε ΝΑΙ...ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΦΙΛΕΣ...ΤΡΕΛΛΑ ΣΚΕΤΗ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ Κ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΕΦΙΑ,Κ ΕΤΣΙ ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΧΟΛΕΙΟ....ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ Κ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΤΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΜΕ Κ ΣΑΒΒΑΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΑΝΥΦΑΚΙ....ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΙΩΣΕΙΣ.....ΦΙΛΙΑ.....

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalimera ti kanete???ithela na sas rotiso gennise kamia ston karamanidi????

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΑΝΤΗΙ!!!! Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΜΑΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ....ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΑΠΕΒΑΛΑ!!:cry:


as1csQN0g410030MDM3ODEwc3wxNTA3NTZzfFdlIGFyZSBtYXJyaWVk.gif

0R6xp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΓΚΩΤΟ....Ο ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΗ 2 ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗΣ ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙ ΙΚ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ...ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΝΩΔΥΝΟ ΤΟΚΕΤΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚ.ΓΝΩΡΙΣΑ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ,ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ...ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ Κ ΣΤΟ 2 ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ...ΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ....3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ....Κ ΤΟΜΗ?ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ...Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΑΛΙ Σ ΑΥΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...