Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

η φωτογραφια ειναι πολυ ουδετερη και δε μπορουσα να καταλαβω αν ειναι αγορι η κοριτσι στην τυχη ρωτησα...sorry.εγω ειμαι απο πιο βορεια του νομου ο αντρας μου απο βεροια και εδω και 1,5 χρονο εχουμε μεταθεση αλεξ/πολη αλλα ελπιζουμε να μεινουμε οσο περισσοτερο γινεται,μας αρεσει πολυ η πολη και αγορασαμε και σπιτι οποτε θα το τραβηξουμε οσο παει.εχεις καιρο που εισαι εδω?΄πως σου φαινεται η πολη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

από Βέροια έχω μια φίλη και συνάδελφο και ο άντρας της είναι στρατιωτικός κι αυτός από Βέροια,έχει ένα αγοράκι...δεν πειράζει βρε σιγά...είναι εύκολο να μπερδευτούμε όταν είναι μικρά..με τον καλό μου είχαμε σχέση εξ αποστάσεως οπότε πηγαινοερχόμουν,μόνιμα είμαι 4 χρόνια και κάτι..κάλά είναι για οικογένεια και για καθημερινότητα λόγω μικρών αποστάσεων αν και μερικές φορές βαριέμαι αλλά αυτό γίνεται παντού..τι κακό κι αυτό με τις μεταθέσεις!!!!!!καλορίζικο το σπιτάκι σας!!!!που μένετε;;;εγώ Αγ.Ελευθέριο


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε πολυ.εχει αρκετο κοσμο απο βεροια εδω οταν...βγουμε βρισκουμε και καινουριο γνωστο.ο χειμωνας ειναι λιγο βαρετος εδω το καλοκαιρι ειναι πιο ευχαριστο.αυτες οι μεταθεσεις αν δεν υπηρχαν,πολλοι θα ηταν ικανοποιημενοι.δε πειραζει καποιος πρεπει να το περασει κ αυτο κ ετυχε να ειμαστε εμεις...στο κεγε μενουμε σχετικα κοντα ειμαστε.τι ηλικια εχεις?εγω 26.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...29 είμαι..σε ρίχνω 3 χρονάκια..αυτό που με τσατίζει είναι που πολλοί είναι από παραμεθώριο και τους στέλνουν αλλού..και έξοδα,μάζευε,άπλωνε..ναι κντά είμαστε.δουλεύεις;τα παιδάκια σου ήσυχα;εμένα με τεντώνει..ποιον γιατρό είχες;Κουτλάκη εγώ


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρωινη πρωινη καθε μερα βλεπω .τι ωρα σε ξυπναει η ζουζουνα?ενα κοριτσακι εχω αλλα ειναι πολυ ησυχη, κοιμαται ολο το βραδυ ,τρωει καλα, καθολου γκρινιαρα,σα πετρα ειναι οπου την αφησω καθεται.ελπιζω ετσι να συνεχισουμε.την τελευταια εβδομαδα πρεπει να την ενοχλουν τα ουλα της(δεν εχουμε ακομη δοντια)και νευριαζει λιγο.φτου μη τη ματιασω ,δεν εχω παραπονο.δουλευω ειμαι στρ.νοσοκομα διοριστικα το 2007 αλλα τωρα εχω αδεια κυησεως μεχρι το μαιο.εσυ?γιατρο ειχα το βασαρα εξω(πολυ καλος)και στο νοσοκομειο που γεννησα ειχα το νικολαου.και για την κουτλακη ακουσα πολυ καλα λογια αλλα εχει και πολυ κοσμο.το βαφτισες το μωρακι σου?εγω τωρα κοιταω μπομπο κτλ και λεμε τελος φεβρουαριου αρχες μαρτη να τη βαφτισουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συν'αδελφοι καλέ...εγώ στο νοσοκομείο...διορίστηκα 2006.κι εγώ έξω τον Βασάρα είχα..τυχερή είσαι με τέτοιο ήσυχο μωρό..εμένα ξυπνάει συνέχεια και χτυπιέται..τον ξέρω τον Νικολάου...βασικά μερικές φορές είναι τι θα τύχει...τεσπα.

Ιούνιο θα την βαφτίσω Χριστίνα_Αγάπη,εσείς;σιγά σιγά πρέπει κι εγώ να κοιτάω τέτοια..


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο ονομα.το χριστινα αρεσει πολυ στον αντρα μου.εγω λεω για τελος φεβρουαριου αρχες μαρτη.κατερινα θα την πουμε στη μαμα του αντρα μου.για το νικολαου ειναι θεμα τυχης πως θα ειναι.εγω μαλλον τον πετυχα στις καλες του.αλλα θα μπορουσε να ναι και καλυτερα...νοσοκομα κ εσυ εεε?πολυ δουλεια εχει το πολιτικο νοσοκομειο και αρκετες βαρδιες.δουλεψα το 2004 με stage στην αιματολογικη και νεφρολογικη του νοσοκομειου.ποτε επιστρφεις στη δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σταχιοφορινα.τι κανετε?εμεις θα φυγουμε βεροια μεχρι τριτη και τη τεταρτη θα παμε αθηνα.θα χαθουμε για λιγο αλλα μολις επιστεψω θα τα ξαναπουμε.ισως προλαβω να κλεισω και οτι χρειαζεται για βαφτιση και θα σου πω τα νεα μου

Link to comment
Share on other sites

καλά να περάσετε...ήταν να πάμε θεσ/νικη αλλά με τους γεωργούς τοαναβάλλαμε.Ιούνιο επιστρέφω..καλά να περάσετε.ωραίο το Κατερίνα..Χρυσή είναι η μάνα του άντρα μου από κει το Χριστίνα αν και δεν είναι το ίδιο,Αγάπη το θέλω εγώ..έχει πολλές βάρδιες ναι,εγώ είμαι στη ΜΕΘ ΤΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΉ..περιμένω νέα


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι και παλι.αφου τελειωσαν οι διακοπες μας ξανα στο σπιτακι μας.περασαμε πολυ ωραια και κανονισαμε και τη βαφτιση της μπεμπας.ο δρομος για βεροια ηταν λιγο ταλαιπωρια με τους αγροτες στην αθηνα ευτυχως πηγαμε αεροπορικως.σταχιοφορινα εσυ πως περνας?η μπεμπα σου καλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαίρομαι που περάσατε καλά..καλά κι εμείς...με τα κρύα κλειστήκαμε μέσα...θέλαμενα πάμε Θεσ/νικη αλλά για να μην ταλαιπωρηθούμε το ακυρώσαμε.χτες το πρωί βγήκαμε και σήμερα και λίγο ξεσκάσαμε..είμαστε σε φάση αποθηλασμού..προς το παρόν δεν πίνει το ξένο αλλά καταφέραμε να κοιμάται χωρίς στήθος...αλλά βάζει το δάχτυλο να πιπιλίσει..μπομπό και προσκλητήρια κλείσατε;η βάφτιση Βέροια ή εδώ;κι εγώ αποφάσισα..θα πάρω από το χαμόγελο του παιδιού μέχρι τέλη Φεβρουαρίου θα τα τακτοποιήσω


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

θελει υπομονη ο αποθηλασμος εγω ευτυχως δεν ειχα δυσκολετει πολυ γιατι απο μονη της δεν καθοταν να θηλασει και δε χορταινε κ ετσι γλυκαθηκε με το ξενο.εκλεισα μπομπο και προσκλητηρια απο το ναρλη στην καβαλα αρκετα καλες τιμες και πολλα σχεδια.στη βεροια θα γινει η βαφτιση στις 7 μαρτη.εσεις για που λετε?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!τι βροχή....είναι γνωστός ο Ναρλής έχει και site!!!!ωραία με το καλό κορίτσι μου.. όσο πιο μεγάλα τόσο πιο δύσκολο που κατλαβαίνουν!!εμείς στον Αγ.Κυπριανό θα κάνουμε την βάφτιση 6 Ιουνίου..πρέπει να βρούμε και φόρεμα!!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

μεσα απο το forum τον βρηκα το ναρλη και οπως ανεβαιναμε απο βεροια σταματησαμε καβαλα και παραγγειλαμε τα σχετικα.οσο για το φορεμα το ταξιδακι στην αθηνα βοηθησε να βρω αυτο που ηθελα και για μενα και για τη μπεμπα.χαλια ο καιρος σημερα και απο αυριο χειροτερευει.εχετε βγαλει κανενα δοντακι?εμεις οχι ακομη αν και εχει πολλα σαλακια αλλα δοντι πουθενα.με τον αποθηλασμο πως πατε?

Link to comment
Share on other sites

πολλές κοπέλες έχουν πάρει από εκεί και είναι ευχαριστημένες όπως διάβασες..δοντάκι ακόμη δεν έχουμε,τα κάτω έχουν σχηματιστεί φαίνονται 2 γραμμούλες αλλά η παιδίατρος που πήγαμε το πρωί χτες είπε έχει ακόμη βέβαια το χέρι το βάζουμε μέσα και τριβόμαστε όπως και την κουβέρτα..θα περιμένουμε..με τον αποθηλασμό έτσι και γιουβέτσι!!!πήραμε άλλο γάλα ήπιε χτες 40ml,θα δούμε,της έδωσα και δικό μου και μετά ακούστηκε γρρρ το στομαχάκι της..δεν θα της δώσω άλλο για να μάθει να πίνει το ξένο άλλωστε τοδικό μου έχει μειωθεί αρκετά...πολύ κρύο πάλι γμτ..πάλι μέσα κλεισμένα τα μωρά μας!!!το βράδυ έχω έξοδο στο σαν παραμύθι,θα κόψουμε πίτα με συναδέλφους νωρίς θα γίνει και θα είναι η πρώτη έξοδος χωρίς το μωρό..θα ξεδώσω λίγο..εσένα η δικιά σου δεν κάνει τσαλίμια ε;;είναι βολικό μωράκι..πολύ ωραία...άσχετο..αφού βρήκες και ρούχα είσαι μια χαρά...

δεν μου λες;το 2009 δικαιούσαι άδεια;θα πάρεις;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...