Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσαρο απαιτητικο και με αποψη απο την κοιλια ακομα!!!!!!!!!!!οντως καλυτερες τιμες πουθενα.και μενα η νονα θα παρει τα ρουχακια,απλα ειδα ενα φορεμετακι που μου αρεσε πολυ και λεω να της το παρω για να την παω μ'αυτο στην εκκλησια.ποσο γεννηθηκε η δικια σου? το μωρακι μου ηταν 2760 μονο.θηλαζες η' μπουκαλι?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

με ξεμεσιασε λιγο αλλα χαλαλι της.γεννηθηκε 3.150 καιγια δυο μηνες θηλαζαμε αποκλειστικα μετα αρχισε να γκρινιαζει (μαλλον δεν της αρκουσε)και εδινα συμπληρωμα για μισο μηνα και μετα αρχισε ξενο γαλα αποκλειστικα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερούδια...καλά έπαθα πλάκα με την μικρή..ήπιε 240ml γάλα σήμερα και ήθελε κιάλλοαλλά δεν της έδωσα..κοιμάται 2ώρες χωρίς να ξυπνήσει..λέτε να έγινε θαύμα;

τα ρουχαλάκια η νονά τα παίρνει,σταυρό,εκκλησία αυτά νομίζω

τιτινα πως θα την πείτε;εμένα γεννήθηκε 2920...καθόλου δεν ζορίστηκα 2 σπρωξίματα και τσουπ έσκασε μύτη


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα απο το ασπρο Διδυμοτειχο!!!!τα νευρα μου.ο αντρουλης μου φοβαται να οδηγησω ως την Ορεστιαδα,οποτε παει το εμβολιο και σημερα και το εχω ηδη καθυστερησει 1 βδομαδα.

Μυρσινη θα την πουμε την μικρη και η βαπτιση θα γινει τον Απριλη στη Θεσσαλονικη


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα τιτινα.εχει πολυ χιονι?εμεις σχεδιαζουμε να ανεβουμε το 3ημερο και ελπιζω να χει καλυτερο καιρο.σημερα πηγαμε στο παιδιατρο ειμαστε 10600 και 72.5 ποντους.παμε για το next top model.....μας ειπε να αρχισουμε και κρεατοχορτοσουπα σιγα σιγα.καναμε και εμβολιο και ελπιζω να μην ειναι γκρινιαρα.για το εμβολιο μονο μπορεις να την πας και στο νοσοκομειο διδ/χου(εχει παιδιατρο) η στο πικπα αν ανχωνεσαι που καθυστερησε λιγο και δεν καλυτερεψει ο καιρος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα..πολύ ωραίο όνομα!!!!!με το καλό η βάφτιση σας!!!δίκιο έχει ο άντρας σου που φοβάται!!!δεν μπορείτε να πάτε μαζί απόγευμα;θα σε έλεγα να έρθεις εδώ αλλά πέφτει μακριά..το τικεράκι σου δεν φαίνεται..να αντιγράψεις αυτό που λεει για bbcode,εμείς βγήκαμε λίγο βολτίτσα και ντυθήκαμε πολύ καλά μην κρυώσουμε πάλι..έριξε έναν ύπνο η μικρή..και τώρα πάλι κοιμάται..ευτυχώς γιατί πέθανα σήμερα..φασίνα φαγητά κλπ..έχω και σίδερο της μικρής αλλά το απόγευμα ή αύριο!!!ουφ...αν κουβαλάς συνέχεια το μωρό και για μένα το λέω εννοείται θα ξεμεσιαστείς..σημειωτέον δεν έχω ασανσέρ και μένω 3ο


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα εβγαλε ηλιο και τα ελιωσε οποτε πηγαμε στη γιατρο.ειμαστε 67cm και 6710.μινιατουριτσες ειμαστε.απο αυριο θα φαμε και ζυμαρικα!ολε!!!!!!!!!!λες να βαλουμε τωρα κανενα γραμμαριο τωρα?κοιτουσε η μικρη εξω απο το παραθυρο μες τη χαρα.πηγαμε και στα κουκου και τα σηκωσαμε γιατι ο συνδυασμος χαζομαμας + χαζογιαγιας ειναι θανατηφορος:P


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια απο το μεσημερι τωρα ξανακαθισα και ειμαι ενα πτωμα.που να παω και στη δουλεια,πως θα τα καταφερνω δε ξερω.τιτινα συμφωνω με τη σταχιοφορινα πολυ ωραιο ονομα.απο γιαγια η δικη σας επιλογη?φανταζομαι τι εγινε στα κου κου...αφησατε θυματα πισω σας????

σταχιοφορινα ευτυχως που ειναι και ψηλη γιατι με τοσα κιλακια θα εμοιαζε με κεφτεδακι....ασε που η πεθερα μου ειναι1.50 και ευχομαι να μη της μοιασει στο υψος...

Link to comment
Share on other sites

αχ..κιεγώ πριν καμμιά ώρα ξεμπέρδεψα...άντε καλέ..κουκλάρα θα γίνει.

όταν γυρίσουμε στην δουλειά δεν ξέρω τι θα κάνουμε...ο χρόνος δεν φτάνει πάντως

γάμο κάνατε;εγώ πολιτικό μόνο και έτσι θα μείνω...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια και παλι.το ονομα ειναι της πεθερας μου.γαμο καναμε και πολιτικο και θρησκευτικο πριν απο 2+κατι χρονια.γιατι να μην κανετε θρησκευτικο?εμεις παντως τον γλεντησαμε το γαμο μας!!!!! περισσεψανε κατι πραγματακια στα κουκου για την επομενη εξορμηση.θα ανεβειτε προς τα εδω για το τριημερο?καλο βραδυ κ καλη ξεκουραση


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

θα πάμε Θεσ/νικη το τριήμερο επιτέλους..δεν θα κάνουμε για πολλούς λόγους γάμο...απλά εγώ σπάστηκα άσχημα και ξενέρωσα!!!!το κακό ξεκινάει από τον καλό μου που δεν έπαιρνε απόφαση να παντρευτούμε,έπειτα του είπα ή θα κάνουμε παιδί ή άντε γεια..μένω έγκυος και λέμε όλα μαζί του χρόνου αλλά κάναμε και πολιτικό για το τυπικό..εγώ θέλω να γίνει θεσ/νικη ο γάμος του λέω καλά;καλά...λέω στην μάνα μου να δει ημερομηνία..ο δε καλός μου λέει..ας δουν και να μην κλείσουν να δούμε αν έχει..δεν θα παίζουμε λέω..θα πάνε να κλείσουν..όταν ήρθε η μάνα μου της λέω αν είναι κατέβα κάτω και συννενοηθείτε για γλέντια κλπ..αυτό χαζομάρα μου γιατί ο αντρούλης δεν ανέφερε τπτ σε πεθερά και εκείνη έγινε κόκκινη σαν πατζάρι λέει η μάνα μου..καλά εκεί θα γίνει ο γάμος;;ο μπαμπάς του άντρα μου είναι σε καροτσάκι...και πως θα έρθει ο άντρας μου;;τεσπα εγώ τα πήρα και λέω δεν κάνω τπτ..αν είναι να κάθομαι να μιλάω και να ξαναμιλάω άστο..κρίμα βέβαια με πονάει πολύ αλλά ρε κορίτσια με γυρνάει το μυαλό...άντε να μην τα σκέφτομαι!!!!


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια..νυστάζω πολύ σήμερα..η μικρή ξύπνησε στις 4 και στις και πεινούσε..την τάισα αλλά μετά ο ύπνος μου έφυγε..άστα να πάνε..εσείς πως είστε;ετοιμάζω βαλίτσες γιατί Παρασκευή πάω Σαλόνικαααααααα!!!!!!3μερο τι θα κάνετε;


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...