Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Ενεργειακά πιστοποιητικά & ανακαινήσεις- Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Είμαι Αρχιτέκτονας Μηχανικός και αναλαμβάνω μελέτες άδειες - τακτοποιήσεις αυθαιρεσιών και ανακαινίσεις.

Επιπλέον μετά από τη σχετική εκπαίδευση είμαι μέλος του Μητρώου Μόνιμων Ενεργειακών Επιθεωρητών και εκδίδω ενεργειακά πιστοποιητικά (απαραίτητα για ενοικοίαση - πώληση ακινήτου ή ένταξη στο πρόγραμμα 'Εξοικονομώ κατ οίκον'

Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου για κάθε απορία ή για να συζήτήσουμε ιδέες και λύσεις για το χώρο σας.

email : energy.crt(at)gmail.com

η με προσωπικό μήνυμα εδώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...