Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Προς fistikaki: Πρόταση σοβαρή!!


Recommended Posts

βρε Αλκυων μηπως να καναμε ενα διαγωνισμο για την καλυτερη νυφη;

ξερεις εσυ απο αυτα.και την καλυτερη θα την δωσουμε στο φυστικακι........δικαια πραγματα.Να εχει λιγο σασπενσ το θεμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντρα?! Πφφφφ!!

Τι να τον κάνουμε τον άντρα!! Κοτζάμ γυναίκες!! με τα όλα μας! :P

Όσο για διαγωνισμό νύφης ΔΕΝ ΚΑΝΩ!! Το φυστικάκι είναι ΔΙ-ΚΟ ΜΟΥ και μόνο ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!! Θέλω να τρώω φυστίκι κελυφωτό!! Και δεν το δίνω σε κανέναν!! Είμαι μοναχοφαγού! Μμ! :lol:

Αν θέλετε συμβιβάζομαι με πολλά παρανυφάκια!

Ρε φυστίκι.... βάλε λίγο eye liner.... να σου τονίσει τις βλεφαρίδες! Και λίγο η δαντελίτσα στο νυφικό.... τι θα έλεγες να το έπερνες σε ροζ ή γαλάζιο;; Κατά τα άλλα, να μου συστήσεις την κομμώτριά σου!! Πρέπει να είναι πεπειραμένη... ειδικά στην περμαναντ!!

Link to comment
Share on other sites

Μη στενοχωριέσαι alcyon αν δεν σε θέλει το fistikaki. Αν περιμένεις λίγο (καμμιά τριανταρία χρόνια, μη φανταστείς...) θα σε παντρέψω με τον Ευριπίδη.

Βάζω υποψηφιότητα για το ρόλο της "θανάσιμης" ;)


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι μεταμόρφωση είναι αυτή?!! WOW !!! Στο φουστάνο πήγες? Και σου έκανε λιπο-γέμισμα??! Να μην πω για το ύψος.... κολώνα του σπιτιού μου! :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Το πορτοκαλί "γάντι".... όλα τα λεφτά!!!

DEMS..... σε υιοθετώ για πεθερά. Ποιανού πεθερά θα είσαι? Δική μου ή του φυστικίου... :lol:

Link to comment
Share on other sites

DEMS... Αν περιμένω καμιά 30αριά χρόνια θα είμαι κάπως έτσι:

Young-Groom-Old-Bride--18548.jpg

Είσαι σίγουρη πως ο Ευριπίδης θα με θέλει τότε;;;;

Άσε που το φυστικάκι το βλέπω να κάνει πρόβα νυφικού άρα...... είπε (?!) ναι.... (!!!)

Link to comment
Share on other sites

DEMS..... σε υιοθετώ για πεθερά. Ποιανού πεθερά θα είσαι? Δική μου ή του φυστικίου... :lol:

Δεν έχω πρόβλημα, βρείτε τα μεταξύ σας.

DEMS... Αν περιμένω καμιά 30αριά χρόνια θα είμαι κάπως έτσι:

Young-Groom-Old-Bride--18548.jpg

Είσαι σίγουρη πως ο Ευριπίδης θα με θέλει τότε;;;;

Ό,τι του πει η μαμά του θα κάνει :mrgreen: Άλλωστε με τέτοια προίκα (δασική έκταση με γαϊδουράγκαθα κλπ.) τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες.

etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τελικά τι έγινε παντρευτήκατε ??? !! alkyon δεν θελω να στο χαλάσω αλλα πειρε το αυτι μου οτι ξενοκοιτάει ενα ουφο η καλη σου ...! να το κοιταξεις εγ βεβαια της αρνήθηκα να το ξερεις ... τα χω με αλλη ... :):):)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...