Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Κοριτσιαααααααααα!!!!Η Νικελ ειναι εγκυοοοοος!!!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ honey μου!!!!! :-D Καλέ τι φάτσα είναι αυτή???? Να σου ζήσει γλυκιά μου!!! Ναι, αν όλα πάνε καλά, τοξοτάκι θα βγει σαν τη μαμα του!!! :D

Χαπάκι η πρώτη βγήκε 1103!! Εντωμεταξύ επειδή είχα μείνει άφωνη μου λέει μικροβιολόγος "Το θέλετε, ε??" :lol:

πολυ καλη η χοριακουλα σου....αντε με το καλο...και οταν σου ειπε αυτο δεν της εσπασες τη μουρη..χαχαχα...

μπραβο κουκλιτσα μου...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστώ πολύ χαπάκιιιιι μου!!!!!!

κι εσύ με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!!! :-D

Κάτι άλλο: Πειράζει να πω ότι μέχρι να κάνω τον πρώτο υπέρηχο είμαι ακόμα συγκρατημένη;;; :roll:

Μη με βρίσετε ομαδικά παρακαλώ πολύ, αναθέστε σε κάποια από εσας αν θέλετε να με βρίσει, ώστε να τα ακούσω μόνο μία φορά!! :tongue::lol:

ο μονος λογος για τον οποιο αξιζει να εισαι συγκρατημενη ειναι για το αν τα μωρακια σου ειναι ενα....δυο....ή....και τρια!!!χαχαχαχα!!Εμ με τετοια χοριακη!!!Οσο για το βρισιμο....ετοιμαζω λιστα...:) :) :)

(((((((((((((μπουμπου μου))))))))))))))))))))))))


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι μου μου γλυκό!!!!!!!!!!!~!!!!!!!!!~!!!!!!!!:-D:-D:-D

καποιο πουλάκι μου το σφύριξε....χτες, ονοματα δε λέω θα με μαλώσει

κ ειλικρινά σου μιλάω ανατρίχιασα εκεινη την ωρα!!!!!!!!

δε μποιρείς να φανταστείς πόσο πόσο πόσο πολύ χάρηκα!!!!!!!

σου αξιζε κοπέλα, αργησε αλλα σου άξιζε!!!!

ΚΑΛΗ, ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!

παρέα θα την περάσουμε κ αυτην την ομορφη περίοδο της ζωής σου που τοσο πολυ περίμενες...είδες έγινε κ αυτό το θαυματάκι:-D


iSaWp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:mrgreen:

οτι να ναι!!!!!!πως τα καταφερα πάλι.............

ουτε αβαταρ εχω , λαθος τικερ εχω, τι σκατα εκανα τη τελευταια φορά που μπηκα, αλλο ηθελα να κανω, οτι να ναι εκανα

καλα....βαριεμαι τωρα θα το αφησω ετσι, δικες μου ειστε δε με παραξηγάτε:cool:


iSaWp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τζωρτζιάκι μου!!!!!!!! :-D Πόσο καιρό έχουμε να τα πούμε?? :-D Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!!

Μαρη ελ εσυ όσο και να με βρίζεις δεν πειράζει!!! :P

σαμπρινάκιιιιιιι μου!!!! καλέ που είσαι εσύ??? :-D

σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! το ξέρω ότι χάρηκες!! :-D

Και νομίζω οτι ξέρω ποιό είναι το σφυριχτό πουλάκι!!! :lol: :lol:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νικελουδιο συγχαρητηρια κοριτσαρα μου!!! τα καταφερες!!! σου ευχομαι να περασεις υπεροχα αυτους τους μηνες της εγυμοσυνης, να το απολαυσεις κ να φερεις στον κοσμο ενα γερο, χαρουμενο κ καλοτυχο μωρακι!!

(μου δινεις πολυ κουραγιο, να παρουμε κ εμεις σειρα απο τις παλιες , λιγες μειναμε!!)


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριαντακι μου δεν μπορείς να φανταστείς πώς εύχομαι και για σένα και για τα υπόλοιπα κοριτσάκια να έρθει γρήγορα ένα μωράκι!!

Κατάλαβα ότι με επιμονή και υπομονή θα έρθει!! Και όπως μου έλεγε και το ελάκι "αν δεν έρθει αυτό το μήνα, θα έρθει τον επόμενο!"

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου πραγματικά να δείτε πολύ σύντομα το +++++++++++++ και βέβαια να πάνε όλα καλά!! :-D :-D :-D


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

nikelaki μου συγχαρητηρια!!!

μου εφτιαξες τη μερα!!!μολις μπηκα και ειδα τα ευχαριστα!!!

να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!!

και οπως ειπε και το nadinaki ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ! ! !


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...