Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Κοριτσιαααααααααα!!!!Η Νικελ ειναι εγκυοοοοος!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάρα σου εύχομαι μια καλή,ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη....

Με το καλό να κρατήσεις το μπεμπέ σου στην αγκαλίτσα....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα τι να πω........Έχω μείνει άλαλη από χαρά...Αν κάποια το άξιζε παραπάνω από όλες μας το μωρό, αυτή είσαι εσύ!!! 2 χρόνια τώρα δεν άκουσα παράπονο από τα χείλη σου, ούτε νευριάζες ούτε τίποτα...Χαμηλών τόνων το νικελούδιο μαςςςςς...Συγχαρητήρια γλυκειά μου....Και στο λέγα μαρή, τώρα κοντοζυγώνεις..;)

Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη (με ναυτίες για να την εμπεδώσεις)...Έναν φυσιολογικό, χωρίς πολλούς πόνους, τοκετό..Και το Κυριότερο ...Ένα υγιέστατο και υπέροχο μωράκι!!!

Καλώς ήρθες στο ταξίδι που δεν τελειώνει ποτέ...Στο ταξίδι της μητρότητας...


zfvrp2.png jMgwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι ευχαριστα νεα!!:lol:

Νικελακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ να εχεις μια φοβερη τρομερη εκπληκτικη τελειομενη εγκυμοσυνη!!!

Η χοριακη σου ειναι τελεια να σκεφτεσαι θετικα και ασε τις χαζομαρες ενταξει?????

Να προσεχεις πολυ πολυ φιλακια πολλα!!!:lol::lol::lol:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Νικελακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!

Εχω τρελαθει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου το ειπε κι εμενα το σφυριχτο πουλακι.....:lol::lol::lol:,γιατι δεν προλαβαινω να μπαινω πλεον...................εχω τρελαθει!!!!!!!!!!!!!

Τι να πρωτο πω.................δεν μπορω να συγκρατισω τα δακρυα μου..(ειναι λιγο και οι ορμονες:lol::lol:)

Οσα συγχαρητηρια και να σου δωσω ,λιγα θα ειναι!!!!!!!

Γλυκο μου κοριτσακι τα καταφερες.........ευχομαι τα καλυτερα.......να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και τελειομηνη.............να κρατησεις με ολη σου την λαχταρα αγκαλια το υπεροχο αγγελουδι σου!!!

Δεν μπορεις να φανταστεις ποοοοοοοοοοοοοοοοσο εχω χαρει!!!!!!

Θελω να πω τοοοοσα πολλα.........αλλα πραγματικα ειμαι τοσο ενθουσιασμενη που δεν μπορω να συγκροτησω την σκεψη μου!!!:lol:

Σου αξιζε οσο τιποτα!!!!!

Εισαι μαχητης............και ο επιμενων, οντως, νικα!!!!!!!!!!!!!

Το ειχα πει .....δεν το ειχα πει.......μπηκε το 10 το καλο!!!!!!!!!!

Ειναι η χρονια μας!!!!!!!:D:D:D:D

Και η χοριακη ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!!!!!

Αν σε ειχα τωρα μπροστα μου,θα σου εδινα ενα τεραστιο φιλι!!!!!!!!!

Σμουτσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!

Τι να πω.....ευχομαι αυτη την χαρα και ευτυχια που νιωθεις τωρα,να ειναι για παντα στην ζωη σου!!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρη μπουμπου......κατι σκεφτηκα τωρα.........επιτηδες αργησες να γκαστρωθεις μου φαινεται........για να τρελλαθουμε ολες απο τη χαρα μας....και να παρεις τα καλυτερα συχαρηκια......χα!σε τσακωσα!!!οχι που θα μου ξεφευγες.........:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Μου το ειπε κι εμενα το σφυριχτο πουλακι.....

παιδια.....αυτο δεν ειναι αστειο αλλο νταξει;;;;;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue:

Εσυ μαρη ποτε πηγες 18;;;;;;;;;;ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γενναμε σε λιγοοοοο!!!!:tongue::tongue::tongue:


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παιδια.....αυτο δεν ειναι αστειο αλλο νταξει;;;;;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue:

Εσυ μαρη ποτε πηγες 18;;;;;;;;;;ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γενναμε σε λιγοοοοο!!!!:tongue::tongue::tongue:

:tongue::tongue::tongue:

Αυτο λεω κι εγω βρε Ελ μου..............ποτε περναει ο καιρος!!!!Αστα.....ουτε ποτε θα γεννησω με το καλο δεν θα καταλαβω!!!:lol::lol::lol:


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρη μπουμπου......κατι σκεφτηκα τωρα.........επιτηδες αργησες να γκαστρωθεις μου φαινεται........για να τρελλαθουμε ολες απο τη χαρα μας....και να παρεις τα καλυτερα συχαρηκια......χα!σε τσακωσα!!!οχι που θα μου ξεφευγες.........:)

:lol::lol::lol::lol::lol:Λεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς???????????????


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue:

Αυτο λεω κι εγω βρε Ελ μου..............ποτε περναει ο καιρος!!!!Αστα.....ουτε ποτε θα γεννησω με το καλο δεν θα καταλαβω!!!:lol::lol::lol:

καλα....αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!μην ανησυχεις ομως...θα σου στειλω μηνυμα να σου το πω!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλα....αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!μην ανησυχεις ομως...θα σου στειλω μηνυμα να σου το πω!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σωστα........αυτα τα νεα τα καλα μονο ενα σφυριχτο πουλακι τα λεει!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Σωστα........αυτα τα νεα τα καλα μονο ενα σφυριχτο πουλακι τα λεει!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αη μαρηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...