Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Ιουλίου 2014!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες σας!!

Είμαι παλιά (σχετικά) στο site, αλλά έπαιζα σε άλλη κατηγορία (Γ Εθνικής=[προσπαθώ να μείνω έγκυος), και εδώ και λίγες μέρες μεταπήδησα σε Β Εθνικής=Είμαι έγκυος, και ήρθα εδώ! (Α Εθνική=είμαι μαμά πλέον) Πώς μου ήρθαν αυτά περί ποδοσφαίρου δεν ξέρω! χαχαχα και να σκεφτείτε ότι το μισώ θανάσιμα!!

Είμαι πολύ πολύ φρέσκια στην παρέα σας, και θα χαρώ να γίνω μέλος της να λέμε τα δικά μας... Μόλις την Δευτέρα που μας πέρασε έκανα την χοριακή μου και από ότι είπε ο μικροβιολόγος και η γυναικολόγος μου είναι πολύ καλό το νούμερο, και σήμερα το απόγευμα θα πάμε με τον καλό μου πρώτη μέρα από τη γιατρό. Δεν έχω ιδέα τί θα κάνουμε σήμερα πάντως αρχίζουν οι οδηγίες...

Από ότι είδα στο ιντερνετ ψάχνοντας επειδή η τελευταία μου αδιαθεσία ήταν 12/10 η μέρα τοκετού είναι εκεί κάπου στα μέσα του Ιούλη!

Και είναι κάτι το οποίο ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει καλά καλά!!

Με το καλό και σε όλες τις υπόλοιπες λοιπόν, να πάρετε το / τα παιδάκια σας αγκαλιά, υγιή, και γερά!!

Φιλιά σε όλες και καλή μας αρχή!:-D

γεια σου ElenaCrete!!!!!!!!!!

είσαι η 2η που φτάνει στο νέο τόπικ!!!!!

και εγώ κάπου εκεί υπολογίζω να γεννήσω μιας και υποθέτουμε ωορρηξία γύρω στις 24/10.....και έχουμε ράντεβου αύριο με τον ντοκ οπότε θα δούμε τι θα μας πει και αυτός!!!!!!

ακόμα να το συνειδητοποιήσεις ε??? ούτε και εγώ:wink::D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σου αστεράκι!!!

Είμαστε τόοοοοσο κοντά ε;;; χιχιχι Εγώ ωορρηξία από ότι υπολόγισα μόνη ήταν κάπου 20 με 22/10 !! Λες να έχουμε παραλαβή την ίδια μέρα;;;;; χαχαχαχα!!!

Αύριο είναι κι εσάς το πρώτο σας ραντεβού;; Εμένα σε λίγες ώρες και είμαι μες στην αγωνία!! Θα είναι η πρώτη μας επίσκεψη και δεν έχω ιδέα τί θα γίνει... Είναι και το πρώτο μας παιδάκι και νιώθω σαν ψάρι έξω από το νερό... Δεν ξέρω πού μου παν τα τέσσερα!!! Το μόνο που έχω κάνει εως τώρα ήταν η χοριακή, που από ότι είπε η γιατρός είναι πολύ καλή. Σήμερα να δούμε τί θα γίνει... Αν είναι η πρώτη σου επίσκεψη κι εσένα η αυριανή, πες μου να σου πω το βραδάκι τί θα αφορά!

Αχχχ χαίρομαι πάρα πολύ που βρήκα μια κοπέλα μέλλουσα μαμά τόσο κοντά στις μέρες εγκυμοσύνης μας!!!

Φιλάκια!! Με το καλό κι εσύ και καλή μας αρχή!! :D

γεια σου ElenaCrete!!!!!!!!!!

είσαι η 2η που φτάνει στο νέο τόπικ!!!!!

και εγώ κάπου εκεί υπολογίζω να γεννήσω μιας και υποθέτουμε ωορρηξία γύρω στις 24/10.....και έχουμε ράντεβου αύριο με τον ντοκ οπότε θα δούμε τι θα μας πει και αυτός!!!!!!

ακόμα να το συνειδητοποιήσεις ε??? ούτε και εγώ:wink::D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

έχω ακόμα ένα αγοράκι που έκλεισε χθες τα 4 οπότε λίγο πολύ θυμάμαι τη διαδικασία;)!!!!

να μην ανησυχείς όλα καλά θα είναι, απλά να ξέρεις ότι το πιο λογικό θα σε εξετάσει κολπικά γιατι δε φαίνονται ακόμα καλα τα πράγματα από την κοιλίτσα!!

άρα έχεις μικρό κύκλο για να έκανες ωορρηξία μεταξύ 20-22 του μήνα σωστά???

αληθεια τι νούμερο ήταν η χοριακή σου???

αν όλα πάνε καλά μαζί θα γεννάμε πάνω κάτω;):D:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

θα περιμένω τα νεάκια σου και σου εύχομαι ολόψυχα να κυλήσουν όλα τέλεια και σε λίγους μήνες να κρατάς ένα μικράκι στην αγκαλίτσα σου!!!!

:):):):)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε! Να σου ζησει λοιπον και με το καλο και στο νεο!

Τελικα καναμε ενδοκολπικο υπερηχο, ειδαμε οτι ολα φαινονται καλως, αν και ειδε ενα μικρο ινωμυωμα λεει αλλα μικρο και δεν μας ανησυχει ( δεν ρωτησα κατι τοτε ημουν αλλου βλεπεις και τωρα ψιλοαγχωνομαι) και κλεισαμε ραντεβου για τις 25 του μηνος που θα δουμε και θα ακουσουμε λογικα... :D ειμαι λιγο χαζεμενη να το πω; Να το πω! Νομιζα πως μου εκανε κανεις πλακα κι ας εβλεπα στον υπερηχο το σακουλακι!

Την χοριακη την εκανα την εκτη μερα καθυστερησης με 1416.2 μοναδες... Και ναι ο κυκλος ειναι περιπου 25 ημερων.

Καλη επιτυχια και στα δικα αυριο!:D

έχω ακόμα ένα αγοράκι που έκλεισε χθες τα 4 οπότε λίγο πολύ θυμάμαι τη διαδικασία;)!!!!

να μην ανησυχείς όλα καλά θα είναι, απλά να ξέρεις ότι το πιο λογικό θα σε εξετάσει κολπικά γιατι δε φαίνονται ακόμα καλα τα πράγματα από την κοιλίτσα!!

άρα έχεις μικρό κύκλο για να έκανες ωορρηξία μεταξύ 20-22 του μήνα σωστά???

αληθεια τι νούμερο ήταν η χοριακή σου???

αν όλα πάνε καλά μαζί θα γεννάμε πάνω κάτω;):D:D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αληθεια ποσο ετων εισαι αστερακι; Εγω 37 και ειναι και το πρωτο μπεμπε οποτε εχω λιγο παραπανω αγχος και θελω να πανε ολα καλα γιατι ηδη το ειχαμε καθυστερησει και προσπαθουσαμε και κανα χρονο τωρα...

Θελω να σκεφτομαι θετικα ομως και οταν παω να σκεφτω κατι αρνητικο απλως αλλαζω σκεψη, ή τουλαχιστον το προσπαθω!:wink:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε! Να σου ζησει λοιπον και με το καλο και στο νεο!

Τελικα καναμε ενδοκολπικο υπερηχο, ειδαμε οτι ολα φαινονται καλως, αν και ειδε ενα μικρο ινωμυωμα λεει αλλα μικρο και δεν μας ανησυχει ( δεν ρωτησα κατι τοτε ημουν αλλου βλεπεις και τωρα ψιλοαγχωνομαι) και κλεισαμε ραντεβου για τις 25 του μηνος που θα δουμε και θα ακουσουμε λογικα... :D ειμαι λιγο χαζεμενη να το πω; Να το πω! Νομιζα πως μου εκανε κανεις πλακα κι ας εβλεπα στον υπερηχο το σακουλακι!

Την χοριακη την εκανα την εκτη μερα καθυστερησης με 1416.2 μοναδες... Και ναι ο κυκλος ειναι περιπου 25 ημερων.

Καλη επιτυχια και στα δικα αυριο!:D

καλημέρα έλενα!!!!

είδες αυτό το μικρό πραγματάκι τι εντύπωση προκαλεί τελικά?? όλα καλά με το γιατρό επομένως!!!! σίγουρα την επόμενη φορά που θα πας θα ακούσετε και την καρδούλα του!!! είχες αγωνία φαντάζομαι ε???

Αληθεια ποσο ετων εισαι αστερακι; Εγω 37 και ειναι και το πρωτο μπεμπε οποτε εχω λιγο παραπανω αγχος και θελω να πανε ολα καλα γιατι ηδη το ειχαμε καθυστερησει και προσπαθουσαμε και κανα χρονο τωρα...

Θελω να σκεφτομαι θετικα ομως και οταν παω να σκεφτω κατι αρνητικο απλως αλλαζω σκεψη, ή τουλαχιστον το προσπαθω!:wink:

εγώ την κυριακή κλείνω τα 29 και μπαίνω στα πρώτα μου άντα:D:D:D

να μην αγχώνεσαι καθόλου για την ηλικία σου, τι έχει δλδ??? μια χαρά στο άνθος της ζωής σου είσαι!!!!! και εννοείτε πως όλα θα πάνε καλά!!!

απλά να προσέχεις τον εαυτό σου και να μην τον κουράζεις για να πιαστεί καλά το σποράκι!!!!;););)

εγώ είμαι μες την αγωνία για σήμερα και δεν ξέρω πως θα περάσουν οι ώρες....:rolleyes:

αλήθεια από συμπτώματα πως πας???

εγώ πέρα από τη νύστα και το στήθος που με πονάει δεν έχω κάτι άλλο και ώρες ώρες ξεχνιέμαι τελείως....


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα κουκλα!

Στις 25/11 ραντεβου για να δουμε το μωρο, κι ισως ακουσουμε και καρδια;; Αχχχ θα παθω καρδια μου φαινεται τοτε!

Προκαταβολικα χρονια πολλα για τα γεννεθλιά σου! Ευχομαι τα καλυτερα!

Απο συμπτωματα, ψιλοπρησμενο στηθος και ψιλοευαισθητο, υπνηλια αρκετη, και που και που καμια ζαλαδα...

Οσο για την υπερβολικη ξεκουραση μου το ειπε και η γιατρος, και ισως αυτο ειναι το πιο κουραστικο της υποθεσης... Και χρειαζεται τοοοοοσο προσοχη και τους τρεις πρωτους μηνες; Αυτο με ψιλοαγχωνει να σου πω...

Οσο για αγωνια... Αργησε και μια ωρα να μας παρει η γιατρος και ενιωθα σα να μου εκανε καποιος καψονι!

Εσύ τελικα τι εγινε με το ραντεβου σου σημερα; Αν και ειμαι απολυτως σιγουρη οτι ολα πηγαν τελεια! Περιμενω νεα σου κοριτσακι!

Φιλια πολλα!

:D

καλημέρα έλενα!!!!

είδες αυτό το μικρό πραγματάκι τι εντύπωση προκαλεί τελικά?? όλα καλά με το γιατρό επομένως!!!! σίγουρα την επόμενη φορά που θα πας θα ακούσετε και την καρδούλα του!!! είχες αγωνία φαντάζομαι ε???

εγώ την κυριακή κλείνω τα 29 και μπαίνω στα πρώτα μου άντα:D:D:D

να μην αγχώνεσαι καθόλου για την ηλικία σου, τι έχει δλδ??? μια χαρά στο άνθος της ζωής σου είσαι!!!!! και εννοείτε πως όλα θα πάνε καλά!!!

απλά να προσέχεις τον εαυτό σου και να μην τον κουράζεις για να πιαστεί καλά το σποράκι!!!!;););)

εγώ είμαι μες την αγωνία για σήμερα και δεν ξέρω πως θα περάσουν οι ώρες....:rolleyes:

αλήθεια από συμπτώματα πως πας???

εγώ πέρα από τη νύστα και το στήθος που με πονάει δεν έχω κάτι άλλο και ώρες ώρες ξεχνιέμαι τελείως....


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα κουκλα!

Στις 25/11 ραντεβου για να δουμε το μωρο, κι ισως ακουσουμε και καρδια;; Αχχχ θα παθω καρδια μου φαινεται τοτε!

Προκαταβολικα χρονια πολλα για τα γεννεθλιά σου! Ευχομαι τα καλυτερα!

Απο συμπτωματα, ψιλοπρησμενο στηθος και ψιλοευαισθητο, υπνηλια αρκετη, και που και που καμια ζαλαδα...

Οσο για την υπερβολικη ξεκουραση μου το ειπε και η γιατρος, και ισως αυτο ειναι το πιο κουραστικο της υποθεσης... Και χρειαζεται τοοοοοσο προσοχη και τους τρεις πρωτους μηνες; Αυτο με ψιλοαγχωνει να σου πω...

Οσο για αγωνια... Αργησε και μια ωρα να μας παρει η γιατρος και ενιωθα σα να μου εκανε καποιος καψονι!

Εσύ τελικα τι εγινε με το ραντεβου σου σημερα; Αν και ειμαι απολυτως σιγουρη οτι ολα πηγαν τελεια! Περιμενω νεα σου κοριτσακι!

Φιλια πολλα!

:D

καλημέρα έλενα!!!

είσαι καλά???

δε συμβαδίζουμε στα ωράρια και δε βρισκόμαστε ταυτόχρονα ε???:tongue:

πήγαμε χθες και ήταν όλα καλά, είδαμε το σάκο και ένα μικρό σκουληκάκι και μς είπε να ξαναπάμε σε 15 μέρες δλδ 29 του μήνα...

μέχρι τότε θα μας φάει η αγωνία πάλι.....

σε ευχαριστώ για τις ευχές σου πολύ!!!!

την άπειρη ξεκούραση τη συνιστούν όλοι οι γιατροί και καλά κάνουν γιατί πολλές φορές ξεχνιόμαστε και κάνουμε τους ταρζάν:tongue:.....ε και μέχρι να πιαστεί καλά το σποράκι καλύτερα να είμαστε πιο ήρεμες και χαλαρές όσο γίνεται δλδ....!!!!

στο επόμενο ραντεβού που θα πάμε θα ακούσουμε καρδούλα κατά ένα τεράστιο ποσοστό!!! και εμείς και εσείς!!!!

οπότε απλά θα περιμένουμε τώρα!!!

κατά τα άλλα πως αισθάνεσαι???


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλα!

Άντε σουπερ! Με το καλο να ακουσετε κι εσεις την καρδουλα!

Εγω σακο ειδα μεν αλλα δεν ειδαμε σκουληκακι... Ηταν πολυ νωρις λεει η γιατρος για να δουμε κατι... Οποτε περιμενω το επομενο ραντεβου μας που θα δει και ελπιζω και ακουσει τις μαρτυριες αυτου του θαυματος, και το αλλο μου μεγαλο μωρακι! Ο αντρουλης μου!

Σημερα ειχα παει για να κανω ολες τις εξετασεις που μου εγραψε, και μετα πηγα να παρω ενα ζευγαρι μποτουλες ισιες, γιατι βλεπεις απο παπουτσια ΟΛΑ μου ηταν ψιλοτακουνα ως τωρα (φετιχ τι να κανουμε) γιατι ψηλο παιδι ειμαι κι αναγκη δεν τα ειχα, αλλα μου αρεσαν τρελα... Τωρα ομως δεν γινεται να κυκλοφορω ετσι... Ευτυχως δεν καναμε πολυ ωρα κι εκει, ε μετα να ψωνισουμε δυο πραγματα σουπερ μαρκετ φτασαμε σπιτι και ενιωθα και κουρασμενη πολυ, και ψιλοενοχλησεις... Μα τοσο πια με το παραμικρο κουραση;;; Και πονακια;;; Μολις ξεκουραστηκα, τσουπ! Ηρθα στα ισια μου! Οποτε τωρα περιμενω την Τριτη να παρω τα αποτελεσματα, αλλα δυστυχως πρεπει να παω εγω και ειναι ψιλοαποσταση, και μαλιστα και με ταυτοτητα για να τα παρω! Ο αντρουλης μου λεει δεν μπορει... Κατι με ιατρικα απορρητα... Τί κι αν της ειπαμε δεν κανει πολυ μετακινησεις, δεν καταφεραμε να το γλυτωσουμε αυτο... Οποτε θα πρεπει να παω εγω... Εμεις... Εγω και η φακη μου! Χιχιχιχιχι

Κατα τ΄αλλα ολα καλα, ηρεμη, κεφατη, μια χαρα... Εσυ; kisses!

καλημέρα έλενα!!!

είσαι καλά???

δε συμβαδίζουμε στα ωράρια και δε βρισκόμαστε ταυτόχρονα ε???:tongue:

πήγαμε χθες και ήταν όλα καλά, είδαμε το σάκο και ένα μικρό σκουληκάκι και μς είπε να ξαναπάμε σε 15 μέρες δλδ 29 του μήνα...

μέχρι τότε θα μας φάει η αγωνία πάλι.....

σε ευχαριστώ για τις ευχές σου πολύ!!!!

την άπειρη ξεκούραση τη συνιστούν όλοι οι γιατροί και καλά κάνουν γιατί πολλές φορές ξεχνιόμαστε και κάνουμε τους ταρζάν:tongue:.....ε και μέχρι να πιαστεί καλά το σποράκι καλύτερα να είμαστε πιο ήρεμες και χαλαρές όσο γίνεται δλδ....!!!!

στο επόμενο ραντεβού που θα πάμε θα ακούσουμε καρδούλα κατά ένα τεράστιο ποσοστό!!! και εμείς και εσείς!!!!

οπότε απλά θα περιμένουμε τώρα!!!

κατά τα άλλα πως αισθάνεσαι???


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κουκλα!

Άντε σουπερ! Με το καλο να ακουσετε κι εσεις την καρδουλα!

Εγω σακο ειδα μεν αλλα δεν ειδαμε σκουληκακι... Ηταν πολυ νωρις λεει η γιατρος για να δουμε κατι... Οποτε περιμενω το επομενο ραντεβου μας που θα δει και ελπιζω και ακουσει τις μαρτυριες αυτου του θαυματος, και το αλλο μου μεγαλο μωρακι! Ο αντρουλης μου!

Σημερα ειχα παει για να κανω ολες τις εξετασεις που μου εγραψε, και μετα πηγα να παρω ενα ζευγαρι μποτουλες ισιες, γιατι βλεπεις απο παπουτσια ΟΛΑ μου ηταν ψιλοτακουνα ως τωρα (φετιχ τι να κανουμε) γιατι ψηλο παιδι ειμαι κι αναγκη δεν τα ειχα, αλλα μου αρεσαν τρελα... Τωρα ομως δεν γινεται να κυκλοφορω ετσι... Ευτυχως δεν καναμε πολυ ωρα κι εκει, ε μετα να ψωνισουμε δυο πραγματα σουπερ μαρκετ φτασαμε σπιτι και ενιωθα και κουρασμενη πολυ, και ψιλοενοχλησεις... Μα τοσο πια με το παραμικρο κουραση;;; Και πονακια;;; Μολις ξεκουραστηκα, τσουπ! Ηρθα στα ισια μου! Οποτε τωρα περιμενω την Τριτη να παρω τα αποτελεσματα, αλλα δυστυχως πρεπει να παω εγω και ειναι ψιλοαποσταση, και μαλιστα και με ταυτοτητα για να τα παρω! Ο αντρουλης μου λεει δεν μπορει... Κατι με ιατρικα απορρητα... Τί κι αν της ειπαμε δεν κανει πολυ μετακινησεις, δεν καταφεραμε να το γλυτωσουμε αυτο... Οποτε θα πρεπει να παω εγω... Εμεις... Εγω και η φακη μου! Χιχιχιχιχι

Κατα τ΄αλλα ολα καλα, ηρεμη, κεφατη, μια χαρα... Εσυ; kisses!

τέλειο το εσύ και η φακή σου!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

σε έστειλε από τώρα για εξετάσεις αίματος ε??? εμένα δε μου είπε τίποτα....:? μάλλον στο επόμενο ραντεβού!!!! γιατί τόσο αυστηροί στο θέμα του ποιος θα παραλάβει τις εξετάσεις??? εμάς εδώ είναι χαλαροί!!!!

είσαι των τακουνίων δλδ ε??? εγώ πάλι είμαι σαν τη βάρκα που πάει όπου τη φυσήξει ο άνεμος με τα τακούνια:tongue: δε με μπορούν καθόλου, γι'αυτό και εγώ είμαι των φλατ και των αθλητικών παπουτσιών....!!!!

και εννοείτε πως χαζεύω όλες τις γυναίκες που περπατούν με απίστευτο αέρα φορώντας τα τακούνια τους και απορώ πως τα καταφέρνετε!!!!

εννοείτε στο επόμενο ραντεβού να τον έχεις μαζί σου τον αντρούλη σου γιατί σίγουρα αυτό που θα ακούσει ούτε που το φαντάζεται!!!! ο πιο όμορφος ήχος ever!!!!!!!!!!!

είδες τελικά πόσο εύκολα κουράζεται το σώμα μας??? έκανα ψιλοδουλίτσες στο σπίτι το πρωί και κάθε λίγο σταμάταγα γιατί 1ον κουραζόμουνα και 2ον ένιωθα χαμηλά πονάκια που μου υπενθύμιζαν ότι κοπελιά για κάτσε κάτω δεν είσαι μόνη σου πλέον!!!!!

ε και με πολλά διαλείματα τις τέλειωσα!!!!!!

σε γενικές γραμμές είμαι καλά και απλά παρακαλώ όλα να κυλήσουν ομαλά!!!!

μακάρι να μας βοηθήσει ο Θεός να φτάσουμε ως το τέλος!!!!!!!!

ελπίζω να συντονιστούμε κάποια στιγμή και να είμαστε ταυτόχρονα μέσα!!!!!

για την ώρα φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμενα κοριτσια!Ειμαι κ εγω παλια στο φορουμ απο το πρωτο μου παιδακι κ τωρα πρωτα ο Θεος περιμενω το 2ο σπορακι μου.Εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα, εχω ΠΗΤ 9/7 κ περιμενω να ερθει η Τριτη να ακουσουμε καρδουλα...μεχρι τοτε θα με φαει η αγωνια!!!!

Με το καλο σε ολες μας και με γερα παιδακια!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αστερακι!

Τελικα ο συγχρονισμος μας ακομα ειναι μαλλον μονο στην ημερομηνια τοκετου μου φαινεται! Χαχαχαχα

Εξετασεις ναι τις εκανα οπως σου ειπα κιολας και περιμενω αποτελεσματα...

Η αυστηροτητα αφορα ειδικα μια εξεταση λεει αυτη για aids που μονο στον ιδιο ασθενη μπορουν να ενημερωσουν... Ετσι μου ειπαν... Τι να πω... Αυτα στην βιοιατρικη παλληνης... Το κακο ειναι οτι μενω Παιανια, και η Παλληνη δεν ειναι και διπλα μου για να παω... Εσυ; Τί περιοχη εισαι; Επειδη μου ειπες οτι ειστε πιο χαλαρα εκει...

Οτι αφορα τα τακουνια, χορευα επι 18 χρονια πανω σε ψιλοτακουνα, οποτε πια συνηθισα... Αλλα τωρα δεν τα παλευω... ;)

Απο δουλιτσες δεν κανω σχεδον τιποτα, δεν με αφηνει ο καλος μου, το μονο που κανω ειναι μαγειρεμα κι αυτο ειναι μαζι να βοηθαει συνηθως! Καλο πολυ καλο δεν λεω, αλλα δεν ειχα συνηθισει ποτε να καθομαι και μου ειναι ωρες ωρες ενοχλητικο, το να μην κανω κατι... Οχι οτι μπορω να κανω και παρα πολλα...

Αχχχ την καρδουλα της φακης μου πεθαινω να την ακουσω... Να μας πει η γιατρος πως ολα πανε μια χαρα... Εχω φοβερη αγωνια... Εσενα εξετασεις πως και δεν σου εγραψε ακομα;; Νομιζω μαλιστα οτι εσυ εισαι λιιιιγο πιο πολυ ημερων απο εμενα. Ε;

Neraidoula καλωσορισες στην παρεα μας! Με το καλο να πανε κι εσενα ολα καλα και με την δευτερη εγκυμοσυνη σου, να εχεις μια ευκολη διαδρομη ως τον τοκετο, κι ακομα και μετα, με ενα υγιες παιδακι!

Φιλακια και στις δυο!:D

τέλειο το εσύ και η φακή σου!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

σε έστειλε από τώρα για εξετάσεις αίματος ε??? εμένα δε μου είπε τίποτα....:? μάλλον στο επόμενο ραντεβού!!!! γιατί τόσο αυστηροί στο θέμα του ποιος θα παραλάβει τις εξετάσεις??? εμάς εδώ είναι χαλαροί!!!!

είσαι των τακουνίων δλδ ε??? εγώ πάλι είμαι σαν τη βάρκα που πάει όπου τη φυσήξει ο άνεμος με τα τακούνια:tongue: δε με μπορούν καθόλου, γι'αυτό και εγώ είμαι των φλατ και των αθλητικών παπουτσιών....!!!!

και εννοείτε πως χαζεύω όλες τις γυναίκες που περπατούν με απίστευτο αέρα φορώντας τα τακούνια τους και απορώ πως τα καταφέρνετε!!!!

εννοείτε στο επόμενο ραντεβού να τον έχεις μαζί σου τον αντρούλη σου γιατί σίγουρα αυτό που θα ακούσει ούτε που το φαντάζεται!!!! ο πιο όμορφος ήχος ever!!!!!!!!!!!

είδες τελικά πόσο εύκολα κουράζεται το σώμα μας??? έκανα ψιλοδουλίτσες στο σπίτι το πρωί και κάθε λίγο σταμάταγα γιατί 1ον κουραζόμουνα και 2ον ένιωθα χαμηλά πονάκια που μου υπενθύμιζαν ότι κοπελιά για κάτσε κάτω δεν είσαι μόνη σου πλέον!!!!!

ε και με πολλά διαλείματα τις τέλειωσα!!!!!!

σε γενικές γραμμές είμαι καλά και απλά παρακαλώ όλα να κυλήσουν ομαλά!!!!

μακάρι να μας βοηθήσει ο Θεός να φτάσουμε ως το τέλος!!!!!!!!

ελπίζω να συντονιστούμε κάποια στιγμή και να είμαστε ταυτόχρονα μέσα!!!!!

για την ώρα φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αστερακι χρονια σου πολλα και καλα κι ευτυχισμενα ευχομαι! Σημερα δεν εχεις τα γεννεθλιά σου;;; Άντε με το καλο να ερθει και το νεο μωρακι, κι οτι αλλο επιθυμεις ευχομαι! :D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμενα κοριτσια!Ειμαι κ εγω παλια στο φορουμ απο το πρωτο μου παιδακι κ τωρα πρωτα ο Θεος περιμενω το 2ο σπορακι μου.Εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα, εχω ΠΗΤ 9/7 κ περιμενω να ερθει η Τριτη να ακουσουμε καρδουλα...μεχρι τοτε θα με φαει η αγωνια!!!!

Με το καλο σε ολες μας και με γερα παιδακια!! ;)

Γεια σου νεραιδούλα!!!!

Καλώς μας βρήκες και σε βρήκαμε!!!!

με το καλό το 2ο σου ζουζουνάκι να έρθει και όλα να κυλήσουν άψογα!!!!

είσαι κοντά στην Τρίτη λίγη υπομονή μόνο κάνε και θα την ακούσεις!!!!

Να μας πεις τα συναισθήματα της 2ης φοράς!!!! Έχω μεγάλη απορία για το πως είναι να κάνεις 2ο παιδί, το αγαπάς το ίδιο, πιο πολύ, πιο λίγο???? Εσύ τι σκέφτεσαι???

Τι λέω έ???:rolleyes: Μάλλον θα πολλαπλασιάζεται η αγάπη!!!!!

Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!!!:):):)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...