Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ψηφοφορία - κάθε πότε πάτε για καφέ?


admin

Κάθε πότε πάτε για καφέ?  

150

  1. 1. Κάθε πότε πάτε για καφέ?

    • Κάθε μέρα
      6
    • 2 φορές την εβδομάδα
      15
    • 1 φορά την εβδομάδα
      32
    • 1 φορά κάθε δύο εβδομάδες
      19
    • 1 φορά το μήνα
      31
    • 1 φορά το δίμηνο
      18
    • σχεδόν ποτέ
      29


Recommended Posts

Εγω απαντησα καθε μερα ... αλλα η αληθεια ειναι σχεδον καθε μερα... περιπου 4- 5 φορες την εβδομαδα. ορισμενες φορες με τον αντρα, αλλες φορες με τις φιλες και αλλες και με την Κορινούλα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κορίτσια πάω κάθε μέρα!!! Ναι ναι, στην μαμά μου στο ισόγειο ή στην αδελφή μου στον δεύτερο!!!

Σοβαρά τώρα για καφέ - καφέ έχω να βγώ.... δεν θυμάμαι. Το συνδυάζω όμως με τον παιδότοπο. Το συνδύαζα τουλάχιστον γιατί τώρα με την γρίπη... πάει και αυτό.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οσες πανε για καφε, ειναι αιρετικες, κακοπροαιρετες, εχθροι του κρατους, παγανιστες, θρασυδειλοι, τραμπουκοι, και πεφτουν στην ιδια κατηγορια με την αλλη παραθρησκευτικη οργανωση 'κοιμαμαι φουλ 8ωρα'

ζητω την παραδειγματικη τιμωρια τους...

ΜΑ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟς ΤΕΛΩς ΠΑΝΤΩΝ?????


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Οι τρεις μας, μαζί με την καρδούλα μας, μία φορά την εβδομάδα σίγουρα!!!

Οι δυο μας........................ κάτσε να σκεφτώ.......................... ούτε που θυμάμαι!

Μόνη με φίλες???????????? Από πέρυσι τα χριστούγεννα!!!!!!!!

Τι θέλω και τα θυμάμαι........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Εξαρτάται από την εποχή.Το καλοκαίρι πάμε τουλάχιστον 1 φορά τη βδομάδα σε μια καφετέρια δίπλα σε κούνιες.Το χειμώνα 1 φορά/μήνα σε παιδότοπο.Επίσης υπάρχει κι η λύση του μεγάλου σούπερ μάρκετ που έχει και καφετέρια 2 φορές/μ'ηνα.Όλα αυτά που ανέφερα είναι φυσικά με τα παιδιά και φυσικά σε χώρους που δεν καπνίζουν.Τώρα μόνοι μας...δεν υπάρχει...!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Αχ βρε παιδιά εγώ τα τελευταία 3 χρόνια πάω περίπου 3 φορές τη βδομάδα για καφέ. Όμως ψήφισα 1 φορά τη βδομάδα γιατί αυτό είναι το σύνηθες για μένα. Δεν είμαι στην Ελλάδα και η έξοδος τόσο συχνά εδώ είναι τρόπος ζωής. Στην Αθήνα βλέπουμε. Τώρα που συνήθισα ίσως το καθιερώσω με την επιστροφή μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...