Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

ψηφοφορία - κάθε πότε πάτε για καφέ?


admin

Κάθε πότε πάτε για καφέ?  

150

  1. 1. Κάθε πότε πάτε για καφέ?

    • Κάθε μέρα
      6
    • 2 φορές την εβδομάδα
      15
    • 1 φορά την εβδομάδα
      32
    • 1 φορά κάθε δύο εβδομάδες
      19
    • 1 φορά το μήνα
      31
    • 1 φορά το δίμηνο
      18
    • σχεδόν ποτέ
      29


Recommended Posts

οσες πανε για καφε, ειναι αιρετικες, κακοπροαιρετες, εχθροι του κρατους, παγανιστες, θρασυδειλοι, τραμπουκοι, και πεφτουν στην ιδια κατηγορια με την αλλη παραθρησκευτικη οργανωση 'κοιμαμαι φουλ 8ωρα'

ζητω την παραδειγματικη τιμωρια τους...

ΜΑ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟς ΤΕΛΩς ΠΑΝΤΩΝ?????

Με ... πεθαινεις...χαχαχαχααχαχχσαχαχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για καφεδακι οικογενειακος εχουμε να βγουμε απο τα Χριστουγεννα:shock::shock::shock:

ειχε κανει μια καλη μερα πριν τις γιορτες κι ετσι βγηκαμε

τωρα που θα ανοιξει θα καλυτερεψει ο καιρος θα τι καθιερωσουμε καθε Κυριακη :wink:;-)

κι εμεις με το μπεμπουλακι θα βγαινουμε πιο συχνα καφεδακι στο χερι και καροτσαδα!!! η καλυτερη μου!!:lol::lol:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βοήθεια εδώ δεν υπάρχει οπότε ο καφές είναι πάντα 4άδα με κάποιες μικρές εξαιρέσεις που πηγαίνω με κάποιο φίλο. Συχνότητα (οικογενειακώς) 3 φορές την εβδομάδα (2 Σαββατοκύριακο και μία μέσα στην εβδομάδα). Ψήφισα "2".


age.png

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

Χμμ έβαλα μια φορά το μήνα γιατί μάλλον μετράει ο καφές στη καφετέρια και οχι σε εξωτερικό χώρο μιας και εμείς τωρα το καλοκαίρι τρώμε και πεινουμε στο κτήμα μας.. :D:D:D


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τώρα με τον γουργουράκο πάει.2 φορές το μήνα κι αν!...δεν πειράζει, ας είναι καλά και ας πάμε για τους καφέδες μας αργότερα....ΓΟΥΡΓΟΥΡΗ!!!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Simfwnw apolitos me tin pastakia...Auto itan kai to thema mas tin kiriaki. eixe mia teleia mera alla o mpoumpoukos mas einai ligo arwstoulis kai den thelame na ton bgaloume exw...den exoume kai kanenan na mas ton kratisei.Opote bazoume endoepikoinwnia, kanoume kafe, ntinomaste kai ligo zesta (giati kaka ta psemata xeimwniase) kai bgainoume mpalkoni... Ama exeis fadasia ola ginode!!!!


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

μία φορά το μήνα είε μόνοι μας με τον άντρα μου είτε με τη μικρή παρέα (οικογένεια) είτε με φίλες μου, αλλά και με τη μικρή πάντα είτε με την αδερφή μου και με την Χρύσπα πάντα. είμαστε αυτοκόλλητες!

αυτά για καφέ.

για ποτό ποτέ από τότε που .... δεν θυμάμαι. ειλικρινά!

για φαγητό πήγαμε την περασμένη Κυριακή, τα δυό μας. την προηγούμενη που πήγαμε για φαγητό έξω μόνοι μας ήταν ... καλοκαίρι.

έξω με παρέα για φαγητό... το καλοκαίρι.

τόσο καλά!

φιστίκι εσύ μαστίγωνε, εγώ να φτύνω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...

Τώρα που άνοιξε ο καιρός, πηγαίνουμε 1-2 φορές το Σ/Κ. Τι να σας πω ρε παιδιά.. ξελαμπικάρω, ηρεμώ, πόσο καιρό είχα να νιώσω έτσι... μεγάλο πράγμα ο καφές τελικά...μεγάλη πολυτέλεια μάλλον!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Εβαλα μια φορά το μήνα. Και εξηγούμαι τώρα που χειμώνιασε...

Το καλοκαιράκι έπαιρνα το αντράκι μου με το καροτσάκι και αλωνίζαμε τις καφετέριες κάθε μέρα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...