Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια κ απο μενα...νεα γενικως στο φορουμ.Εγω 25 Ιουλιου γεννησα τ αγορακι μου 3400.Θα χαρω να τα λεμε

Γεια σου Ste-ste!Καλως ηρθες και να σου ζησει το μπεμπακι σου.Εγω γεννησα 30 Ιουνιου (αλλα δεν αλλαξα καφε γτ εδω η ΠΗΤ μου ηταν ιουλιο)

Επιτελους ενας ανθρωπος να μιλαμε εδω μεσα:D:D:D:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Σημερα φαγαμε πρωτη φορα κολοκυθακι και παραδοξως μας αρεσε.Εγω ουτε να το φτυσω:tongue:.

Εχω τρεξιματα λιγο με τις ετοιμασιες της βαφτισης αυτες τις μερες.Σημερα πληρωσα για τις μπουμπουνιερες και τη Πεμπτη θα παω να παρω και τα προσκλητηρια.Να τα στειλω κι αυτα να τελειωνουμε:rolleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια κ απο μενα...νεα γενικως στο φορουμ.Εγω 25 Ιουλιου γεννησα τ αγορακι μου 3400.Θα χαρω να τα λεμε

Καλώς την! Κι εγώ 25 Ιουλίου γέννησα το αντράκι μου :)

Cacao μια χαρά τα πάτε με τα λαχανικά ε; Εμείς την Πέμπτη ξεκινάμε τα φρούτα... πρώτο το αχλάδι... για να δούμε...


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς την! Κι εγώ 25 Ιουλίου γέννησα το αντράκι μου :)

Cacao μια χαρά τα πάτε με τα λαχανικά ε; Εμείς την Πέμπτη ξεκινάμε τα φρούτα... πρώτο το αχλάδι... για να δούμε...

Καλη αρχη!!!!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε? Εγώ νυστάζωωωωωω!!!!

Ste-ste καλώς ήρθες! Να σου ζήσει ο μπέμπης σου!

Με το καλό η βάπτιση Cacao! Για πότε κανονίσατε?

Βehappy καλή αρχή με τα φρούτα!!


AGjDp3.png
Link to comment
Share on other sites

ste-ste καλωσήρθες!

Εγώ γέννησα στις 26 Μαΐου το αγοράκι μου αν και είχα ΠΗΤ αρχές Ιουλίου λόγω επιπωματικού πλακούντα. Ευτυχώς όλα καλά πήγανε!

Be happy καλή αρχή με τα φρουτάκια!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
Περαστικα σας!!Χθες ειχαμε παει για καφεδακι με Ματινα,Νικη και Ελενα.Και με τα μπεμπακια φυσικα.Γνωριζουμε τους γαμπρους σιγα σιγα χιχιχι

xaxaxa μια χαρά σας βρίσκω... έτσι να έχετε επιλογές!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...