Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/4/2024 at 11:09 ΜΜ, Wish_soon είπε:

      Καλησπέρα σας, τη 3η μέρα καθυστέρησης έκανα χοριακη και ήταν 14 μονάδες . Ήθελα να ρωτήσω έχει καμία παρόμοια εμπειρία και αν έχει εξελιχθεί καλά η εγκυμοσύνη της ; 

      Καλησπέρα, εγώ με δυο μέρες καθυστέρηση ειχα χοριακη 12. Τώρα ειμαι σχεδόν 8 εβδομάδων. Πήγα πριν λίγες μέρες στο γιατρό και είδαμε το μωρό!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

aaxxaaxxaa!! και εγώ σαν την αρκουδα, ειδα κρυο και ειπα να αποθηκεύσω!!ααχχααχχα!

Καλημέρα!! Όχι συγνώμη! Δεν είναι τρομερή δικαιολογία αμα θες να φας κάτι;;; ;):D:D:D:D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κι απο εμενα κοριτσια!Τι κανετε?Πως εισαστε?Εγω χαθηκα λιγο γιατι εχω τον μικρο κρυωμενο κ με πυρετο........

Venisak καλως ηρθες στην παρεα κ με το καλο το μωρακι σου!Θα περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο! ;)

Αστερακι αυτα τα πονακια τα εχω κ εγω κατα διαστηματα κ ειναι φυσιολογικα

Εγω να σας πω την αληθεια ειχα κ στην 1η εγκυμοσυνη μια απεχθεια γενικα για το φαγητο (οχι συνεχεια βεβαια)τωρα αλλες φορες δεν θελω καθολου να φαω και αλλες λυσσαω κ πιο πολυ για τα γλυκα!

ElenaCrete πολλα φαγητα σου απαγορευσε ε?Για τα οστακοειδη το ηξερα αλλα για τα κατεψυγμενα ατλαντικου οχι!Μπραβο που εκοψες κ το καπνισμα!Λενε οτι δεν ειναι ευκολο.

Οσο για τις απαγορευσεις των γιατρων εμενα στην 1η εγκυμοσυνη μου ελεγε να προσεχω με τα βαρη, αλλα τωρα μου ειπε να τα κανω ολα free κ να μην εχω περιορισμους κ με τον μικρο.Για τα φαγητα επισης δεν μου εχει πει κατι αλλα επειδη εχω αρκετα κιλα προσεχω οσο μπορω απο μονη μου.

Βεβαια δεν ξερω γιατι αλλα αυτο που θελω πολυ ειναι να πιω κρασι :confused::confused:

Σας χαιρετω προς το παρον!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ 1ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΘΕΣ. ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ :P!!!!

11,92 mm ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ, ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΛΠΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα κοριτσια!Τι κανετε?Πως εισαστε?Εγω χαθηκα λιγο γιατι εχω τον μικρο κρυωμενο κ με πυρετο........

Venisak καλως ηρθες στην παρεα κ με το καλο το μωρακι σου!Θα περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο! ;)

Αστερακι αυτα τα πονακια τα εχω κ εγω κατα διαστηματα κ ειναι φυσιολογικα

Εγω να σας πω την αληθεια ειχα κ στην 1η εγκυμοσυνη μια απεχθεια γενικα για το φαγητο (οχι συνεχεια βεβαια)τωρα αλλες φορες δεν θελω καθολου να φαω και αλλες λυσσαω κ πιο πολυ για τα γλυκα!

ElenaCrete πολλα φαγητα σου απαγορευσε ε?Για τα οστακοειδη το ηξερα αλλα για τα κατεψυγμενα ατλαντικου οχι!Μπραβο που εκοψες κ το καπνισμα!Λενε οτι δεν ειναι ευκολο.

Οσο για τις απαγορευσεις των γιατρων εμενα στην 1η εγκυμοσυνη μου ελεγε να προσεχω με τα βαρη, αλλα τωρα μου ειπε να τα κανω ολα free κ να μην εχω περιορισμους κ με τον μικρο.Για τα φαγητα επισης δεν μου εχει πει κατι αλλα επειδη εχω αρκετα κιλα προσεχω οσο μπορω απο μονη μου.

Βεβαια δεν ξερω γιατι αλλα αυτο που θελω πολυ ειναι να πιω κρασι :confused::confused:

Σας χαιρετω προς το παρον!

Περαστικά σας λοιπόν!!

Για τα φαγητά δεν θεωρώ καν ότι ήταν αυστηρή μαζί μου. Ουσιαστικά αλλαντικά και τηγανιτά απαγόρεψε όχι κάτι άλλο... Αλλό αυτό με τα τηγανητά είναι που μου στοιχίζει... Εμένα πάλι μου έχει κάτσει απίστευτα να φάω σουβλάκι!! Και επίσης δεν μου επιτρέπει για τώρα φαί από έξω...:(


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ 1ο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΘΕΣ. ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ :P!!!!

11,92 mm ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ, ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΛΠΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!!

Μπράβο κοριτσάκι!!! Φαντάζομαι τη συγκίνησή σου!! Ο μπαμπάς; κι εκείνος έκλαψε;; :D Είδες που ανησυχούσες;; Άντε ακόμα πιο καλά νέα εύχομαι και στην πορεία!!!

Φιλάκια!!!:D:D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο κοριτσάκι!!! Φαντάζομαι τη συγκίνησή σου!! Ο μπαμπάς; κι εκείνος έκλαψε;; :D Είδες που ανησυχούσες;; Άντε ακόμα πιο καλά νέα εύχομαι και στην πορεία!!!

Φιλάκια!!!:D:D:D:D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :D Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΚ ΧΑΧΑΧΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :D Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΚ ΧΑΧΑΧΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ!

Πω πω!! κοριτσάκι μου συγκινήθηκα τώρα.... Όλα όλα όλα καλά τέλεια, υπέροχα να πάνε και ακόμα πιο καλά κοριτσάκι... Η συγκίνηση είναι και πάντα πιο μεγάλη ειδικά όταν έχει ταλαιπωρηθεί ο άλλος πιο πριν... Οπότε σας φαντάζομαι... Αλλά οι δύσκολες μέρες τέλος! Από εδώ και μπρος μόνο χαμόγελα!!! Άντε και κανά κλάμα λόγω χαράς θα επιτρέψω!!!!:D:D:D:D:D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω!! κοριτσάκι μου συγκινήθηκα τώρα.... Όλα όλα όλα καλά τέλεια, υπέροχα να πάνε και ακόμα πιο καλά κοριτσάκι... Η συγκίνηση είναι και πάντα πιο μεγάλη ειδικά όταν έχει ταλαιπωρηθεί ο άλλος πιο πριν... Οπότε σας φαντάζομαι... Αλλά οι δύσκολες μέρες τέλος! Από εδώ και μπρος μόνο χαμόγελα!!! Άντε και κανά κλάμα λόγω χαράς θα επιτρέψω!!!!:D:D:D:D:D:D:D

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΠΟΛΥ ΓΕΡΟ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ :D


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΠΟΛΥ ΓΕΡΟ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ :D

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Αυτό το ραντεβού περιμένω για να το χωνέψω!!! Και να ηρεμίσω!!!:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κάνετε????

ακούσατε καρδούλα venisak μου???? και είναι και μια χαρά το σποράκι σας!!!!!!!! απίστευτη χαρά έτσι??? εύχομαι εκ νέου μία υπέροχη διαδρομή εγκυμοσύνης και ένα καταπληκτικό μωράκι στο τέλος αυτής!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

ελενάκι τι κάνεις????

χίλια μπράβο που έκοψες το κάπνισμα, φαντάζομαι πόσο δύσκολο θα είναι για κάποιον που καπνίζει χρόνια......

εγώ ευτυχώς δεν καπνίζω και λέω ευτυχώς γιατί ό,τι μου απαγορεύσεις θέλω ακόμα περισσότερο να το κάνω:confused::rolleyes:..............

νεραιδούλα δεν πειράζει για το βάρος του μικρού να τον σηκώνεις τελικά??? έχω χάσει λίγο τη μπάλα....άλλα λέει οένας γιατρός άλλα ο άλλος....

μάλλον η καθεμία μας είναι ξεχωριστή περίπτωση τελικά.....

πως είσαι????

εγώ κοριτσούδια πήγα χθες στο γιατρό στο δημόσιο που σας είπα και μετά από πολύ άγχος μέχρι να έρθει η σειρά μου πετύχαμε μία πολύ καλή γιατρό η οποία ήταν απλά τέλεια και στον υπέρηχο ακούσαμε και την καρδούλα....

απλά δεν το πίστευα.....

μοναδική εμπειρία που απλά δεν αλλάζει με τίποτα.!!!!!!!!!!!!!!!!!

είναι 4,5 χιλιοστά παίδαρος:tongue::tongue::tongue:ελπίζω δλδ!!!!!!!!!

και όλα βαίνουν καλώς για την ώρα....

μου έγραψε και όλες εκείνες τις εξετάσεις και θα πάω τη δευτέρα να δώσω αίμα......

και μου έκλεισαν και ραντεβού για την αυχενική στις 3/01/14 αλλά μάλλον θα το κάνω λίγο νωρίτερα στον γιατρό που θα γενήσω....

ο χθεσινός υπέρηχος με βγάζει 6 και 3ων ημερών!!!!!!!!!!!!!!

πολλά είπα πάλι ε????:D:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κάνετε????

ακούσατε καρδούλα venisak μου???? και είναι και μια χαρά το σποράκι σας!!!!!!!! απίστευτη χαρά έτσι??? εύχομαι εκ νέου μία υπέροχη διαδρομή εγκυμοσύνης και ένα καταπληκτικό μωράκι στο τέλος αυτής!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

ελενάκι τι κάνεις????

χίλια μπράβο που έκοψες το κάπνισμα, φαντάζομαι πόσο δύσκολο θα είναι για κάποιον που καπνίζει χρόνια......

εγώ ευτυχώς δεν καπνίζω και λέω ευτυχώς γιατί ό,τι μου απαγορεύσεις θέλω ακόμα περισσότερο να το κάνω:confused::rolleyes:..............

νεραιδούλα δεν πειράζει για το βάρος του μικρού να τον σηκώνεις τελικά??? έχω χάσει λίγο τη μπάλα....άλλα λέει οένας γιατρός άλλα ο άλλος....

μάλλον η καθεμία μας είναι ξεχωριστή περίπτωση τελικά.....

πως είσαι????

εγώ κοριτσούδια πήγα χθες στο γιατρό στο δημόσιο που σας είπα και μετά από πολύ άγχος μέχρι να έρθει η σειρά μου πετύχαμε μία πολύ καλή γιατρό η οποία ήταν απλά τέλεια και στον υπέρηχο ακούσαμε και την καρδούλα....

απλά δεν το πίστευα.....

μοναδική εμπειρία που απλά δεν αλλάζει με τίποτα.!!!!!!!!!!!!!!!!!

είναι 4,5 χιλιοστά παίδαρος:tongue::tongue::tongue:ελπίζω δλδ!!!!!!!!!

και όλα βαίνουν καλώς για την ώρα....

μου έγραψε και όλες εκείνες τις εξετάσεις και θα πάω τη δευτέρα να δώσω αίμα......

και μου έκλεισαν και ραντεβού για την αυχενική στις 3/01/14 αλλά μάλλον θα το κάνω λίγο νωρίτερα στον γιατρό που θα γενήσω....

ο χθεσινός υπέρηχος με βγάζει 6 και 3ων ημερών!!!!!!!!!!!!!!

πολλά είπα πάλι ε????:D:D:D:D

Καλημέρα κοριτσάκι!!!

Μπράβο και σε σένα!!! Άντε με το καλό να έρθει μετά από λίγους μήνες και στην αγκαλίτσα σου, γερός, δυνατός (ο παίδαρος δεν χαλάμε χατήρι!!);)

Γερό να είναι οκ, και ότι θέλει ας είναι δεκτον!:D

Ότι αφορά αυτό με τις απαγορεύσεις το έχω κι εγώ κοριτσάκι, λες και πατάς λάθος κουμπί!! χιχιχιχι Ωστόσο σε αυτή την περίπτωση το έκοψα μόνη και άνετα, απλώς και μόνο γιατί εγώ το ήθελα... Και πραγματικά να σου πω δεν το περίμενα καθόλου ότι θα το κατάφερνα... Δεν θεωρώ τον εαυτό μου άνθρωπο με τόση πυγμή, ωστόσο φαίνεται έχοντας στο μυαλό μου τη φακή, δεν έμενε χώρος να σκεφτώ το τσιγάρο... Πραγματικά τελικά, είναι εγκεφαλικό το όλο θέμα. Θέλετε το πιστεύετε θέλετε όχι, δεν με απασχόλησε καθόλου, κι όσο περνάει ο καιρός είμαι ακόμα πιο αδιάφορη απέναντί του...

Αχχχ άντε να έρθει και εμένα η Δευτέρα, να δω κι εγώ ότι όλα εξελίσσονται καλά, και αν είναι να ακούσουμε κι εμείς καρδούλα...:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι!!!

Μπράβο και σε σένα!!! Άντε με το καλό να έρθει μετά από λίγους μήνες και στην αγκαλίτσα σου, γερός, δυνατός (ο παίδαρος δεν χαλάμε χατήρι!!);)

Γερό να είναι οκ, και ότι θέλει ας είναι δεκτον!:D

Ότι αφορά αυτό με τις απαγορεύσεις το έχω κι εγώ κοριτσάκι, λες και πατάς λάθος κουμπί!! χιχιχιχι Ωστόσο σε αυτή την περίπτωση το έκοψα μόνη και άνετα, απλώς και μόνο γιατί εγώ το ήθελα... Και πραγματικά να σου πω δεν το περίμενα καθόλου ότι θα το κατάφερνα... Δεν θεωρώ τον εαυτό μου άνθρωπο με τόση πυγμή, ωστόσο φαίνεται έχοντας στο μυαλό μου τη φακή, δεν έμενε χώρος να σκεφτώ το τσιγάρο... Πραγματικά τελικά, είναι εγκεφαλικό το όλο θέμα. Θέλετε το πιστεύετε θέλετε όχι, δεν με απασχόλησε καθόλου, κι όσο περνάει ο καιρός είμαι ακόμα πιο αδιάφορη απέναντί του...

Αχχχ άντε να έρθει και εμένα η Δευτέρα, να δω κι εγώ ότι όλα εξελίσσονται καλά, και αν είναι να ακούσουμε κι εμείς καρδούλα...:D

νομίζω ότι σε βοήθησε πολύ και το ότι το είδες πολύ λογικά το θέμα και όχι σαν απαγόρευση, είπες οκ είναι κάτι που δεν κάνει καλό στο παιδί μου και το κόβω...τέλος!!!!!

σε τελικά τα περισσότερα πράγματα του μυαλού μας δεν είναι????

τι ώρα έχεις ραντεβού τη δευτέρα???

μία μερούλα έμεινε, μη μετράς τη σημερινή!!!!!

και αν το κοιτάξετε καλά μπορεί να καταλάβεις και τι είναι??? χιχιχιιχιχ!!!!!!!!!!

εγώ από ένστικτο λέω για αγόρι, άκουσε και εσύ το δικό σου να δεις τι θα σου πει!!!!!!!!!!!;););););)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι σε βοήθησε πολύ και το ότι το είδες πολύ λογικά το θέμα και όχι σαν απαγόρευση, είπες οκ είναι κάτι που δεν κάνει καλό στο παιδί μου και το κόβω...τέλος!!!!!

σε τελικά τα περισσότερα πράγματα του μυαλού μας δεν είναι????

τι ώρα έχεις ραντεβού τη δευτέρα???

μία μερούλα έμεινε, μη μετράς τη σημερινή!!!!!

και αν το κοιτάξετε καλά μπορεί να καταλάβεις και τι είναι??? χιχιχιιχιχ!!!!!!!!!!

εγώ από ένστικτο λέω για αγόρι, άκουσε και εσύ το δικό σου να δεις τι θα σου πει!!!!!!!!!!!;););););)

Ναι για να μην πω τα πάντα είναι του μυαλού... Απλώς πραγματικά δεν το περίμενα αυτό από εμένα...

Το ραντεβού τη Δευτέρα το έβαλα δυστυχώς 7 γιατί πριν θα δουλεύω και μέχρι να γυρίσω σπίτι (κάνω 60χλμ πήγαινε έλα γραφείο σπίτι βλέπεις) θα έρθει από το σπίτι ο καλός μου να με πάρει να πάμε... Οπότε έχω ακόμα, αν και προσπαθώ να μην το σκέφτομαι...

Από έντστικο πάλι εγώ λέω για κορίτσι, και το λέω σχεδόν από την πρώτη στιγμή που το έμαθα, δεν ξέρω εαν θα αποδειχτεί σωστό, αν και πολύ θα το ήθελα να σου πω... Αλήθεια, πότε μαθαίνουμε το φύλο του παιδιού; Να δω και σε ποιά ενδομάδα είμαι γιατί αυτό ακόμα δεν μου το απάντησε... Είπε να το αφήσουμε καλύτερα για τη Δευτέρα... Και μετά θα πρέπει άμεσα να δω και εγώ δημόσιο μαιευτήριο, αν και δεν θα ήθελα να αφήσω τη γιατρό μου, αλλά όπως είπαμε οικονομικοί λόγοι... Όλα με τη σειρά τους...:)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα κ απο εμενα!! Εγω μαλλον θα ειμαι κ η νεοτερη της παρεας αφου ειμαστε μολις 4 εβδομαδων κ 6 ημερων :D ! Ακομη δεν εχουμε κανει υπερηχο μονο χοριακουλα που η επαναληπτικη σημερα εδειξε 4036! Σε εννια μερες θα δουμε το σπορακι μας κ εχω τοοοοοοσο αγωνια!

Αστερακι μου χαρηκα πολυ που βρεθηκαμε εδω παλι! με το καλο κ στις 2 μας λοιπον!


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα κ απο εμενα!! Εγω μαλλον θα ειμαι κ η νεοτερη της παρεας αφου ειμαστε μολις 4 εβδομαδων κ 6 ημερων :D ! Ακομη δεν εχουμε κανει υπερηχο μονο χοριακουλα που η επαναληπτικη σημερα εδειξε 4036! Σε εννια μερες θα δουμε το σπορακι μας κ εχω τοοοοοοσο αγωνια!

Αστερακι μου χαρηκα πολυ που βρεθηκαμε εδω παλι! με το καλο κ στις 2 μας λοιπον!

Καλωσορισες στην παρεα μας Μινα!!:D:D:D

Με το καλό κι εσυ να κανεις τον υπερηχο που θα ακουσεις και δεις το μωρακι σου, (αυτον περιμενω κι εγω;) )! Να πανε ολα καλα, να εχεις μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη, και ενα γερο και υγιες μπεμπε!

Και ναι μεχρι στιγμης μαλλον εισαι η νεοτερη τη παρεας, ως τωρα μαλλον εγω ημουν! Χιχιχιχι :P

Καλωσορισες και παλι!!:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...