Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βρε το θεμα ειναι να μαθω αν ειναι πχ αναμεσα σε Ο1 Ο2 πχ.Ετσι απο τις φωτο ειναι στο περιπου.Θα ρωτησω κανεναν ορθοπεδικο.Λες να μην ξερουν που γινεται;:rolleyes:Φανταζεσαι;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρε το θεμα ειναι να μαθω αν ειναι πχ αναμεσα σε Ο1 Ο2 πχ.Ετσι απο τις φωτο ειναι στο περιπου.Θα ρωτησω κανεναν ορθοπεδικο.Λες να μην ξερουν που γινεται;:rolleyes:Φανταζεσαι;

Νομίζω ότι από την φωτό φαίνεται ότι γίνεται ανάμεσα στον 4ο και 3ο σπόνδυλο αλλά φυσικά να ρωτήσεις!:rolleyes:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια την κάνω! Πάω για μποτέ! Ήρθε η κομμώτρια να βάψω τα μαλλάκια μου!!!! Επιτέλους!!!! :)

Φιλάκια!

Θελω κι εγω!!! Cacao και tinna μη τρομαξετε οταν με δειτε.... Πολυ ασπρη τριχα:-(

Cacao στειλε κι εσυ το κινητο σου αν θες να βρεθουμε κατω...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θελω κι εγω!!! Cacao και tinna μη τρομαξετε οταν με δειτε.... Πολυ ασπρη τριχα:-(

Cacao στειλε κι εσυ το κινητο σου αν θες να βρεθουμε κατω...

Μεχρι τοτε παντως μπορει να σου πουνε οτι μπορεις να τα βαψεις.Αληθεια τπτ χεννα δεν επιτρεπεται;Ή δεν καλυπτει τα λευκα;Εγω δεν τα βαφω καθολου εδω και 1-2 χρονια.Τα βαρεθηκα ετσι αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη καλυτερα που δεν εχω και βαψιματα.Οταν εχεις λευκα βεβαια ειναι αλλη φαση δυστυχως.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τοτε παντως μπορει να σου πουνε οτι μπορεις να τα βαψεις.Αληθεια τπτ χεννα δεν επιτρεπεται;Ή δεν καλυπτει τα λευκα;Εγω δεν τα βαφω καθολου εδω και 1-2 χρονια.Τα βαρεθηκα ετσι αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη καλυτερα που δεν εχω και βαψιματα.Οταν εχεις λευκα βεβαια ειναι αλλη φαση δυστυχως.

Οτι μπηκα στον4ο και μου ειπε η γιατρος μου οταν εχει προχωρησει ο 4ος μπορω να τα βαψω με φυτικη βαφη, αλλα σκεφτομαι να τα βαψω στον πεμπτο...

Δυστυχως ειναι πολλα τα λευκα για να τα αγνοησω...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οτι μπηκα στον4ο και μου ειπε η γιατρος μου οταν εχει προχωρησει ο 4ος μπορω να τα βαψω με φυτικη βαφη, αλλα σκεφτομαι να τα βαψω στον πεμπτο...

Δυστυχως ειναι πολλα τα λευκα για να τα αγνοησω...

Οπου να ναι θα τα βαψεις.Δεν αργει και ο 5ος:D

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα! δεν σας προλαβαινω σημερα! εγω θα γεννησω σε δημοσιο και με παρακολουθει ειδηκευομενος γιατρος.(δεν ρωτησα αν θα ειναι και στη γεννα αλλα υποθετω οτι αφου με παρακολουθει θα ειναι ..μαζι βεβαια με τον εφημερευοντα γιατρο) πιστευω οτι δεν θα εχει ταριφα μιας και δεν εχει τελειωσει ακομα την ειδικοτητα του. οσο για την επισκληριδιο εγω την φοβαμαι παρα πολυ! θελω να γεννησω οσο πιο φυσιολογικα γινετε και αν χτυπα ξυλο γινει κατι και αναγκαστω να κανω καισαρικη θα επιλεξω ολικη! δεν ξερω δεν μου΄χει κατσει καθολου καλα! παντος σκευτομαι αισιοδοξα οτι θα γεννησω μια χαρα φυσιολογικα!:D


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα! δεν σας προλαβαινω σημερα! εγω θα γεννησω σε δημοσιο και με παρακολουθει ειδηκευομενος γιατρος.(δεν ρωτησα αν θα ειναι και στη γεννα αλλα υποθετω οτι αφου με παρακολουθει θα ειναι ..μαζι βεβαια με τον εφημερευοντα γιατρο) πιστευω οτι δεν θα εχει ταριφα μιας και δεν εχει τελειωσει ακομα την ειδικοτητα του. οσο για την επισκληριδιο εγω την φοβαμαι παρα πολυ! θελω να γεννησω οσο πιο φυσιολογικα γινετε και αν χτυπα ξυλο γινει κατι και αναγκαστω να κανω καισαρικη θα επιλεξω ολικη! δεν ξερω δεν μου΄χει κατσει καθολου καλα! παντος σκευτομαι αισιοδοξα οτι θα γεννησω μια χαρα φυσιολογικα!:D

Πολυ μοιαζουμε εμεις.Κι εγω τη φοβαμαι την επισκληριδιο και δεν ξερω αν θα κανω.Καλα εκει που θα γεννησω δεν κανουν και ευκολα κιολας...

Πιο πανω εβαλα ενα καροτσι δες το ειναι πολυ οικονομικο.Αν θες δες και στο mytoys.de που εχει καλες τιμες και μονο 15 ευρω μεταφορικα για Ελλαδα.Τα χαζευα χθες και μ αρεσαν καποια αλλα κανενα δεν εχει ολα οσα θελω μαζι σε χαμηλη τιμη...οποτε θα καταληξω σ εκεινο που ελεγα απο εδω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ σας χαίρομαι!!! Εγώ καμιά κίνηση δεν έχω κάνει για το μικρό μου... Περιμένω να δω πρώτα τί θα μου δώσουν και να συμπληρώσω... Αλλά για να μου δώσουν θέλουν να σιγουρέψουν φύλο! Μου φαίνεται θα ακολουθήσω το αγόρι που είναι και η πιθανότερη εκδοχή κι ότι βγεί!:D

Άσχετο... Το τελευταίο καιρό ξυπνάω ξημερώματα από την πείνα!!! Δεν σηκώνομαι να φάω, βλέπετε ο ύπνος είναι νουμερο 1 για μένα :tongue: αλλά βρε κορίτσια ΠΟΛΥ ΠΕΙΝΑ!! Και κάπου διάβασα ότι αυτό συμβαίνει γιατί πεινάει ο μικρός!!!:shock: Και εγώ η κακιά μάνα δεν του δίνω να φάει;;;


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα! δεν σας προλαβαινω σημερα! εγω θα γεννησω σε δημοσιο και με παρακολουθει ειδηκευομενος γιατρος.(δεν ρωτησα αν θα ειναι και στη γεννα αλλα υποθετω οτι αφου με παρακολουθει θα ειναι ..μαζι βεβαια με τον εφημερευοντα γιατρο) πιστευω οτι δεν θα εχει ταριφα μιας και δεν εχει τελειωσει ακομα την ειδικοτητα του. οσο για την επισκληριδιο εγω την φοβαμαι παρα πολυ! θελω να γεννησω οσο πιο φυσιολογικα γινετε και αν χτυπα ξυλο γινει κατι και αναγκαστω να κανω καισαρικη θα επιλεξω ολικη! δεν ξερω δεν μου΄χει κατσει καθολου καλα! παντος σκευτομαι αισιοδοξα οτι θα γεννησω μια χαρα φυσιολογικα!:D

Στο Πανεπιστημιακό θα γεννήσεις ή στο Βενιζέλειο;; 2 ξαδέρφες μου έχουν γεννήσει στο Βενιζέλειο και έχω ακούσει πολύ καλά και για τα 2 όμως...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...