Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Εκει ψηλά......


Recommended Posts

Σαν σημερα θα έμπαινα στον μήνα μου...σαν σημερα θα ειχα αγωνια για την ημερομηνια της καισαρικης.........

τωρα δεν εχω τίποτα απο αυτα.....

η κόρη μου δεν θα παίξει με το αδελφάκι της ,ουτε ο αντρας μου θα παρει αγκαλια το μωρο μας και εγω δεν θα νανουρισω δεν θα θηλασω το αγγελουδι μου....

Εκει ψηλα που είσαι παιδι μου στον ουρανο και μας βλέπεις και μας προσέχεις να ξερεις οτι σε αγαπάμε.Σε αγαπήσαμε απο την στιγμή που ειδαμε το θετικό τεστ και χοροπηδησαμε πάνω στο κρεβατι απο την χαρα μας!

Δεν μπορω να ξεχασω τα ονειρα του πατερα σου και της αδελφης σου ,δεν μπορω να ξεχασω τον πρωτο υπέρηχο αλλα ουτε και τον δευτερο που σε ειδα να κινεισε.Ομως τον τριτο τον μισησα και τον μισω....Σε πήρε μακρια μου πριν σου δειξω την αγάπη μου!!

Εκει ψηλά που εισαι θέλω να σου πω οτι θα συναντηθουμε και τότε θα σου δωσω όλη την αγαπη που δεν γνώρισες!

Θα ειμαστε πάλι οικογένεια!

ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κουράγιο, κοπέλα μου. Ξέρω ότι ο πόνος των δικών σου κάνει το δικό σου πόνο ακόμα πιο αβάσταχτο και δεν έχω λόγια να σου πω. Σκέψου όμως ότι θα υπάρξει νέο αδελφάκι για την κορούλα σου και αυτό που δε γεννήθηκε ποτέ θα είναι ο φύλακας άγγελός της από εκεί ψηλά, όπως λες κι εσύ.

Το παιδάκι σου ένιωσε την αγάπη σας κι αυτό θα το κάνει να αντέξει και να σε περιμένει μέχρι να συναντηθείτε.


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σαν σημερα θα έμπαινα στον μήνα μου...σαν σημερα θα ειχα αγωνια για την ημερομηνια της καισαρικης.........

τωρα δεν εχω τίποτα απο αυτα.....

η κόρη μου δεν θα παίξει με το αδελφάκι της ,ουτε ο αντρας μου θα παρει αγκαλια το μωρο μας και εγω δεν θα νανουρισω δεν θα θηλασω το αγγελουδι μου....

Εκει ψηλα που είσαι παιδι μου στον ουρανο και μας βλέπεις και μας προσέχεις να ξερεις οτι σε αγαπάμε.Σε αγαπήσαμε απο την στιγμή που ειδαμε το θετικό τεστ και χοροπηδησαμε πάνω στο κρεβατι απο την χαρα μας!

Δεν μπορω να ξεχασω τα ονειρα του πατερα σου και της αδελφης σου ,δεν μπορω να ξεχασω τον πρωτο υπέρηχο αλλα ουτε και τον δευτερο που σε ειδα να κινεισε.Ομως τον τριτο τον μισησα και τον μισω....Σε πήρε μακρια μου πριν σου δειξω την αγάπη μου!!

Εκει ψηλά που εισαι θέλω να σου πω οτι θα συναντηθουμε και τότε θα σου δωσω όλη την αγαπη που δεν γνώρισες!

Θα ειμαστε πάλι οικογένεια!

ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ!

τρια εχω χασει σε διαφορες φασεις και χρονικες περιοδους και ξερω πως ειναι..τωρα που ειμαι και εγω μανουλα η απωλεια και η σκεψη ειναι ακομη μεγαλυτερες.. η δε αγωνια μου να μπορεσω να δωσω ενα αδελφακι στη κορη μου και να μην ξαναζησω αλλη απωλεια ειναι απεριγραπτα μεγαλυτερη απο καθε φορα..

αλλα οπως και για ολα ετσι και για αυτα..ο χρονος ειναι γιατρος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν υπαρχουν λογια,για να παρηγορησεις μια μανα,οταν χανει το παιδι της(ακομα κι αν ειναι ακομα στα σπλαχνα της).Μονο κουραγιο,και θα παιρνεις δυναμη απο το κοριτσακι σου καθε φορα που θα το κοιτας στα ματια,και θα το εχεις στην αγκαλια σου.Να δεις που συντομα το ονειρο θα γινει πραγματικοτητα και θα της χαρισεις ενα γερο αδερφακι.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ,μαριαεφη μου,οτι και να σου γραψω ειναι τοσο λιγο... Σε χαιρομαι που εισαι τοσο θετικος και ζωντανος ανθρωπος παρα την ατυχια αυτη... Καθε σου απαντηση με γεμιζει αισιοδοξια. Αυτος ο μηνας ισως ειναι ο τυχερος. Το μωρακι σου δε χαθηκε,ειναι καπου ψηλα,μαζι με τον παναγιωτακη,το αγγελουδι της μανουτιτα και τα υπολοιπα αγγελουδακια,που εφυγαν προωρα απο κοντα μας... Ψυχουλες αθωες που αντηχει ο ουρανος απ τα γελια τους... Ετσι τα φανταζομαι... Παιζουν και γελουν,μεχρι να ξαναρθουν κοντα μας. Φιλακια...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια... Άλλωστε είναι τόσο φτωχές οι λέξεις τέτοιες στιγμές... Τελικά είναι πολλά (μα πάρα πολλά) τα αγγελούδια εκεί πάνω....:cry::cry: Κουράγιο σε όλες μας...


Δήμητρα:oops:

jmX2p3.png

YUDNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


.... και τώρα ήρθε αυτό για να με αποτελειώσει....

...σήμερα που αφού έβαλα για ύπνο τα παιδιά, σκεφτόμουν,διαβάζοντας την προσευχή μας εκείνο το τρίτο που ποτέ δεν θα πάρω αγκαλιά....

....Ελπίζω κάποια στιγμή να τα συναντήσουμε τα μωρά μας εκεί πάνω...

Mariaefi πόσο θα ήθελα να σε αγκαλιάσω...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριαεφη μου, γλυκειά μου!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε νιώθω! Με το ζόρι κρατιέμαι για να μην κλάψω τώρα που σου απαντώ....Θυμήθηκα κι εγώ το δικό μου μωρό που το καημένο μου δεν κατάφερε να βρει το δρόμο για τη μήτρα μου κι έμεινε στη σκέψη μας ως το "εξωμήτριο". Πόσο πονάω όταν λέω τη λέξη αυτή! Συχνά σκέφτομαι πως, αν όλα είχαν πάει καλά, θα το είχα στην αγκαλιά μου τώρα...Είναι τελικά πολλά τα αγγελούδια μας εκεί ψηλα...Κι οι μαμάδες τους ( αχ αυτή η λέξη! Θα την ακούσω άραγε ποτέ; :( ) είναι τώρα εδώ, για να παρηγορούν η μία την άλλη...


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά "μάμα" είναι αυτό να λατρεύεις το θησαυρό σου πριν καν το κρατήσεις αγκαλιά...εύχομαι σύντομα να κρατήσεις ένα άλλο μωράκι αγκαλίτσα...σίγουρα δεν θα ξεχάσεις ποτέ αλλά θα πάρει λίγο απο τον πόνο σου...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσα τα μωρακιά που βρίσκονται εκει ψηλά στον ουρανο δίπλα στους αγγέλους και τόσες η μανούλες με άδεια την αγκαλιά και με την θλιψη στα ματια τους ακομα και αν εχουν και αλλα παιδακια....

Για όλα αυτα τα μωρακια που αγαπηθηκαν πριν γεννηθουν ο Θεος ειχε αλλα σχεδια να γινουν προστάτες μας!Γιατι μας προστατευουν απο εκει ψηλα...Το πιστευω αυτο γιατι ο αντρας μου λιγες μερες μετα την αποξεση ειχε ατυχημα με την μηχανη και χτυπησε αλλα βγηκε ζωντανος το παιδι του τον προστατευσε!

Παιδι μου!Σε ευχαριστω!

Σας ευχαριστω και όλες σας που μου εχετε σταθεί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...